Bateri Kursu: En Uygun Fiyata En Kaliteli Bateri Dersi

Bateri Kursu: En Uygun Fiyata En Kaliteli Bateri DersiGünlük hayatın stresini atmak isteyenler, hareketli bir şeyler yapıp hayatına büyük bir eğlence katmak ve hayatın ritmini yakalamak isteyenler için en doğru tercih bateri kursları!

+ Her yaştan birey için
+ Öğrenme garantili
+ Uygun fiyatlı bateri kursları
+ Uygun fiyatlı bateri satışları
+ Kendi müzik grubunuzu kurma imkanı
+ Ders dışında da baterileri ücretsiz kullanma seçeneği

Türkiye’nin en büyük sanat merkezlerinden İzmir’in en çok tercih edilen bateri kursu Erturgut Sanat’ta! Ücretsiz deneme dersi için bize 0507 95 96 333 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz!


Bateri Kursu: En Uygun Fiyata En Kaliteli Bateri DersiAyrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. Ve sizler için çektiğimiz bateri dersi videolarını da yazımızın sonunda keyifle izleyebilirsiniz, sizler için ünlü baterist soruları cevaplıyor (:


Bateri kursu yazımızda cevabını bulabileceğiniz sorular;

– Evde baterim yok bateri çalışmalarını nasıl yapabilirim?
– İsteyen herkes bateri / davul çalabilir mi, bateri çalması zor mudur?
– Bateri çalmayı tam anlamıyla öğrenmek için ne kadar zaman gerekir?
– Bateri çalmanın yaş sınırı var mı?
– Bateri kursu fiyatları ve bateri seti fiyatları ne kadar?

Bateri Kursu İzmir Sayesinde Stres Atmak Çok Eğlenceli


Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek, düzenlediğimiz etkinliklere ve atölyelere ücretsiz katılabilirsiniz, lütfen siz de sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın; Erturgut Sanat Sosyal Medya Hesapları


bateri-kursu

Ücretsiz Bateri Deneme Dersi İçin Hemen Arayın!


Gerek görüntüsü gerekse heybetli duruşuyla hem izleyeni hem de dinleyeni etkileyen, insanın hayatına hareket katan, şarkıların kalp atışı niteliğinde, çalması bağımlılık yapan, insanın hayatındaki boşluğu en iyi şekilde doldurabilen, müziğin olmazsa olmazı, 20 dakika çalmasının 100 kalori yaktırdığı, spor yapmak kadar faydalı bir müzik aletidir bateri. 

Bateri çalmak istiyorsanız daha fazla ertelemeden ilk adımı bugün atmaya, kendiniz için, ertelediğiniz bir şeyi artık yapmaya başlamaya ne dersiniz?


Erturgut Sanat Bateri Kursu Programı

Davul ( Bateri ) Dersi  öğrencinin isteği ve beklentisi
doğrultusunda hazırlanmış özel bir programla ilerlemektedir.


Bateri Dersleri
miz profesyonel yalıtımlı stüdyoda, tam donanımlı akustik davulla verilmektedir bir seviyeye kadar ise profesyonel dijital bateri de çalışılmaktadır.

Bateri Derslerimiz ( Davul Dersleri ) teknik ve teorik bilgileri en iyi şekilde verirken, moral motivasyon sağlamayı ve katılımcıyı en iyi şekilde tatmin etmeyi amaç edinir.bateri-kursu-izmir

Bateri Kursularımız alanında uzman konservatuar eğitimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Bateri Derslerine hobi amaçlı katılan  neredeyse tüm çalışan öğrencilerin öncelikli isteği eğlenmek ve iş stresini stres atmaktır.Derslere katılan kişilerin bu ihtiyaçlarını öncelikli olarak karşılarken mümkün olan en iyi teknik veriyi sıkmadan ve strese sokmadan vermek için elimizden geldiğince çalışmaktayız.


