İzmir Keman Kursu Karşıyaka | Kaliteli Keman Dersleri

Kemanseverler hoşgeldinizz! Keman Kursu İzmir gibi aramalar yapıp sitemizi buldunuz, İzmir’de keman kursu fiyatlarını merak ediyorsunuz, İzmir keman kurslarını araştırıyorsunuz ve kısa sürede kemanla en sevdiğiniz şarkıları çalmak ve çevrenizdekilere dinletmek istiyorsunuz, aklınızı kurcalayan soruların başında, acaba ben de keman çalmayı becerebilir miyim geliyor, uygun fiyatlarla bu işi çözmek istiyor ve hemen İzmir keman kursu arayışına giriyorsunuz ve izmir keman kursları arasında bir seçim yapmak için araştırmaya başlıyorsunuz, eğer durum böyleyse gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki keman dersi İzmir’de Erturgut Sanat’tan alınır (:

+ Öğrenme garantili keman dersleri
+ En uygun keman kursu fiyatları
+ Uygun fiyata, keman öğretmenlerimiz tarafından önerilen keman satışları!
+ Ömür boyu eğlence garantili keman dersleri

Hızlıca keman çalmayı öğrenmek istiyorsanız 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzdan biz Keman Kursu İzmir‘i arayıp ücretsiz keman deneme dersleri için randevu alabilirsiniz. Size İzmir’in en iyi keman kursunu vermeyi garanti ediyoruz! Kurs kayıtlarımız ve kampanyalı fiyatlarımız bitmeden, önce yazımızı sonuna kadar okuyup sonra hemen bizi arayabilirsiniz!


Yazıyı Sonuna Kadar Okumalısın

Keman kursu yazısını okumaya sadece 5-6 dakikanızı ayırıp keman dersleri hakkındaki tüm önemli bilgileri öğrenebilirsiniz bu sayede garanti ediyoruz ki keman eğitimi konusunda çok bilinçli adımlar atıp, en doğru fiyatlara doğru keman kursu seçimi yapabilirsiniz, lütfen en doğru keman dersi seçim için bu yazıyı sonuna kadar okuyun (:


İzmir’in açık ara farkla en iyi keman kursu ve Türkiye’nin en iyi sanat merkezlerinden biri olan Erturgut Sanat’ta keman öğrenmek çok kolay!

İzmir Keman Kursu

İzmir Keman Kurs


Ayrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. https://erturgutsanatmerkezi.com/sik-sorulan-sorular/


Keman öğrenmek, tartışmasız en eğlenceli hobilerden bir tanesidir.  Keman öğrenimi kulaktan dolma şeyler yüzünden zor sanılsa da aksine, severek yapıldığında ve doğru bir keman eğitimiyle kesinlikle eğlenceli bir şeydir! Birebir keman dersleriyle başlayan süreç, ileri seviye keman derslerine kadar akıcı şekilde ve keyifle, şarkılar çala çala devam eder. İster keman özel ders alın, ister keman sınıf dersi, amacımız en kısa zamanda herkese keman çalmayı öğretmektir. Ayrıca keman kursu fiyatlarımızın uygunluğu sayesinde kişiler keman dersleri alırken maddi olarak da zorlanmamaktadırlar. Erturgut Sanat, İzmir’de keman kursu fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, İzmir’de keman kursu veren atölyeler arasında fiyat kalite performansı en yüksek yerlerin başında gelmektedir. İster Karşıyaka’da keman kursu arıyor olun, ister Alsancak‘ta, ister Bornova’da keman kursu arıyor olun, ister Hatay‘da, ister Buca’da keman kursu arıyor olun ister Balçova‘da! Erturgut Sanat’a ulaşmak çok kolay, kaliteli bir keman eğitimi mesafe dinlemez!

Keman Kursu İzmir Karşıyaka’da Uygun Fiyatlı Dersler

İzmir Keman Kursu Karşıyaka | Kaliteli Keman Dersleri


Keman Kursu İzmir yazımızda cevap bulabileceğiniz bazı sorular;
– Keman çalması zor bir müzik aleti midir?
– Keman çalmayı ne kadar zamanda tam olarak öğrenebilirim?
– Herkes keman çalabilir mi? Yaş sınırı gibi şartlar var mı?
– Keman kursu fiyatları ve keman fiyatları ne kadardan başlıyor?

Ve yazımızın sonunda sizler için, kemana yeni başlayacakların sıklıkla sorduğu keman dersleriyle ilgili akla ilk gelen soruları cevapladık, yazımızı sonuna kadar okuduktan sonra videoları da izlemeyi unutmayın, eminin bu yazıyı okuyup videoları da izledikten sonra keman çalmaya dair aklınızdaki soruların çoğu belki de hepsi cevaplanmış olacak, keyifli okumalar, keyifli izlemeler (:


Keman Kursu İzmir Karşıyaka İle Öğrenme Garantili Eğlenceli Keman Dersleri


Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, belirli aralıklarla düzenlediğimiz etkinlik ve atölyelerimize de ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz, lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın; Erturgut Sanat Sosyal Medya Hesapları


Ücretsiz Keman Dersi

Ücretsiz Keman Dersi

En güzel solo müzik aletlerinin başını çeker keman, sesiyle sizi olduğunuz yerden alıp başka yerlere götürür, biraz hüzünlü bir çalgıdır, ağlar ve ağlatır yeri gelince de güldürür, her müzik tarzına da en güzel şekilde eşlik eder, ruhunu okşar insanın ve içinde bir uyanış yaratır, öfkeyi, hırsı, sevinçi, üzüntüyü pek güzel anlatır, en iyi dostunuz olmayı kısa sürede başarır, çalarken kendinize bu kadar yakın tuttuğunuz çok değerli bir müzik aletidir keman!

Kemanımla sana bir ses verebilseydim eğer diyorsanız daha fazla ertelemeden bugün kendiniz için bir adım atın!

Peki size diğerlerinden 3 kat daha kolay keman öğrenmeniz için bir kaç sır versek? Bu yazıyı okuyan kişi, okumayan kişiden 3 kat daha kolay keman çalabilecek ve daha iyi bir kemancı olacak;  Kemanla ilgili önemli bilgiler


Keman Çalmak Hakkında

Eğlenceli Keman Dersleri

Eğlenceli Keman Dersleri

Keman, müzik aletleri arasında en şık solo çalgılardan biri olarak günümüzde en çok ilgi gören ve çıkarttığı sesi, tınısı insan sesine en yakın müzik aletlerinden birisidir. Kemanın, perdesiz yapıda bir müzik aleti olması yani basacağınız yerlerin tamamen sizin kontrolünüzde olması diğer müzik aletlerine oranla kemanın çalınışını, icracı için biraz daha zor kılsa da her yaştan birey için, düzenli çalışma ve pratikle çalınabilecek, içli, duygulu asil bir müzik aletidir. İyi günde, gününüze daha da renk katar, kötü gününüzde ise teselli eder keman.  Yaylı çalgılar ailesinin en küçük üyesidir. İnsanı etkileyen eşsiz tınısıyla yaylı ailesinin en çok tercih edilen müzik aletidir keman.


Keman Dersi Programımız

Keman derslerimizde ders programımızı repertuvar, şarkı dağarcığı konusunda öğrencimizin beklentisi doğrultusunda hazırlamaktayız. Türk Müziği ve Batı Müziği şeklinde eğitim seçeneği de sunmakta ve keman öğrencisinin talebi doğrultusunda bir program hazırlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İletişim gücü yüksek, genç eğitim kadromuzla kişinin müzik aletinden beklentileri doğrultusunda hazırladığımız keman kursu – ders programı sayesinde öğrencilerimizi en kısa sürede başarıya götürmeyi hedeflemekteyiz.


Keman Kursu Günleri ve Saatleri

Keman dersiniz için uygun ders saatlerini dersi alacak olan kişinin uygun günleri doğrultusunda belirlemekteyiz. Haftanın 7  günü eğitim vermemiz sebebiyle esnek keman dersi saatleri sunabilmekteyiz. Keman kursumuz haftanın 7 günü 09.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Ücretsiz Keman Deneme Dersi

Ücretsiz Keman Deneme Dersi

Keman Etkinlikleri

Keman öğrencilerimiz istekleri doğrultusunda gitar, bateri veya diğer müzik aletlerinin eğitimini alan öğrencilerimizle dersler dışında grup çalışması da yapabilmekte ve daha keman çalışmalarını daha eğlenceli hale getirmektedirler.


