Erturgut Sanat

Erturgut Sanat Merkezi

Erturgut Sanat


– Müzik, Resim, Tiyatro, Fotoğrafçılık, Yazarlık, Yaratıcı Drama, Diksiyon, Sinema, Dans Alanında Uzman Eğitmenler
– Kurslarda Uygun Fiyatlar
– 9.00 – 23.00 Arası Esnek Ders Saatleri
– İstediğiniz Kadar Etüd Olanakları
– Özel Kurs Programlarıyla Öğrenebilme Garantisi
– Her Yaşa ve Her Tarza Yönelik Sanat Eğitimleri
– Sıkmayacak, Kişiye Özel Ders Programı
– Haftanın 7 Günü Devam Eden Dersler
– Tam Donanımlı Sınıflarda Bilgisayar Destekli Eğitim
– Eğlenceli Ortam
– Rahat Bekleme Alanı
– Özel İlgi ve Alaka
erturgut-sanat-merkezi– Öğrenme Garantili Eğitimler


–  Müzik Kursu 
–  Fotoğrafçılık Kursu 
–  Tiyatro Kursu 
–  Dramatik Yazarlık Kursu
–  Dans Kursu
–  Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Dans Kursu
Sinema Kursu
Yaratıcı Drama Kursu

 


Erturgut Sanat Merkezi; sanatın pek çok farklı dalında eğitim vermek üzere 2007 yılında Murat Erturgut tarafından bireylerin yaratıcı yeteneklerini geliştirerek nitelikli sanatsal ürünler sunmak adına İzmir’de kurulmuştur. Alanında en geniş “enstrüman dersleri” seçeneğini sunarak uzman eğitmenler eşliğinde bilgisayarlı sınıflarda konservatuvar düzeyinde profesyonel bir eğitim kalitesi hedef alınarak bu amaçla çalışmalarını sürdürmektedir. Müzik eğitiminin yanı sıra sanatın bir çok dalında fotoğrafçılıktan resime, yazarlıktan tiyatroya kadar bir çok dalda profesyonel şekilde hizmet vermektedir.

Erturgut Sanat


Sanat
, insan hayatının önemli bir parçasıdır. Yaratıcı eylemlerin oluşumda katkıları oldukça fazladır. Kişilerin tekdüzelikten kurtulmalarını, duygularını ifade etmede, problem çözmede kolaylık sağlamasında yardımcı olmaktadır. Bu yalnızca yetişkinler için değil, çocukların gelişimine de yardımcı olmaktadır. Yaratıcı düşünme, farklı bakış açıları kazanması, kendine güveninin artması ve yeni arkadaşlıklar kazanması gibi konularda çocukların gelişiminde etkili bir alandır. Sanatın kaliteli bir ortamda edinilmesinin yararları tartışılmazdır. Bunun için en iyi ortamı sanat merkezleri oluşturmaktadır. Kendinize biraz vakit ayırarak hayatınıza bir çok artı katabilir, daha donanımlı daha yaratıcı ve bir çok yönden tamamlanmış olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendiniz için bir adım atmak…


Kursumuz, Kişiye özel hazırlanan ders programları sayesinde eğitim alan kişiyi en kısa sürede istediği seviyeye getirmektedir. Haftanın 7 günü, hobi amaçlı eğitimin yanı sıra güzel sanatlar ve konservatuara hazırlık eğitimleride verilmektedir.

Erturgut Sanat

Açıldığı günden beri İzmir’in en çok tercih edilen Sanat Merkezlerinden biri olan “Erturgut Sanat Merkezi” bugüne kadar yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir. Eğitmen ve öğrencileriyle birlikte “Erturgut Sanat Merkezi” bu güne kadar düzenlediği sanatsal gösteri, konser, dinleti vb. organizasyonlarla sürekliliğini devam etmektedir. Yarattığı eğlenceli ortam, kişilerin hobilerini gerçekleştirirken sıkılmamalarını sağlamaktadır.


Erturgut Sanat Merkezi olarak kaliteli eğitimi kendimize amaç edinerek derslerimizi devam ettirmekteyiz. Şu ana kadar yetiştirdiğimiz yüzlerce öğrencinin memnuniyeti en büyük gurur kaynağımızdır. Öğrencilerimizle olan ilişkilerimiz sadece öğrenci öğretmen boyutunda değil yerine göre bir arkadaş yerine göre bir aile yakını seviyesindedir. Öğrenciyle aramızdaki iletişimde bu ince çizgiyi çok iyi korumayı bilerek derslerimizi mümkün olduğu şekilde maksimum verimle işlemekteyiz.