Bateri Kursu Programı

bateri kursu izmir

Erturgut Sanat Bateri Kursu İzmir

Bateri derslerimizde program kişiye özel olarak belirlenmektedir. Öncelikle paradiddle, baget tutuş egzersizleri ile başlamaktadır. Çeşitli ritm çalışmaları yapılarak, bu çalışmaların ardından şarkılara eşlik amaçlı çalışmalara başlanılmaktadır. İsteyen kişilere notayla isteyen kişilere ise pratik üzerinden çalışmalar yaptırılmakta ve sadece bateri çalmayı değil, baterinin ayarları, bakımı, bir müzik grubundaki görevi öğretilmekte ve uzman bateri öğretmenlerimiz tarafından ayrıntılı bilgilendirilmektedir.


Baterinin Kökeni ve Bateri Denemek İsteyenler

Vurmak anlamına gelen batter fiilinden türemiştir Bateri kelimesi. Ritm duygusu insanın içinde doğuştan olan bir şeydir ve insanların ilk kullandığı müzik, ritm aletlerinden biridir vurmalı müzik aletleri.
Denemek isteyenler için buraya tıklayarak similasyon davulu deneyebilir.  Ayrıca günlük hayatta bateriyi denemek isteyenler sanat merkezimize gelerek bateriyi deneyip bateri kurslarımıza kaydolabilirler.


Bateri Dersi Gün ve Saatleri

Bateri derslerimiz için ders günü ve saatleri bateri öğrencilerimizin isteği doğrultusunda belirlenmektedir. 09.00-23.00 arası haftanın 7  günü bateri derslerimize devam etmektedir ve bu zaman diliminde bateri kayıtlarımız sürekli olarak devam etmektedir.


acoustic guitar performance by music bandBateri Etkinlikleri

Bateri derslerimize katılan öğrencilerimiz istedikleri takdirde elektro gitar, bas gitar ve şan öğrencilerimizle beraber grup çalışmaları da yapabilmektedirler. Profesyonel müzik stüdyosunda gerçekleştirilen bu tarz çalışmalar hem öğrencinin sosyal bir ortam oluşturmasını sağlar hem de baterini çalışmalarını daha eğlenceli kılar.


İzmirde Bateri Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ne kadar zamanda bateri çalabilirim?
Bateriyi ne kadar sürede çalabileceğiniz kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Fakat en azından 3 ay sonunda şarkı çalışmalarına geçebilirsiniz.

Evde Baterim yok nasıl çalışma yapabilirim?
Evde bateriniz yoksa bir çalışma padi alarak çalışma yapabilirsiniz aynı zamanda istediğiniz zaman sanat merkezimize gelerek burada baterilerde çalışma yapabilirsiniz.

izmir-bateri-kursuBateri kurslarının aylık ücreti ne kadar?
Bateri kurslarımızın aylık ücretini öğrenmek için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir veya msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız ve alabileceğimiz kursiyer sayısı belli bir kişi sayısıyla sınırlıdır, dönemlik kampanyalarımızdan yararlanmak için lütfen acele edin!

Bateri çalmak için nota bilmek gerekli midir?
Bateri çalmak için nota öğrenmek zorunda değilsiniz hobi amaçlı çalmak istiyorsanız nota öğrenme zorunluluğunuz bulunmamaktadır fakat bateri

Bateriye başlamak için yaş sınırı var mıdır?
Bateri kursuna başlamak için hiç bir yaş sınırı bulunmamaktadır fakat küçük yaşlarda fiziksel yeterliliği sağlamak gerekmektedir.

Bateri kursunuza gelmek çok kolay mıdır?

Evet bateri kursumuza çok kolay şekilde İzmir’in her yerinden ulaşabilirsiniz, sadece Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir’den değil, Balçova, Hatay, Narlıdere, Aliağa, Buca, Bornova, Alsancak, Gaziemir, Güzelyalı, Göztepe, Konak, Yeşilyurt, Karabağlar, Urla gibi yerlerden de kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz. Sanat merkezimiz metroya, otobüs duraklarına, vapur iskelesine çok yakındır. Kursumuz sadece İzmir’den değil Aydın ve Manisa gibi illerden de çok tercih edilen bir kurstur.

Ayrıca isterseniz evden çıkmadan da bateri kursu alabilirsiniz, nasıl oluyor diyorsanız, sizi böyle alalım: İnternette Online Bateri Kursu


Bateri ile ilgili çok ayrıntılı bilgi için “bateri kategorisi“ne tıklayınız.


