İzmir'de Uygun Fiyata Kaliteli Müzik Organizasyonu

İzmir canlı müzik gruplarıyla dolu! Her biri birbirinden özel müzik grupları! ve bu gruplar Erturgut Organizasyon bünyesinde sizlere en güzel müziği sunmak için bekliyor! İzmir müzik organizasyonu konusunda da belli bir kalitenin üzerinde işleri kaldırabilecek bir şehir, eğer siz de müzik organizasyonlarınızda kaliteyi arıyorsanız doğru adrestesiniz! Özel günlerinizi müzik gruplarımızla renklendirmek özel organizasyonlarınıza müzik organizasyonlarımızla hayat katmak için…

İster düğün müzik organizasyonu, ister şirket yemeği, ne zaman müzik organizasyon firmasına ihtiyacınız olursa, en uygun müzik organizasyon fiyatlarıyla, İzmir’de en kaliteli müzik gruplarıyla kusursuz bir müzik organizasyonu hizmeti sunuyoruz.

İzmir Müzik Organizasyonu “En Kaliteli Canlı Müzik Grupları”


– Tamamı konservatuarlı müzisyenlerden oluşan profesyonel müzik grupları
– Beklentinizi tam olarak karşılayacak repertuarlar
– Yüksek performanslı gruplar ve uygun fiyatlar
– Uzun yıllardır deneyimli bir kadro


İzmir'de Uygun Fiyata Kaliteli Müzik Organizasyonu

Festival, kutlama, düğün, nişan, gala, partiler, mezuniyet baloları, doğum günü, kurumsal lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, şirket geceleri, toplantı, panel organizasyonları, toplantı, davet gibi organizasyonlarda bütçenize en uygun en kaliteli hizmeti, tamamı uzman ve enstrümanında yıllardır deneyim sahibi olan tamamı konservatuarlı kadromuzla sunuyoruz.

Erturgut Müzik Organizasyon olarak kurulduğumuz günden beri hizmet müzik organizasyonu, kurumsal ve bireysel organizasyonlarda kalitemizi sürekli artırıp sizlere daha iyi bir organizasyon hizmeti vermek adına, kendi organizasyonlarınızda sizi bir konuk gibi hissettirmek adına çalışıyoruz. Müzik organizasyonlarımızdaki grup çeşitliliğimiz ve gruplarımızın kalitesi bizi İzmir’in en çok tercih edilen müzik organizasyonu firmalarından biri yapmaktadır. Orkestra kiralamak, canlı müzik gruplarıyla, karşılama grubuyla özel günlerinize davetlerinize renk katmak ve çok daha fazlası için…

Müzik Organizasyonu İzmir’le Uygun Fiyatlar


Pop Grupları
Latin Grupları
Jazz Grupları
Fasıl Grupları
Klasik Müzik Grupları
Flamenko Grupları
Yöresel Müzik Grupları
Rock Müzik Grupları
Bar Programı Orkestraları
DJ Kiralama
Karşılama Müzikleri
Düet Gruplar
Trio Gruplar
Quartet Gruplar


Ayrıca aşağıdaki sayfalarımızdan da çeşitli konularda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz;
İzmir’de Fasıl Grubu Kiralama
İzmir’de Ses Sistemi Kiralama
İzmir’de DJ Kiralama
İzmir’de Düğün Müzik Organizasyonu
İzmir’de Evlilik Teklifi


müzik organizasyonu

Müzik Organizasyonu İzmir

Özel günlerinizi müzikle tamamlamak için sizleri bekliyoruz. İzmir’de müzik organizasyonları dışında, İzmir ve çevresi illerde de müzik organizasyonlarınızda sizlerle beraber oluyoruz.

Tüm Organizasyonlarınızı unutulmaz kılmaktan ve sizlerle olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim Organizasyon Telefon: 0507 95 96 333- 0232 368 88 08

Müzik Organizasyonu İzmir

İzmirde Müzik Organizasyonu, Müzik Organizasyonu İzmir, Canlı Müzik Grupları İzmir, Özel Günler İçin Müzik Grupları

İzmir’de Ses Sistemi Kiralama, Fasıl Grubu Kiralama, Düğün Müzik Grubu ve Çok Daha Fazlası


müzik-organizasyon-grubu-izmirOrganizasyon Konusunda Faydalı Bilgiler:


Düğün organizasyonunda müzik seçimi nasıl yapılmalıdır?

Yaşanan en özel günlerden biri olan çiftlerin mutlu bir yuva kurması olayı bazen yaşanan kararsızlıklar yüzünden çıkmaz bir dolambaç gibi baş döndürebiliyor. Özellikle düğün anında gelin ve damadın tek isteği mükemmel bir organizasyon olmasıdır. Bu organizasyonda en önemli unsurlardan biri ve çiftlerin daima hatırladıkları anda mırıldanacakları ilk dans müzikleridir. Düğün müziği seçiminde önemli olan sizi özel kılan ve sizin hatıralarınızla o esnada bir film şeridi gibi önünüzden geçmesini sağlamasıdır. O zaman düğün müziği seçimi için mutlaka bizi tercih etmeniz gerekecektir.

müzik-organizasyonu-izmirÖncelikle yapılan işin ciddiyetinin farkında olarak düğün kompsettinizde orkestra dj ile mi çalıştığınızı ya da düğün sanatçıları ile çalıştığınızı bilmeniz gerekiyor. Eğer öyle ise zaten size yardımcı olmaya çalışacaklardır. Fakat kendi tercihleriniz düğün organizasyonu, konukların beğeni tercihleri derken başınız dönebilir ve çıkmaz bir hal alabilir. Ancak bu durumu ortadan yok etmenin yolu Profesyonel kişilerle çalışmaktır. Size en doğru seçimleri bulmanızda yardımcı olacak ve kalabalık bültenlerden sıyırarak üç kısım size sunacaktır. Bunlar; giriş müziği, ilk dans müziği ve pasta kesme anında çalınan müziktir.

Genellikle çiftlerin unuttuğu en önemli detay çevredeki davetlileri memnun etme çabası içerisinde iken bu günün kendi günleri olduğunu unutmalarıdır. Birçok insanı bir arada iken ve hele ki bu bir düğün ortamı ise memnun etmek illaki oldukça güçtür. Kendi istekleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda yapmanız gereken tek şey düğün müziklerinize karar vermek ve firma araştırmalarına koyulmak. Ulaştığınız firmalar ile doğrudan iletişime geçebilir ve fiyat listeleri ile düğün müzik firmanızla anlaşabilir unutulmayacak o özel gününüzü sıfır hatasız ve sadece gelin damat olarak sizin istekleriniz çerçevesinde geçirebilirsiniz.


İzmir’de Nereden Ses Sistemi Kiralayabilirim?

Beynimiz bulunduğumuz ortamı , o ortama ait doğal seslerle bir bütün olarak algılamaya programlanmıştır. Bu nedenle, katıldığımız organizasyonlarda da kulağımız o ortama ait doğal sesleri algılamaya odaklanır. Yani, katıldığımız konser, fuar, düğün, davet, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet ve bunlara benzer organizasyonlarda, beynimiz bu ortamlara ait olan ve kulağa doğal gelen sesleri algılamak isteyecektir. Kulağı rahatsız eden, tırmalayan sesler bizleri bulunduğumuz ortamdan uzaklaştırır. Organizasyonlarda kullanılan ses sistemi ne kadar kaliteli ve teknik ekip ne kadar tecrübeli ise, oluşan sesler de o denli doğal, güzel ve uyumludur.

