Armoni kursu izmir

Armoni Kursu

Armoni, enstrüman çalan, şarkı söylemek isteyen veya kendi bestelerini notaya aktarmak isteyen herkesin alması gereken bir eğitimdir. Yani kısacası müziğin hangi dalı ile uğraşıyor olursanız olun, armoni yaptığınız müziği farklı bir boyuta taşıyacak ve sizi daha bilinçli bir müzisyen haline getirecektir. Armoni kursuna katıldıktan sonra notaları daha iyi anlayacaksınız ve müziğinizi matematiği ile birlikte icra edeceksiniz.

Armoni bilmenin önemini açıkladığımız videoyu izlemek için tıklayınız.


Armoni

Armoni Kursu 1

Armoni Nedir?

İngilizcesi “harmony” olan kelime, müzikte “ahenk, uyum” anlamlarını ifade eder ve temel olarak seslerin birlikte kullanıldığında oluşturduğu tınıları inceler. Armoni, yatay ve dikey olmak üzere ikiye ayrılır. Armoni derslerinde genel olarak dikey armoni işlenir, fakat ileri seviye eğitimlerde yatay armoni yani kontrpuan eğitimi verilmeye de başlanır.


Armoninin Faydaları Nelerdir?

Armoni eğitimi doğru teknikler ile öğrenildiğinde müziğinizi çok daha rahat icra etmenizi sağlayacak ve sizi bilinçlendirecektir. Armoni kursları sonrasındaki aklınızdaki müzikleri kağıda dökmek veya sevdiğiniz bir müziği hemen çalmak istediğinizde bunu rahatlıkla yapabildiğinizi fark edeceksiniz.


Armoni Deneme Dersleri İçin Hemen Bizi Arayın!

Armoni deneme derslerimize katılmak için hemen bizi arayabilir, gün ve saat belirleyip deneme derslerine katılabilirsiniz.