Erturgut Sanat Merkezinde her duruma uygun bir kampanya bulunmaktadır, hem eğlenceli, hem uygun fiyatlı, sanat dostu kampanyalar aşağıdaki gibidir, siz de size en uygun kampanyadan yararlanarak kurslar konusunda indirim alabilirsiniz, kesinlikle siz de kendinize uygun bir kampanya bulabilirsiniz.

Amacımız hem öğretmenin maddi olarak tam hakkını vermek hem de sizleri bütçe olarak yormadan iyi bir eğitimi, eğlenceli bir şekilde almanızı sağlamaktır fakat unutulmamalıdır ki alınan şey bir malzeme değil, sizinle ömür boyu birlikte olacak bir hobi, hayatınıza artı katacak önemli bir değerdir. Ayrıca sizleri ücretsiz deneme derslerine bir kahvemizi içmeye, sanat merkezimizi gezmeye de bekliyoruz. (:

Arkadaşını Getirene % 20 İndirim

Arkadaşını getiren öğrencilerimize % 20 İndirim Fırsatı. Kampanya detayları için telefon yada whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz 0507 95 96 333

Hafta İçi Kayıt Yaptıran Öğrencilerimize İndirim

Hafta içi Saat 10:00 – 14:00 aralığındaki derslerimize kayıt yaptıran öğrencilerimize % 25 özel indirim. ( Sınırlı Sayıda Kontenjan mevcut ). Hemen arayın sınırlı kontenjandan yararlanıp kaydınızı yaptırın.

Tavsiye Programı

Tavsiye programı çerçevesinde kursumuza yönlendireceğiniz öğrencilerin kursa yazılıp sizin isminizi vermesi durumunda  ilk aylık kurs ücretinin %15’i size ödenmektedir. Yönlendirdiğiniz her öğrencinin ödediği bedelin %15’i tarafınıza ödenecektir.

Happy Hours Kampanyası

Haftaiçi saat 12den önce alacağınız tüm derslerde 25 TL indirim! ( Kampanya kişi sayısıyla sınırlıdır lütfen telefonla bilgi alınız)

Sınıf Müzik Dersleri Kampanyası

Sınıf dersi / aylık ücretimiz: Kampanya fiyatları için lütfen arayınız “0507 95 96 333″

Sınıf derslerimizin günleri ortak olarak belirlenmektedir, sınıf dersleri için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Solfej Dersi Kampanyası

Aldığınız müzik derslerinin yanında solfejle desteklemek istiyorsanız sınıf solfej derslerimize katılabilirsiniz. Aylık 4 Saatlik Solfej sınıf derslerinin katılım ücreti ise aylık olarak 35 TL’dir. Pazar günleri saat 10.00’da gerçekleşen solfej dersleri sınıf halinde gerçekleşmektedir. Sınıf solfej dersleri öğrencilerin birbirlerini tanıması sosyal bir ortam oluşması adına da faydalı olmaktadır. Sınıf derslerine katılmak için ön kayıt yaptırmak gerekmektedir.

Kardeş / Arkadaş / Tanıdık İndirimi

Kursa 2 kardeş, 2 arkadaş gibi 1’den fazla kişi aynı anda yazıldığı takdirde indirim uygulanmaktadır.

6 Ay Peşin Ödemeye Gitar / Keman Hediye

Gitar veya keman kursuna kayıt yaptırırken 6 ay peşin ödeme gerçekleştirdiğiniz takdirde keman veya gitar hediye.

1 Kişi 2 Kurs İndirimi

Eğer aynı anda birden fazla kurs almak isterseniz müzik, resim, tiyatro, fotoğraf kurslarını aynı anda almanız durumunda 2. kursta indirim uygulanmaktadır.

Sınıf Resim Dersleri Kampanyası

2018 Eylül Ayı için özel indirimli sınıf ders ücretlerimiz için bizi arayınız.

Sınıf Fotoğrafçılık Dersleri Kampanyası

2021 Haziran Ayı için özel indirimli sınıf ders ücretlerimiz için bizi arayınız.

Erturgut Sanat Merkezi olarak öğrencilerimize anlaşmalı kurumlarımızda indirim imkanı sağlıyoruz!

Erturgut Sanat üyelerine RenaissanceWorkz, MultisocialEvents, Barboo, Evders, Arkantos Çeviri gibi platformlarda özel indirimler.

Aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanılabilir.