Online sanat eğitimleri son zamanlarda, özellikle Covid-19 salgını ve pandemi sürecinde tüm kurumlar tarafından benimsenmiş ve uygulanmaya başlanmış bir eğitim programıdır. Fakat aslına bakılırsa bu süreç yıllardır devam eden ve yalnızca bulunduğu şehre değil, daha global anlamda eğitime ulaşmak isteyen herkese ulaşmayı hedefleyen büyük ve köklü kurumlar tarafından çok daha önceleri başlatılmıştır.

Erturgut Sanat Merkezi olarak biz de uzun yıllardır İzmir’deki sanat merkezimizde birebir ve grup derslerimizin yanısıra online olarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında sanata ilgi duyan, bir enstrüman çalmayı ya da sanatın farklı bir alanında uzmanlaşmayı hedefleyen tüm bireylerle online olarak kurslarımızı vermeye devam etmekteyiz.

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile de online kurslarımızın verimini en üst düzeye çıkarmış, yüz yüze eğitim kadar olumlu sonuçlar almış ve pek çok olumlu geri dönüşle karşılaşmış bulunmaktayız.

13 yıllık tecrübemizle sanatın neredeyse her alanında var olan online eğitimlerimiz ile her dönemde, nerede olursa olsun sanat eğitimine ulaşmak isteyen bireylere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Erturgut Sanat Online Kursları Nasıl Çalışır?

Erturgut Sanat Merkezi olarak Online Kurslarımız da tıpkı sanat merkezinde devam ettiğimiz yüz yüze eğitimimiz gibi devam eden bir süreçtir.

Online eğitime özgü olarak düzenlenmiş müfredat ile haftada bir gün ayda dört ders şeklinde devam eden eğitim, geliştirici etütler, videolar ve ders kayıtları eşliğinde en hızlı ve efektif ilerlemeyi size vaat etmektedir.

Ücretsiz deneme dersi ile başlayan eğitim programı, size ve hocamıza uygun olacak ortak gün ve saatte, düzenli olarak ilerlemekte olduğu için de disiplin ve devamlılık anlamında yüz yüze eğitimden hiçbir farkı yoktur.

Erturgut Sanat Merkezi Online Eğitim Programları Hangileridir?

Erturgut Sanat Online Kurslarına Nasıl Katılabilirim?

Erturgut Sanat Merkezi bünyesinde devam eden Online Kurslarımıza katılmak için tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bir tanesi üzerinden bizimle iletişime geçerek “Ücretsiz Deneme Dersi” için randevu oluşturmaktır.

Randevu saatinde belirtilen programlar üzerinden deneme dersinizi yaparak, beklentilerine ve hedeflerinize uygun programı, gün ve saati belirleyip kursa başlangıç yapabilir ve arzuladığınız seviyeye gelene kadar devam edebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezi Online Kursları Hangi Programlar İle Yapılıyor?

Erturgut Sanat Merkezi olarak, online derslerimizde Zoom programını kullanmaktayız. Hem bilgisayardan hem de mobil olarak kullanabileceğiniz Zoom programını tercih etmemizin sebebi ise hem bağlantıdaki stabil veri akışı hem de dersleri kayıt etme özelliğinin sizler için faydalı olmasıdır.

Online derse katılmanız için Zoom  programını ücretsiz olarak edinmeniz ve aktif bir internet ağına bağlı olmanız yeterlidir. Ders saatinizde sanat merkezimiz olarak sizlere bağlantı linki gönderilerek derse katılımızın sağlanmaktadır.

Zoom programını aktif olarak kullanamadığınız takdirde ise WhatsApp ve Skype gibi alternatif programlarla derslerimize devam edebilmekteyiz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşırım?

Online derslerimize katılmak için bizlere msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden mail atabilir, 0507 957 63 33 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz.