Klasik Gitar Kursu İzmir Karşıyaka' da

Gitar Kursu İzmir’le öğrenme garantili gitar dersleri, uygun fiyatlı gitar kursları, gitar öğretmenlerimiz tarafından onaylanmış uygun fiyatlı gitar satışları ve kendi müzik grubunuzu kurma imkanı! Ücretsiz deneme dersi için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayıp randevu alabilirsiniz.


Klasik Gitar Kursu İzmir Karşıyaka' daAyrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. https://erturgutsanatmerkezi.com/sik-sorulan-sorular/


Klasik Gitar Kursu İzmir Karşıyaka' da

Ne kadar zamanda klasik gitar çalmayı öğrenebilirim?
Klasik gitar fiyatları ne kadar?
Klasik gitar çalmak zor mudur? İsteyen herkes klasik gitar çalabilir mi?
Klasik gitarla ne kadar zamanda kaç şarkı çalabilirim?
Klasik gitar kursu fiyatları ne kadar?

Yukarıdaki gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz, yazımızda bulamadığınız şeyler için bir diğer gitar yazımızı da okuyabilirsiniz; Gitar Kursu İzmir


Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek tüm etkinlik ve atölyelerimize katılabilirsiniz. ESM Sosyal Medya Hesapları


Klasik gitar kursu izmir olarak akıllara takılan soruları hızlıca cevaplayarak başlayalım!

+ Gitar çalmak kesinlikle zor değildir, gitar çalmaya istekli olan herkes düzenli çalışmayla klasik gitar çalmayı öğrenebilir.
+ Bir çok klasik gitar marka modeli bulunmaktadır, isterseniz 100 tl’ye de klasik gitar bulabilirsiniz.
+ Klasik gitarla ortalama olarak 3 ayda şarkı çalmaya başlayabilirsiniz fakat bu süre kişiden kişiye değişmektedir, 1 ay da olabilir 5 ay da.
+ Klasik gitar çalmak için yaş sınırı yoktur, 5 yaşında da, 85 yaşında da klasik gitar çalabilirsiniz.
+ Klasik gitar kursunda istediğiniz tarzda bir eğitim alırsınız, ders programı size özel olarak hazırlanır.
+ Klasik gitar dersi alan öğrencilerimiz eğer isterlerse düzenlenen konserlerimizde sahne alabilmektedirler.
+ Belli seviyeyi tamamlayan öğrencilerimize katılım sertifikası da verilmektedir.
+ Klasik gitarla ilgili detaylı bilgi almak, klasik gitar kurslarının içeriğini öğrenmek için ücretsiz deneme derslerimize gelebilirsiniz.

Siz kendinizi bize bırakın, öğretmenlerimiz sizinle gerekli tüm bilgiyi paylaşıp kısa sürede gitar çalmayı öğrenmeniz için ellerinden geleni yapacaklardır (:
Lütfen klasik gitar kursuna dair ön bilgi için bu yazıyı sonuna kadar okumayı unutmayın.

Klasik Gitar Kursu İzmir’le Farkı Yaşayın!

Klasik gitar bir çok müzik tarzında kullanılmasıyla beraber günümüzde en popüler çalgılardan biri haline gelmiştir. Bu kadar fazla ilgi gören bir enstruman olarak klasik gitar tek başına bile yeterince zengin bir enstruman olma özelliğindedir. Ayrıca çalınacak tarza göre insan sesinede eşlik konusunda iyi bir enstruman olması gitarı dahada popüler yapmaktadır ve yine duyguları müzikle dışarı aktarmanın, hisleri çok sesli dışa vuruşun popüler bir aracıdır, okulda, mahallede tanisilan ilk arkadas gibidir gitar. Hayatınıza girdiğinde eğer gerçekten hakkettiği değeri verirseniz uzun süre birlikte vakit geçireceğiniz arkadaş bir enstrumandır. En yalniz anlarinizda, gecenin bir vakti odaniza girdiginizde bir tek o uyaniktir, bir tek o dinler sizi ve sizde onu…

