Bas Gitar Kursu

Öğrenme garantili, uygun fiyatlı bas dersleri, uygun fiyatlı bas gitar satışları! Kendi müzik grubunuzu kurma imkanı! 0507 95 96 333 numaralı telefondan bizi arayıp ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz!


Bas Gitar KursuAyrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. https://erturgutsanatmerkezi.com/sik-sorulan-sorular/


Bas Gitar Kursu

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip tüm atölye ve etkinliklerimize katılabilirsiniz; ESM Sosyal Medya

Girdikten hemen sonra derinleşen deniz gibi, varlığı kendini belli etmese de yokluğu rahatsızlık verir derecede kendini belli eden, elin ahşap uzantısı gibi, hayatın bir parçası gibidir bas gitar!

Siz de bas gitar çalmak isteyenlerdenseniz daha fazla ertelemeyin!


Bas Gitar Kurs Programı

Bas gitar kursumuza kaydolduğunuz takdirde  dersler için yanınızda bas gitar taşımanıza gerek yoktur. Bas gitar kursu sırasında sanat merkezimizdeki bas gitarları kullanabilirsiniz.Bas Gitarın Önemi

Tiz seslerden uzak, kendi dünyasını yaratmış ağırbaşlı bir müzik aletidir bas gitar. Varlığı, yokluğunda daha iyi farkedilir, şarkıların kalp atışlarını yansıtır. Ağır başlı ve olgun olmayı öğretir bas gitar, derinden gelir tok sesi. Tiz bir sesi yoktur belki ama gerektiğinde sesini yükseltmeyide, varlığını daha çok hissettirip dikkatleri üstüne çekmeyide bilir. Sahibinin ruhu ve parmaklarıyla bütünleşir, gizli öznedir.

bas-gitar-kursu-izmir

Erturgut Sanat Bas Gitar Kursu İzmir

Bas Gitarın Yapısı ve Bas Gitar Hakkında

Bass gitar genellikle dört telli ve kalın ses veren bir gitar türüdür. Elektro ve akustik türleri vardır. Tarihi çok eski olmayan bu enstruman 1950’li yıllarda “Fender” tarafından üretilmeye başlanmıştır. Elektrikli bass gitarda tellerin titreşimi manyetikler vasıtasıyla, düşük frekanstaki sesleri dahi daha iyi verebilen özel yükselteçlere yollanır. Akustik bass gitarda ise geniş ve oyuk olan gövde tellerin sesini güçlendirir ve duyulabilir bir düzeye gelmesini sağlar. Diğer gitarlardan daha kalın tellere ve daha uzun ölçülere sahiptir. Günümüzde daha çok tellileri ile, perdesiz bass gitarlar dahi kullanılabilmektedir. Bass gitar partisyonları “ Fa” anahtarı ile yazılır.


Bas Gitar Etkinlikleri

Bas gitar derslerine katılan bas gitar öğrencilerimiz diğer öğrencilerimizle müzik grubu şeklinde çalışmalar yapabilmektedirler.

Bas Gitar Hakkında Sorulan Sorular

Bas gitar çalmak için önce klasik gitar çalmak gerekir mi?
Bas gitar çalmanız için öncelikle klasik gitar çalmanıza gerek yoktur?

Bağlama Kursu İzmirBas gitar çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
Bas gitar çalmayı öğrenme süreniz kişiden kişiye değişiklik göstermektedir fakat 3 ay sonunda bas gitarda şarkı çalışmalarına başlanılır.

Bas gitar kursu fiyatları İzmir’de ne kadar?
Bas gitar kursu fiyatlarımızla ilgili bilgi için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

Bas gitar çalmaya başlarken hangi bas gitarla başlamalıyım?
Bas gitar çalmaya başlarken bütçenizi belirleyip buna karar vermelisiniz. Bilinmeyen markaların bas gitarlarına yönelmenizi çok önermeyiz. Alt model dahi olsa bilindik markaların modellerini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bütçenizi arttırdıkça bas gitarın kalitesi de artacaktır. Alacağınız gitar hakkında pek bir fikriniz yoksa msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Bas Gitar Kursu İzmir / İzmir Bas Gitar Kursu  / İzmir Karşıyaka Bas Gitar Kursu Bas Gitar Dersi İzmir – Bas Gitar Kursu İzmir Karşıyaka