Erturgut Sanat

Bugüne kadar 7’den 77’ye farklı yaşlarda, farklı tarzlarda ve farklı statülerde, emniyet müdürlerinden başsavcılara, doktorlardan hemşirelere, öğrencilerden öğretmenlere, işsizinden büyük şirketlere, sporcusuna, siyasetçisine sanatçısına kadar yüzlerce insana eğitim verdik ve bu insanlarla bir sanat ailesi oluşturduk Ders verdiğimiz yüzlerce tarzda insan oldu, Erturgut Sanat Merkezi olarak bu bizim en büyük gurur kaynağımızdır. Bir çok farklı tarzda insanları memnun edebilmemizin en büyük sebebi öncelikle hepsinin beklentilerini tam olarak anlamaya çalıştık, sonrasında beklentilerine en kısa sürede ulaştırmak adına nasıl bir yol izleyeceğimize dair temel eğitim çerçevesinde her bireye özel programlar hazırladık, bilgisayarlarla desteklediğimiz derslerimiz ders alan bireyler için bilginin daha kalıcı olmasını sağladı. İletişimimizde öğrenciyle öğretmen arasındaki çizgiyi korumayı bilerek hem sevgi ve saygı çerçevesinde Sanat Merkezimize gelen herkesin iyi vakit geçirmesini ve mutlu ayrılmasını sağladık, katılan kişilerin hepsi, eğitimlerimizin sonucunda memnun ayrıldı.

Erturgut Sanat

Artık “bu yaştan sonra bir enstrüman çalamam, resim mi? benim için çok zor, tiyatroyu hayatta beceremem, dansa yeteneğim yok, fotoğrafçılık için vakit bulamam hem ben anlamam ki… bizden geçti artık, benim yeteneğim yok, vakit ayıramam” gibi cümleler kurmayı bırakıp bir adım atın. İş hayatının stresinden kurtulmak, yoğunluğunuzun arasına sizi rahatlatacak bir şey sıkıştırmak, hayatınıza yeni bir renk katmak için hiç geç değil, “Tam aradığınız fırsat bu“.


Erturgut Sanat Merkezi olarak 3 yaşından 70 yaşına kadar bireylerin olduğu kocaman bir aile olarak her geçen gün dahada büyüyoruz, gelin sanat merkezimizde derslerimize katılın izleyin, öğretmenlerimizle görüşün, bizi birde öğrencilerimizden dinleyin ve kendiniz karar verin. Bir adım atmak için hiç bir zaman geç değil.

Erturgut Sanat

Eğer daha profesyonel düşüyor, sanatla iç içe bir gelecek düşlüyorsanız Güzel Sanatlara ve Konservatuara hazırlık kurslarımıza katılabilirsiniz, sizler içinde konservatuar düzeyinde eğitimlerimizde mevcut, kişiye özel ders programlarımız sayesinde %100 öğrenci memnuniyetiyle süren derslerimiz sizi başarıya götürecek en önemli unsurlardan biridir.


Güler yüzlü ve uzman eğitmenlerimiz, sıcak ortamımız, birçok aktivitemizle sizleri de bu geniş aileye dahil olarak aramızda görmek bizi mutlu eder.

Enstruman çalmak doğru eğitmenle kolay bir iştir ve bu işin yaşı yoktur. Öğretmenlerimiz disiplinli fakat sizi sıkmayacak tekniklerle sizin enstrüman hakimiyeti sağlamanızı enstrümanınızı sevmenizi sağlayarak dersleri öğrencinin enstrümanından beklentileri doğrusunda işlemektedir. Her yaşa yönelik dersler vermekteyiz.

Erturgut Sanat

Tüm derslerimiz kişiye özel olarak yapılmanın yanı sıra istek doğrultusunda grup derslerimizde bulunmaktadır.


Ders Günlerini ve Ders Saatlerini öğrenciler kendileri seçmektedirler.
Çalışma saatlerimiz Sabah 09:00 ile Akşam 22:00 arasındadır.Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.
Derslerimiz, öğrencilerimize ihtiyaçları olan tüm teknik ve teorik bilgiyi vermekle birlikte, onları sıkacak ve bıktıracak düzeyde ağır olmamaktadır.

Erturgut Sanat


Hobi amaçlı eğitim vermenin yanı sıra; armoni, teori ve duyma becerileri gibi konularda da öğrencinin isteği doğrultusunda dersler yapmaktadırlar. Derslere katılan öğrenciler isterlerse düzenlenen konser, etkinlik, gezi, festival gibi çalışmalarda görev alabilmektedir.

Eğitimin dışında düzenlediğimiz eğlenceli çeşitli oyun organizasyonlarından mangal partilerine  kadar tüm etkinliklerimizde sizi de aramızda görmek bizi sevindirir…


Verdiğimiz Eğitimler