İzmirde Keman Kursları Hakkında Sık Sorulan Sorular

– Keman kursları bireysel özel ders ve sınıf keman dersi olarak yapılmaktadır.
– Keman kursuna başlamak için önceden bir keman satın almak zorunda değilsiniz, keman kursumuzun kemanlarını kullanabilirsiniz.
– Keman perdesiz bir müzik aleti olduğu için diğer müzik aletlerine göre biraz daha fazla müzik kulağı gerektirmektedir, düzenli çalışmayla keman öğrenimini kolaylaştırabilirsiniz.
Keman öğrenme süresi kişiden kişiye ve bir çok kritere göre değişmektedir.
Keman kurslarının derslik ve aylık fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca keman kursu İzmir’e 2-3 arkadaş birlikte yazılmaya gelirseniz süpriz indirimlerden yararlanabilirsiniz.
– Keman kursları sonunda katılım sertifikası verilmektedir.
– Keman derslerine başlamadan önce ücretsiz keman deneme derslerimize gelebilirsiniz.
– Lütfen Keman Kursu İzmir yazımızı sonuna kadar okuyunuz, bu sayede keman kursuna dair bir çok şey öğrenebilirsiniz, keman kursuyla ilgili akıllara takılan soruların çoğunun cevabını en samimi şekilde bu yazımızda cevapladık, bir de aşağıdaki keman videosunu da izleyerek derslerle ilgili hızlı bir bilgi de edinebilirsiniz, şimdiden keyifli okumalar dileriz (:

Keman çalmayı kaç ayda öğrenirim?
Keman çalmayı öğrenmeniz için gereken süre tamamen yeteneğiniz, çalışmanız ve beklentinizle doğru orantılıdır fakat 3 ayda parça çalışmalarına yavaş yavaş adım atabilirsiniz.

İzmir'de Ucuz Keman Kursu

İzmir’de Ucuz Keman Kursu


Keman derslerine gelirken keman getirmeli miyim?
Derslere gelirken yanınızda kemanınızı taşımanıza gerek yoktur, dersler sırasında sanat merkezimizdeki kemanları kullanabilirsiniz.

Keman dersleriniz sadece özel ders mi?
Derslerimiz isteyen öğrenciler için birebir özel ders, isteyen öğrencilerimiz için ise sınıf dersleri şeklindedir.

Ulaşımı Kolay Keman Kursu

Ulaşımı Kolay Keman Kursu

Keman derslerinin aylık ücretleri ne kadar? İzmir’de keman kursu fiyatları?
Keman dersleri aylık ücretlerimiz için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da msn@erturgutsanatmerkezi.com adresimize mail atarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca keman kurslarımızda dönemlik bir kampanya bulunmaktadır, kampanyalı fiyatımızdan yararlanmak için acele etmelisiniz!

Keman satın almak istiyoruz, yardımcı oluyor musunuz?
Keman satın almak isteyen öğrencilerimize hangi kemanı satın almaları konusunda istedikleri zaman destek oluyoruz.

Keman kursunuza rahatlıkla ulaşabilir miyim?

Keman kursumuza çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz, keman kursumuz İzmir’de çok merkezi bir yerde konumlanmaktadır. İsterseniz Hatay, Balçova, Narlıdere, Karabağlar, Mavişehir, Bornova, Alsancak, Konak, Güzelyalı, Bostanlı, Yeşilyurt hatta Urla gibi yerlerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kursumuzun ismini duyup Manisa ve Aydın gibi çevre illerden gelen bir çok öğrencimiz de bulunmaktadır. Kursumuza metro, otobüs ve vapurla kolayca ulaşabilirsiniz, hepsine çok yakın olan kursumuza rahatlıkla gelebilirsiniz. Keman kursumuza kolayca ulaşabilmek için videolu yol tarifimizi de izleyebilirsiniz: Erturgut Sanat Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Keman kursumuza evden bile katılabilirsiniz, nasıl mı? İşte böyle; İnternetten Online Keman Dersleri


Keman Kursu Hizmet Verdiği Günler: Haftanın 7 Günü 09.00 – 23.00
Eğitim Yeri: Erturgut Sanat Keman Derslikleri
Kimler Katılabilir: Temel Düzeyde Müzik Kulağı Olan İstekli Herkes
Kurs Materyalleri : Keman, Ders Notları, Metronom vb. ( keman kursu temin etmektedir.)
Kurs Seçenekleri: Bireysel Özel Ders, Sınıf Dersi, Online Ders 
Kurs Hedefleri: Öğrencinin en kısa sürede sevdiği şarkıları kolayca çalabilmesi
Yaş Sınırı: Yaş sınırı bulunmamaktadır, başlamadan önce deneme dersi yapılmaktadır.
Deneyim: Daha öncesinden deneyim aranmamaktadır.
Eğitim Zorluğu: Kişiye özel programlar sayesinde çok kolay hale gelmektedir.
Kurs Ücreti: Bilgi için arayınız.

Kemanla ilgili tüm bilgilere “keman kategorisi” ne tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aşağıdaki videolarda cevabını bulabileceğiniz, keman kursu alacakların aklına takılan ve sık sorulan sorular;

♥ Yeni başlayanlar hangi kemanı satın almalıdır?
♥ Keman çalmak zor mudur?
♥ Keman bakımı nasıl yapılır?
♥ Keman çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
♥ Kemanda metod önerileri?
♥ Keman nasıl akort edilir?
♥ Keman çalarken yapılan hatalar?
♥ Keman nasıl tutulur?
♥ Keman ve viyola arasındaki farklar nelerdir?
♥ Kemana başlamak için en uygun yaş kaçtır?
♥ Kemana yastık nasıl takılır?
♥ Kemancılar için kolay şarkı önerileri?
♥ Kemanda notaların yerleri nelerdir?
♥ Kemanın bölümleri nelerdir?
♥ Kısa sürede keman çalmayı nasıl öğrenebiliriz?
♥ Komşuları rahatsız etmeden evde nasıl keman çalışılır?
♥ Keman çalarken parmaklar nasıl basılır?
♥ 2. el keman alırken nelere dikkat etmek gerekir?
♥ Kemanın tarihsel gelişimi?
♥ Keman çalarken kullanılan teknikler nelerdir?
♥ Keman yayına nasıl reçine sürülür?
♥ Nota bilmeden de keman çalınabilir mi?
♥ Keman çalarken nasıl durulur?
♥ Hızlı keman çalmak için neler yapmak gerek?


Bugüne kadar “keman nasıl çalınır” diye keman kursumuza gelip eli boş dönen kimse olmadı! İzmir’de keamn kursu arayan herkese kapımız açıktı, kemana başlama yaşı 70 olan bireylerde kursumuza gelip başarılı oldu, keman çalmak isteyenler nereden başlayabilir bilmeyen 18 yaşında gençler de! Ve biz herkese keman öğrenme yaşı olmadığını gösterdik, keman öğrenme aşamalarını tek tek birlikte atlattık, keman kursu fiyatlarımızla da kimseyi yormadık ve seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Yaylı çalgılar ailesinin en küçük, en tanınan üyesiyle birlikte bir bütün olmak isteyenler için, keman kurslarımız devam ediyor. Keman Kursu İzmir size çok eğlenceli ve çok samimi bir keman dersi vaadediyor, hem de denemesi bedava, ücretsiz keman deneme derslerimize katılabilirsiniz. Keman Kursu İzmir sizi bekliyor!


İzmir Keman Kursu Karşıyaka | Kaliteli Keman Dersleri İzmir Keman Kursu Karşıyaka | Kaliteli Keman Dersleri İzmir Keman Kursu Karşıyaka | Kaliteli Keman Dersleri İzmir Keman Kursu Karşıyaka | Kaliteli Keman Dersleri İzmir Keman Kursu Karşıyaka | Kaliteli Keman Dersleri


Sizin keman kursunuzun farkı ne diyorsan, bir de buraya bakabilirsin; Erturgut Sanat Keman Kursu Niye Farklı?

Kemanın tarihçesine değinecek olursak; keman yaylı bir müzik enstrümanıdır ve kökeninin Orta Asya’ya kadar dayandığı bilinmektedir.

♥ Violin, ailesindeki en küçük boyutta ve en yüksek tonda çalan bir üyesidir.
♥ Günümüze kadar 4 telli halini almıştır.
♥ Teller kalından inceye doğru Sol, Re, La ve Mi olarak sıralanmaktadır.
♥ Arşe adı verilen keman yayı, kemandan ses çıkmasını sağlamaktadır.
♥ Üretiminde işlenmemiş misina ya da at kılı kullanılmaktadır.
♥ Arşeye reçina sürülüp beslendiğinde sesin daha güçlü çıkması sağlanır.
♥ 1600 ve 1700’lü yıllarda usta keman yapımcıları tarafından günümüzdeki şeklini alan keman, o tarihlerden bu yana çok ünlü besteciler tarafından çalınmıştır.
♥ Dünyanın en pahalı kemanı Stradivarius olarak bilinen kemandır ve değeri milyonlarla ölçülmektedir. Tamamıyla el yapımı olan bu kemanın üzerindeki cila da çok özel bir formül barındırmaktadır.
♥ Keman 7 parçadan oluşmaktadır. Bunlar; ön kapak, arka kapak, salyangoz-burgular-klavye, yanlık, arşe ve teller, eşik (köprü)- kuyruk – can direği ve son olarak çeneliktir.
♥ Boyutlarına göre çeyrek keman, yarım keman, üç çeyrek keman ve tam keman olarak 4’e ayrılan enstrüman, ayrıca 4 ve 6 yaş grubuna hitap eden 1/8 ölçü keman olarak da çeşitlere sahiptir.
♥ Malzeme kalitesi ve tınılarına göre farklılık gösteren keman, el yapımı, yarı el yapımı ve fabrikasyon olarak da 3’e ayrılmaktadır.
Unutmayın, keman çalmak için hiçbir zaman geç değildir.