Hicbir zaman geri cevirmez gitar, hep dinler; kimi zaman kirik kalbinizi, kimi zaman yeni askin verdigi heyecanla atan kalbinizi, kimi zaman sinirinizi, kimi zaman karanliginizi ve öfkenizi. Ortak olur hislerinize gitar. Aşk gibidir, arkadaş gibidir, dost gibidir. Bir kenarı bıraksanız bile bekler kılıfından çıkaracağınız günü ve kılıfından çıktığında belki siz yaşlanmışsınızdır ama onun sesi yine aynıdır, yine ortak olmaya hazırdır hislerinize. Biz Erturgut Sanat Merkezi olarak klasik gitar kurslarımızla sizi bu dostla tanıştırmak hislerinize aracı olacak bu enstrumanın eğitimi konusunda sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.


Klasik Gitar Ders Programı

Klasik Gitar derslerimizi kişinin beklentileri doğrultusunda kişiye özel bir ders programı hazırlayarak sürdürmekteyiz ve bu bizi klasik gitar derslerinde başarıya götüren en önemli etkenlerden biridir. Hobi amaçlı eğitimin yanı sıra profesyonel anlamda konservatuar düzeyindede eğitimimiz bulunmaktadır.

Klasik gitar çalmak doğru eğitmenle kolay bir iştir ve bu işin yaşı yoktur. Öğretmenlerimiz disiplinli fakat sizi sıkmayacak tekniklerle sizin klasik gitar hakimiyeti sağlamanızı klasik gitarı sevmenizi sağlayarak dersleri öğrencinin müzik aletinden beklentileri doğrusunda işlemektedir. Klasik gitar derslerimiz kendi alanında uzman eğitmenler tarafından size özel programlarla işlenmektedir.

Heryaşa yönelik klasik gitar dersleri vermekteyiz .Tüm gitar dersleri kişiye özel ve sınıf gitar dersleri olarak yapılmaktadır.

Klasik gitarın nasıl bir enstruman olduğunu duymak için similasyona buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz


Klasik Gitar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ne kadar zamanda klasik gitar çalabilirim?
3. ayda klasik gitarda şarkı çalışmaları yapmaya başlanılır.

Klasik Gitar Kursu İzmir

Erturgut Sanat Klasik Gitar Kursu İzmir

Klasik gitar çalmaya hangi gitarla başlamalıyım?
Klasik gitar çalmaya ne kadar iyi bir gitarla başlarsanız o kadar rahat edersiniz. Bu yüzden klasik gitar satın alırken bütçenizi çok kısıtlı tutmamanız daha sağlıklı olacaktır.

Klasik gitar fiyatları İzmir’de ne kadar?
Klasik gitar fiyatları minimum olarak 150 TL civarındadır. Klasik gitar satın almadan önce kursumuzu arayıp destek alabilirsiniz.

Klasik gitar kursu fiyatları izmir’de ne kadar?
Klasik gitar kursu fiyatlarımızı öğrenmek için bize mail atabilirsiniz.

Klasik gitarda klasik parçalar çalmak zorunda mıyım?
Klasik gitarda popüler şarkılar da çalabilirsiniz.

Gitarı öğrenirken nota öğrenmek zorunda mıyım?
Gitar çalmayı öğrenirken nota öğrenmeniz sizin için büyük bir artı olacaktır fakat nota öğrenmeyi kesinlikle istemiyorsanız tab sistemiyle de klasik gitar çalmayı öğrenebilirsiniz fakat bu çok önerilmeyen bir yöntemdir.

Klasik gitar çaldıktan sonra elektro gitar çalabilir miyim?
Klasik gitar çalmaya başlamadan önce direkt olarak elektro gitarla da başlayabilirsiniz

Klasik Gitar Kursu İzmir Karşıyaka