Erturgut Organizasyon olarak hedefimiz, büyük emekler vererek hazırladığınız organizasyonlarda ihtiyacınız olan ses sistemlerini sağlamak ve katılımcılarınızın organizasyonla bağdaştırabileceği ses düzenini sağlamaktır. Tecrübeli teknik ekibimiz ve teknik donanımımız ile ses sistemleri konusunda iddialıyız. İlave bir hizmet olarak, organizasyonunuzda çalışacak personeli de sağlıyor ve size ihtiyacınız olan desteği veriyoruz. Organizasyonların başarısındaki en temel nokta, katılımcılara ulaşabilmek ve onlara hitap edebilmektir. Bu da kuşkusuz çok kaliteli ve doğru bir ses sistemi ile mümkün olabilmektedir.

Organizasyonlar, kalite ön plandaysa belli bir maliyet gerekten işlerdir bu nedenle de organizasyon sahipleri için uygun bütçeli ama yüksek kaliteli olan hizmetler daima önem taşır. Erturgut Organizasyon olarak ses sistemi kiralamada olarak sizlere organizasyonlarınızda gereken teknik altyapı ve teknik kadro kiralama hizmetini bir bütün olarak verebildiğimiz için maliyet açısından da avantaj yakalarsınız. Böylece sizler de uzun yıllardan bu yana  gerek yerli gerekse yabancı birçok projede vermiş olduğumuz üstün kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayalım ki; profesyonel bir kadro ve yüksek donanımlı altyapı olmadan, başarılı bir organizasyon gerçekleştirmek olası değildir.


Hesaplı fakat şık bir organizasyonun ipuçları

Mutlu bir başlangıca beraber adım atmak isteyen çiftlerin yaşadı en büyük sorun aslında düğün için ayrılan bütçe kısmıdır. Çünkü düğün başlı başına aslında birçok ayrı konuyu içine alarak her konuya adını koyduran para ile gerçekleşmektedir. Evlenecek olan birçok çift yaşanacak olan bu fazla ayrılması gereken bütçeden dolayı düğünden vazgeçip sade bir nikâh kıymayı tercih ediyor. Aslında az harcayarak hayalinizi kurduğunuz düğünü kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için işte size bir kaç tüyo;

Davetli sayısı beklide düğünün en önemli kısmıdır. Listeyi fazla kabarık tutarak bekli hiç tanımadığınız insanları memnun edeyim derken bütçenizi zorlayıp da kendi düğününüzden vazgeçmek zorunda kalmayın. Davet sayısını aza indirmek sizin için bir avantaj olacaktır. Bu nedenle en yakın bulduğunuz kişileri mutluluğunuzu o an sizinle hissedecek kişileri yanınızda istemeniz en mantıklısı olacaktır. Bir diğer bütçeyi sarsan beklide en önemlisi düğünün yapıldığı mekânlardır. Davetlilerin gönlünü fethedebilmek uğruna cebinizi yakmayın ve sizde istemediğiniz bir mekânda başkaların geçici beğenileri için sizin için daima hatırlanacak önemli bir detayı böylesi silip atmayın. Hayatı paylaşacağınız kişi ile daima vakit geçirdiğiniz basit bir mekânı şık yapabilir unutulmaz kılabilirsiniz. Kır düğünleri de tercih edilebilir.

Mekânların tercihi ile tarih de yazın değil de yazın sonlarına doğru tercih ederseniz fiyatı oldukça fark edecektir. İllaki düğünde yemek vermek zorunda değilsiniz. Şık bir kokteyl ile bütçeyi toparlayabilirsiniz. Mekânların fotoğrafçısı ile değil daha uygun bir alanda bir fotoğrafçıyla anlaşabilir ve sadece size özel anı daha özel kılmak hem sizi hem de bütçenizi mutlu eder. Gelinlik olarak daha şık modern ama uygun fiyat diktirebilirsiniz.


İzmir Organizasyon – Canlı Müzik Grupları – Düğün Organizasyonu İzmir – Müzik Organizasyonu İzmir

İzmir müzik organizasyon  İzmir müzik firmaları | orkestra, düğün organizasyon


Ayrıca gerçekleştirmek istediğiniz konser organizasyonlarınız için konser müzik ekipmanı kiralama hizmeti de vermekteyiz, bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki adresimizden alabilirsiniz.

İzmir’de Konser Müzik Ekipmanı Kiralama