Bateri Kursu: En Uygun Fiyata En Kaliteli Bateri DersiBateri Kursu: En Uygun Fiyata En Kaliteli Bateri Dersi


Şimdi de gelelim sizin için cevapladığımız bateri dersi videolu sorulara, videolara;

– 2. el bateri alırken dikkat etmemiz gerekenler nelerdir?
– Baget çeşitleri ve özellikleri nelerdir?
– Bateride zayıf eli güçlendirmek için yapılması gereken egzersizler nelerdir?
– Bateri çalmak zor mudur?
– Kısa zamanda bateri çalmayı nasıl öğrenebilirim?
– Bateride atak nasıl yapılır?
– Bateri ile çalınabilecek kolay şarkılar nelerdir?
– Baget nasıl tutulur?
– Davul çalarken nasıl oturulur?
– Bateride hi-hat nasıl kullanılır?
– Bateride kicke nasıl vurulur?
– Evde nasıl bateri çalışılır?
– Nota bilmeden bateri çalınabilir mi?
– Akustik bateri ve elektronik bateri arasındaki farklar nelerdir, hangisi daha iyi?
– Baterinin parçaları nelerdir?
– Bateri zillerinin isimleri nelerdir?
– Bateri çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
– Bateri çalmaya uygun olmak için şartlar nelerdir?
– Bateriye başlamak için en uygun yaş kaçtır?

Hem hareketli hem de eğlenceli bir müzik aleti arayanların ilk tercihidir bateri. Bateri Kursu İzmir’le hayatınıza biraz hareket katmak çok kolay.


Evde bateriniz olmasa bile bateri dersi alabilirsiniz, bateri öğrenme sürecinde bateri kursumuzdaki baterileri ücretsiz olarak prova için kullanabilirsiniz.
Bateri fiyatları sanıldığı kadar pahalı değildir, bateri satın almak istediğinizde bateri kursumuz size yardımcı olacaktır.
Bateri öğrenme süresi kişiden kişiye değişmektedir.
Evde bateri çalışması yapmak için bir çift baget ve hesaplı bir çalışma pedi almanız yeterli olacaktır.
– Bateri eğitimi sonunda tamamladığınız kura göre katılım sertifikası verilmektedir.
– Bateri derslerine katılan öğrencilere müzik grubu kurup birlikte konser çalışmaları yapılmaktadır.
– Bateri Kursu İzmir yazımızı sonuna kadar okumanızı rica ediyoruz, böylelikle bateri kursuna başlamadan önce bateriyle ilgili aklınıza takılan soruların çoğunun cevabına ulaşabilirsiniz, ayrıca aşağıdaki bateri videosunu da izleyerek bateri kursuyla ilgili özet bir bilgiye daha ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.


İzmir Bateri kurslarıyla ilgili sık sorulan sorulardan bazılarını cevaplayarak başlayalım;

İzmir’de bateri kursu fiyatları ne kadar?
Bateri kursumuzda fiyatlar her dönem farklılık göstermekte ve bazı dönemler kampanyalar uygulanmaktadır, siz de İzmir’de bateri kursu fiyatlarını merak ediyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bateri kursunuz İzmir’in neresinde yer alıyor?
Bateri kursumuz İzmir Karşıyaka’da yer almaktadır, bateri kursu İzmir Bornova, bateri kursu İzmir Alsancak, bateri kursu İzmir Buca gibi aramalar yaptıysanız ve Karşıyaka’daki bateri kursumuzun sitesine ulaştıysanız hiç merak etmeyin çünkü bateri kursumuza ulaşım inanılmaz kolay, siz de rahatlıkla bateri kursumuza ulaşabilir ve ders alabilirsiniz.


