Erturgut Sanat Merkezi

Dershanemiz

Bugüne kadar bir çok sanatsevere hizmet vermiş olan dershanemiz İzmir’de müzik kursu arayanların isteklerine cevap vermek için çıktığı yolda, resim kursu, yazarlık kursu, tiyatro kursu fotoğraf kursu, yaratıcı drama kursu, çeşitli yaratıcı atölyeleri de ekleyerek halen bir çok öğrenciye en iyi hizmeti vermek için profesyonel ve kendi alanında uzman eğitmenleriyle en eğlenceli ve en samimi şekilde, her geçen gün büyüyen bir sanat ailesi olarak eğitimlere devam etmektedir.

Erturgut Sanat Merkezi bir sanat merkezinden çok daha fazlasıdır bir sanat ailesidir, sosyal medya üzerinden hakkımızda yapılan yorumları bu linkten okuyarak bizimle ve sanat ailemizle ilgili bilgilere de ulaşıp fikir sahibi olmanız mümkündür

Sizi de sanat ailemizde görmek bizi mutlu edecektir!


Dershanemiz

Uygun Fiyatlı Kurslar
Sanat Merkezimizdeki kurs fiyatları, katılımcıların bütçelerini yormayacak şekilde belirlenmektedir.


Etüd Sınıfları
Ders dışında çalışmak yapmak isteyen öğrenciler için ücretsiz etüd sınıfı imkanı sunulmaktadır. Dersler dışında sanat merkezinde istediğiniz kadar çalışma yapabilirsiniz.


Modern Sınıflar
Kendinizi rahat hissedeceğiniz konforlu, modern sınıflarda, tasarımda odada kullanılan özenle seçilen posterlere kadar en ince ayrıntısına kadar dikkat edilmiş, eğlenceli bir tasarım, her metresi ilginç ve sanat!


Uzman Öğretmen Kadrosu
Her biri kendi alanında tamamen profesyonel, ders içeriğini öğrenciye göre özel olarak hazırlayan, vizyonu geniş öğretmenler.


Kablosuz İnternet
Beklerken işlerinizi halledebilmeniz, sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilmeniz, internette rahatça dolaşabilmeniz için kablosuz internet hizmeti.


Ücretsiz Fotokopi
Kaynaklardan rahatça yararlanabilmeniz için ücretsiz fotokopi imkanı.


Birebir veya Sınıf Dersleri
Her bütçeye her isteğe uygun bireysel dersler veya sınıf dersleri.


Süreli Yayınlar
Beklerken sıkılmamanız için bir çok farklı alanda süreli yayınlar, dergiler ve gazeteler düzenli olarak yenilenen ilginç kaynaklar mizah dergileri ve yayınlar.


Ücretsiz Mini Kafeterya
Bekleme salonumuzda televizyon izlerken veya dergi okurken müzik eşliğinde sıcak veya soğuk bir içeçek içmek daha keyifli olacaktır.


Bekleme Salonu
Sıkılmadan müzik dinleyebileceğiniz, televizyon izleyebileceğiniz, playstation oynayabileceğiniz, dergi ya da gazete okuayabileceğiniz veya bir şeyler içebileceğiniz özenle ve ilginç objelerle tasarlanmış keyifli bir ortamda bekleme ve yeni insanlarla sohbet etme imkanı.


Öğrenci Bilgilendirme Servisi
İster mail isterseniz SMS yoluyla kursumuzdaki kampanyalar, etkinlikler ve bir çok şey sizlere ücretsiz olarak iletilmektedir.


Kolay Ulaşım
Otobüse, vapura, taksi dolmuşa yakın merkezi bir konumda, deniz kenarında, manzaralı ferah bir sanat merkezi ve kolay ulaşım imkanı.


Ders Dışı Etkinlikler
Film günleri, mangal partileri, oyun turnuvaları, konser etkinlikleri, ücretsiz atölyeler, geziler ve çok daha fazlası, asla sıkılmayacağınız bir ortam, bir sanat merkezinden çok daha fazlası!