İzmir’de Evde Özel Ders

Erturgut Sanat Merkezi öğretmenlerinden evinizde istediğiniz dersi alabilirsiniz.

– Kişiye özel ders programı
– Size uygun ders günleri ve saatleri
– Rahat olduğunuz ortamda eğitim


Evde Ders


Bunun için yapmanız gereken tek şey, evinizde veya işyerinizde kendinize ait enstrüman veya diğer ekipmanları hazır bulundurmak.
Eğer gerekli müzik aletlerine veya ekipmanlara sahip değilseniz, ilk derslerde, siz çalmak istediğiniz müzik aletinden emin olana kadar ya da ilgilenmek istediğiniz branştan emin olana kadar eğitmenlerimiz,  gerekli enstrumanları, gerekli ekipmanları yanlarında getirmektedirler.


♥ Evde Gitar Dersi
♥ Evde Keman Dersi
♥ Evde Piyano Dersi
♥ Evde Çello Dersi
♥ Evde Klarnet Dersi başta olmak üzere bir çok branştaki dersimizi evinizde almanız mümkündür.


Evde Ders Süreci Nasıl İşliyor?
Evde ders almak için sanat merkezimize gelip kayıt yaptırdıktan sonra eğitmenlerimiz ve sizin uygun gün ve saatlerinize göre bir program belirlemekteyiz, sonrasında kayıt formu doldurulma ve ödemeler ise her ay sanat merkezimize yapılmaktadır.


Bu hizmet kurumsal hizmetlerle karıştırılmamalıdır. Kurumsal hizmetler farklı bir kategoride ve farklı ücretlendirmeye tabidir, ücretlendirmelerimiz için sanat merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


Evde derslerimizle ilgili fiyat bilgisi ve detaylar için bize whatsapptan yazabilir, mail atabilir veya arayabilirsiniz. İzmir’in her noktasında evde özel ders vermekteyiz.