Perküsyon kursu da veriyor musunuz, İzmir’de nereden perküsyon kursu alabilirim?
Perküsyon kurslarımız da bulunmaktadır fakat perküsyon kurslarımız için öncelikle ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

bateri-kursu-izmirBateri hayata benzer, aynı anda bir kaç yere yetişmek gerekir ve bir yandan da ritmi aksatmamak. Stresinizi atabileceğiniz, çalarken kalori bile yakabileceğiniz tek müzik aletidir. Hayattaki büyük bir boşluğu doldurur, dinlemesi çok zevkli çalması daha da zevklidir. Çalan kişiyi kendinden geçirir, saatlerce sıkılmadan vakit geçirilebilir, şarkıların kalp atışıdır!

Bateriyle ilgili söyleyeceklerimiz daha sayfalar alır, söylemek yerine denemek en güzelidir, o halde sizi ücretsiz deneme derslerimize davet ediyoruz! Ücretsiz deneme derslerimiz için yazımıza tıklayınız –> Deneme Dersi Nedir, Deneme Dersi Randevusu

Bateri kursu ya da davul dersi alacaklar için akılları kurcalayan soruları temel olarak cevaplayalım;

Bateri çalmak için yaş kısıtlaması yoktur, stres atmak, yeni bir hobi edinmek isteyen herkes bateri dersi alabilir, bateri çalmaya yeteneğim yok diye düşünüp vazgeçmeyin, deneyin ve kendiniz karar verin, bateri çalmayı öğrenmenin büyük kısmını düzenli çalışma oluşturur.

Bateri kursumuzun konumu çok merkezidir, İzmir’in her yerinden bateri kursumuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz, Bornova, Buca, Konak, Alsancak, Hatay, Aliağa, Bostanlı, Güzelyalı, Karabağlar, Mavişehir, Narlıdere, Yeşilyurt, Çiğli, Urla ve çok daha uzak noktalardan da kolaylıkla bateri kursumuza gelebilirsiniz.

Evde bateri çalışması yapamam o yüzden bateriye başlayamıyorum diyorsanız çözümü hazır, bateri kursumuzdaki, davulları, baterileri istediğiniz kadar ders dışında da kullanabilirsiniz, buraya gelip pratik yapabilirsiniz.


Bateri kursu fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilir, mesaj veya mail atabilir whatsapptan yazabilirsiniz, soru sormaktan çekinmeden istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz msn@erturgutsanatmerkezi.com / 0507 95 96 333


Biraz vakit ayırıp yazımızın tamamını sonuna kadar okumanızı öneririz, yazımızda bateri eğitimine dair bir çok sorunun cevabını bulacaksınız. Ayrıca aşağıdaki videoyu da yazıyı okurken size eşlik etmesi için şöyle bir kenarı bırakıyoruz.

İzmir Bateri kursu yazımızı faydalı bulduysanız sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp ve sosyal medya hesaplarımızı takip edip bize destek olabilirsiniz. –> Sosyal Medya Hesaplarımız

Rutin işleri yapmaktan, monotonluktan sıkılanlar için en güzel çözüm bateri kursudur.

bateri-kursuEğlenceli, hareketli ve kalori yaktıran bir müzik aleti ile uğraşmak istiyorsanız, kurumumuz bünyesindeki bateri kurslarına katılabilirsiniz. Davul dersi diye de geçen bateri kurslarıyla ilgili akla takılan soruları başlıca şöyle sıralayabiliriz;


Bateri kursu fiyatları ne kadar?
Bateri çalışmak için evimde bateri yok nasıl çalışabilirim?
Bateri fiyatları ne kadar?
Bateri çalmaya başlamak için yaş sınırı var mı? Çocuklar için bateri kursu, yetişkinler için bateri kursu mevcut mu?
İzmir’de bateri kursları, Karşıyaka’da bateri dersini nereden alabilirim?
Bateri çalmak zor mudur?
Her isteyen bateri çalabilir mi?


Bateri Kursu İzmir Karşıyaka

Erturgut Sanat çatısı altında sizler de usta birer baterist olabilirsiniz. Bateri çalarak hem bir orkestrada baterist olabilir hem de stres atabilirsiniz. Yurtdışında birçok kurumsal firma, çalışanlarına stres atmaları ve daha iyi verim göstermeleri için bateri kursları olanağı tanımaktadır.

