Erturgut Sanat Merkezinde, sanat alanında, müzik, resim, yazarlık, fotoğraf dallarında internet üzerinden online dersler Türkiye’de bir ilktir! İnternet üzerinden hazır videolarla değil, doğrudan kamera sistemiyle, size özel programlarla, sanki sanat merkezimizde ders alır gibi, internet üzerinden online sanat kursları sizi bekliyor.

Online Dersler

Online Sanat Derslerinde Ev Konforu


online-müzik-dersi


Nedir Online Sanat Dersleri?

Online dersler, internet üzerinden, internetin çektiği hangi noktada olursa olsun, dünyanın her noktasından alabileceğiniz derslerdir.

İnternet Üzerinden Derslerle İlgili S.S.S

İnternet üzerinden ders almak verimli olur mu?
Artık teknoloji çok gelişti, bundan 5 sene önce bu sistemi kurmuş olsaydık, ses ve görüntüdeki kalitesizlik sebebiyle internet üzerinden online dersler çok sağlıklı olmayacaktı, fakat günümüzde ses ve görüntü kalitesindeki iyileşmeler sayesinde online dersler gayet başarılı geçmektedir.

Öğretmen beni canlı olarak görmeden ders yaptığında verimli olur mu?
Öğretmen sizi görmese de kameraya gerektiği şekilde yaklaşmanızı, uzaklaşmanızı söyleyecek ve çalışmalar sırasında olabildiğince yüksek verim almak için gerekli yönlendirmeleri yapacaktır, yüzyüze derse göre sadece ufak bir verim kaybı yaşansa da, online dersler sonucunda da gayet başarı elde edilmektedir.

Online derslerle gerçekten öğrenebilir miyim?
Şöyle düşünün, insanlar youtube gibi çeşitli video sitelerinden izleyerek veya çeşitli video paketleri satın alarak bile müzik aleti çalmayı öğrenirken, siz doğrudan müdahaleyle hizmet alıyor olacaksınız, bu sebeple kesinlikle online derslerle istediğiniz branşta başarılı olabilirsiniz, Avrupa’da bir çok sanat okulu bile online eğitim sistemine geçiş yapmıştır, teknolojiyle sanatı birleştirip en kaliteli hizmeti sunuyoruz!

Online Ders Verilen Alanlar Nelerdir?

Online Gitar Dersi
Online Keman Dersi 
Online Bateri Dersi
Online Şan Dersi
Online Klarnet Dersi
Online Yan Flüt Dersi 
Online Bağlama Dersi
Online Fotoğraf Dersi
Online Resim Dersi
Online Diksiyon Dersi
Online Yazarlık Dersi

Diğer bir çok branşta online derslerimiz bulunmaktadır, internet üzerinden online olarak almak istediğiniz eğitimler için bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nereden Çıktı Online Sanat Dersi Fikri?

Online DerslerTatile giden öğrencimiz eğitimlerini de yarım bırakmak istemiyordu, örneğin ses terapisi alan öğrencimiz hazır kekemelik gibi sorununu geride bırakmaya başlamış ve etkisini görmeye başlamışken tatil sebebiyle eğitimi yarım kalsın istemiyordu fakat tatil onun da hakkıydı nasıl yapacaktı? Üniversite için tekrar başka şehire gidecek olan öğrencimiz, İzmir’deki gitar öğretmenine alışmış çok sevmişti ve gitarda iyi ilerliyor yeni bir eğitmene tekrar en baştan alışma sürecini gideceği ilde tekrar yaşamak istemiyordu nasıl yapacaktı? Resim dersi alan öğrencimizin ataması sebebiyle Türkiye’nin bir ucuna gidecekti ve orada resim kursu bulma imkanı bile yoktu, hobisinden vazgeçecekti ama istemiyordu nasıl yapacaktı?  Bizi araştırıp, eğitim kalitemize ve samimiyetimize güvenerek çevre illerden gelen öğrencilerimiz vardı ve bizi arkadaşlarına da öneriyorlardı fakat kolay değil sanat eğitimi için, günübirlik il değiştirmek, herkes yapamıyordu fakat doğru eğitim için katlanılıyordu.

Saymakla bitmeyecek sebepten ötürü çıktı online ders fikrimiz, online dersler sayesinde dünyanın her yerine ulaşabilecek ve bize güvenen güzel insanlarla her noktadan eğitim yapabilecektik. Siz de online derslerimize katılmak istemez misiniz?


Derslerin en büyük avantajı, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden eğitim alabilecek olmanızdır, en imkansız noktadan bile sanat eğitimi almanız mümkün! Artık imkanım yok gibi bahaneye yer kalmayacak!

Günümüzde en etkili ve en hızlı iletişim aracı internettir. Bir çok üniversite bile eğitimlerini uzaktan olarak internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Ayrıca Avrupada bazı konservatuarlar bile internet üzerinden online, canlı müzik ve canlı sanat eğitim çalışmalarına başlamıştır.

Evinden çıkmadan bilgisayar başından müzik aleti çalmayı, resim çizmeyi, roman yazmayı ve çok daha fazlasını öğrenmek isteyenler için en iyi seçenek olan online müzik dersleridir.

Online sanat dersleriyle dünyanın neresinde olursanız olun kaliteli bir sanat eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca dersler sonrasında, ders sırasında kullanılan tüm dökümanlar size mail atılmakta ve eğer kullanılacak olan bir metod varsa kargoyla size ulaştırılmaktadır. Derslere başlamadan önce isterseniz “Demo Dersi” almanız mümkündür. Demo dersi denilen dersimiz sırasında öğretmenle bir görüşme gerçekleştirerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Online Dersler

Online (İnternet Üzerinden Sanat Dersleri) dersler için tek yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir

– Skype’ı http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-computer/ adresinden indiriniz.
– Skype’a üye olunuz
– Skype hesabınıza giriş yaparak ErturgutSanat kullanıcı adıyla Erturgut Sanat Merkezi Online Müzik derslerini ekleyiniz.


+ Her ders 40 dakika sürmektedir.
+ Ders yapmak için en az 1 gün öncesinde randevu almanız gerekmektedir.
+ Dersler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.


Ayrıca youtube’dan eğitim videolarımızı da izleyebilirsiniz

İnternet üzerinden gitar dersleri, internet üzerinden keman dersleri, online klarnet dersi, online yazarlık dersi, online müzik kursu gibi şeyler düşünüyorsanız sitemiz üzerinden bizimle hemen iletişime geçip derslere başlayabilirsiniz.