Ders dışında bir araya gelip biraz da klarnetten konuşmak, muhabbet etmek iyi olacaktır diye düşündük. Aynı enstrumanı çalan, klarnet kursu alan kişilerin birbirileri arasında da paylamak istedikleri şeyler, birbirine katacakları bilgiler vardır dedik. Bu sebeple belli aralıklarla “Klarnetçi Muhabbetleri”ni yapmaya karar verdik.

Klarnetçi Muhabbetlerinde neler oluyor?

Klarnetçi Muhabbetlerine Bekleriz!Klarnetçi muhabbetlerinde, adı gibi muhabbet ediyoruz, belki de birlikte yapmak isteyeceğimiz etkinlikler olursa onları konuşuyoruz, sadece ders almanın dışına çıkıp, daha da eğlenceli vakit geçiriyoruz!

Klarnetçi Muhabbetlerine kimler katılabilir?

Klarnetçi muhabbetlerine katılım tamamen ücretsizdir, Erturgut Sanat’taki klarnet öğrencilerimiz başta olmak üzere, tüm öğrencilerimiz bu muhabbetlere katılabilir. Muhabbette klarnetle ilgili sorularını sorabilir, klarnetten muhabbet edebilir veya klarnet de çalabilirsiniz. Önemli olan bir araya gelmek keyifle sohbet etmek!

Diğer Enstrumanların Muhabbetleri de Çok Yakında!

Sadece klarnetçi muhabbetleri mi olacak diyen arkadaşlar için şimdiden haber verelim, klarnetçiler genelde muhabbet etmeyi daha çok sevdikleri için onlardan başladık! diğer müzik aletlerinin muhabbetleri de çok yakında!

Tarih: 4 Ocak Çarşamba
Saat: 18. 00
Yer: Erturgut Sanat