Bununla birlikte bateri çalmaya 70 yaşında bile başlayabilirsiniz. Kursumuz sayesinde bateri derslerine katılıp, müzik grubu kuranlar da olmaktadır. Gruba ritim verip şarkıların akışını belirleyen en önemli enstrümanlardan biri bateridir. Davul diye de adlandırılan baterinin dijital türüne dijital davul denmektedir. Bateristler bile bir süre sonra bu enstrümana davul demektedirler.

Bateri kursu almak için bir bateriye sahip olmanız gerekmez.
Birçok insan evde çalışma yapmanın komşuları rahatsız edeceğinden çekinir. Bu bir bakıma yanlış değildir. Bu yüzden kursumuz sizlere ücretsiz olarak bateri pratik dersleri vermektedir. Bunu randevu usulü ile gerçekleştirebilirsiniz.

Baterilerimizin müsait olduğu her zaman, sizin boş vaktinizi bu aletle daha çok geçirmenizi sağlamaktadır. Bununla birlikte kendinize ait bir bateri almak istiyor ancak ne tür bir bateri alacağınıza karar veremiyorsanız, eğitmenlerimizin ışığı altında kendiniz için en uygun bateriyi alabilirsiniz. Böylece doğru bateriyi doğru fiyatlarla seçebilir ve bu müzik aletine sahip olarak istediğiniz zaman bateri çalma provaları yapabilirsiniz.

Bateri çeşitleri dijital bateri ve akustik bateri diye 2’ye ayrılmaktadır.
Eğer komşulardan ya da çevreden çekineceğiniz bir durum varsa size dijital bateriyi önermekteyiz. Aksi takdirde akustik bateri alabilirsiniz. Günümüz teknolojisi sayesinde oldukça kaliteli üretilen dijital bateriler birebir olarak gerçek bateri sesine sahip parçalar içermektedirler. Bazı kişiler dijital bateriye ön yargı ile yaklaşsa da dijital baterinin birçok tonlamaya sahip olduğu da göz ardı edilmemelidir. Bu sayede çok farklı tarzlarda bateri parçaları çalabilme şansı bulabilirsiniz.

Aynı zamanda dijital bateriye kulaklıkla bağlanabileceğiniz için çevreye rahatsızlık verme korkusu yaşamadan özgürce performans sergileyebilirsiniz. Birçok ünlü baterist evinde dijital bateri bulundurmakta ve çalışmalarına bu sayede rahatça devam edebilmektedirler. Bateri fiyatları yine yapımına göre değişiklik gösterse de en ucuz akustik bateri fiyatı 250 Dolar civarındadır. En hesaplı olabilecek dijital bateri fiyatı ise, 300 Dolar gibi bir fiyata sahiptir. Buna ek olarak, akustik bir bateri satın aldığınızda yanında bir de zil seti almanız gerekmektedir.

Bateri çalmak zor bir uğraş değildir.
Elbette bateriyi yavaş çalarak öğreneceğiniz bazı aşamalar mevcuttur. Erturgut Sanat olarak bünyemizde deneyimli ve işini çok seven eğitimciler barındırmaktayız. Sizlere ilk aşamadan ileri aşamaya kadar her türlü adımda destek olmaktayız. Derslerimiz sayesinde iki el ve iki ayağınızı farklı şekillerde ritim tutabilecek seviyeye getirebilecek, bagetlere hâkim olabilecek, ufak ritim çalışmalarından parçalara geçiş yapabileceksiniz.

İstek ve çalışma düzeninize göre bateri çalmada 3 aylık bir temel eğitimden sonra ileri seviyeye geçebilirsiniz. Davul dersleri ücret olarak, aylık ödenir ve size uygun bir ödeme seçeneği sunulur. Fiyatlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için kursumuzu arayabilir, e-posta atabilir ya da bizimle yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca bateri deneme derslerimize de ücretsiz olarak katılabilir ve dersler hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Bateri çalmak kişiye çok yönlü düşünme yeteneği sağlar, sorunlar karşısında değişik yönlerde problem çözme yetiniz de gelişir. Bir anlamda analitik düşünme yeteneğiniz gelişir. Ayrıca bateri çalarken, ritim hızlandıkça daha fazla efor sarf edersiniz ve böylece kalori yakmış olursunuz.

izmir-bateri-kursuBateri çalmak için üst yaş sınırı yoktur. 70-80 yaşında bir kişi bile bu derslere rahatlıkla katılabilir.
Ayrıca alt yaş sınırı 3,5 olan öğrencimiz bile mevcuttur. Yeter ki bu enstrümanı çalmayı ve çalarken keyif almayı isteyin. Elbette alt yaş olarak, 5 yaş altı öğrencilerin konsantrasyon sorunu yaşamaları ve derslerden sıkılmaları mümkündür. Bu gibi durumlarda hem ailenin hem de öğrencinin eğitim kurumu ile çok iyi anlaşması gerekmektedir. Bu yüzden bateri derslerine katılmadan önce sizlere ücretsiz olarak tanıtım dersi önermekteyiz. Bu hem öğrencinin öğretmenini tanıması hem de derslere yaklaşımı için oldukça önem taşımaktadır.

İlk tanışma ve bageti eline alıp, derse devam edip etmeme süreci son derece önemlidir. Bateri kursumuz merkezi bir yerde olduğu için öğrencilerimizin ulaşımı oldukça kolaydır. Derslere geç kalacağım stresi yaşamadan toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde kurumumuza ulaşabilir ve katılım sağlayabilirsiniz. Bateri çalmayı denemek ve öğretmenlerimizle tanışmak için istediğiniz saatte randevu alabilirsiniz.

Bateri, Türkçeye Fransızcadan geçen bir kelimedir.
Vurmalı enstrümanlar ailesine aittir ve birçok farklı ritim enstrümanı birleşmesiyle oluşmuştur. Bateri sayesinde şarkılar ritimlenir ve hareket kazanır. Davul, tarihi en eskilere dayanan bir müzik aletidir. İlkçağlardan beri kullanılmaya başlanmış ve formunda çok değişiklik göstermeden bugüne kadar uzanmıştır. Milattan önce 6000 yılına dayanan bulgular davulun varlığını gözler önüne sermektedir.

İlk bateri takımları ise, 18. yüzyıl sonunda ortaya çıkmıştır. O dönemlerde bassdrum pedalı icat edilmiştir ve bu da baterinin doğuşuna ön ayak olmuştur. Bu icatla birlikte birkaç vurmalı çalgının aynı anda çalınması sağlanmıştır. Bateri adeta küçük bir orkestradır da denilebilir. Geniş kullanım alanı sayesinde pop, caz, rock ve blues gibi müzik türlerinde parçalara destek olmaktadır.

Bateri normal olarak 5 parça davuldan ve 3 parça da zilden oluşmaktadır.
Bateriyi oluşturan en önemli parçalar pedal ve bagetlerdir. Baget denilen araç çubuk şeklindeki sopalardır. Bagetler inceyse daha çok caz müzikte, kalınsa metal ve rock müzikte kullanılmaktadır. Erturgut Sanat olarak, sizlere baterinin bütün parçalarını ve daha birçok detayı sabırla ve ilgiyle anlatmaktayız. Bunun haricinde sizlere bateri bakımı hakkında da önemli ipuçları vermekteyiz.

Bateri çok zahmetli bir temizlik işlemi gerektirmez ancak yine de bakımının düzenli olarak yapılması aletin performansı açısından önemlidir. Baterinizi fazla nem bulunmayan bir ortamda kurmalısınız. Her çalışma sonrası baterinizi kadife bir bezle silmelisiniz. Bateri zilleri ise, 3-4 haftalık süreden sonra özel bir kimyasalla temizlenmelidir. Bu temizlik malzemelerini müzik aleti satan mağazalardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Buna ek olarak, sizlere bateri nasıl doğru bir şekilde akort edilir gösteriyor ve akort zamanlarında zorluk çekmemeniz için bütün ayrıntılar üzerinde duruyoruz. Kursumuz sizlere bir müzik aletini en ince noktalarına kadar öğretmektedir.

Bateri Kursu İzmir Karşıyaka/ Davul Kursu İzmir / Bateri Dersi İzmir Karşıyaka/ Davul Dersi İzmir  aramalarıyla ilgili hazırladığımız yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.