Erturgut Sanat’ta Kurs Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Erturgut Sanat Kurs Fiyatları

Kurs fiyatlarımız, satın alacağınız pakete göre değişiklik göstermektedir. Kurs paketlerimiz aşağıdaki gibidir;

Bireysel Ders: Bireysel derslerimiz tek kişilik olarak yapılmaktadır. Derslerde sadece 1 öğrenci ve eğitmen olur.
Toplu Sınıf Dersi: Açılmış olan 5-6 kişilik bir sınıfa katılırsınız, sınıfta her seviyeden öğrenci bulunmaktadır. En uygun fiyatlı ders seçeneğidir.
Özel Sınıf Dersi: Sınıf sadece sizinle birlikte 1-2 arkadaşınızdan oluşur, 2-3 kişiyle size özel sınıfta dersler işlenir. Arkadaş grubu olarak ders almak isteyenler için en uygun seçenektir.
Evde Ders: Dersler öğrencinin evinde işlenir. Yolda geçirilen vakit sebebiyle fiyatı biraz daha pahalıdır.
Online Ders: Dersler internet üzerinden işlenir. Şehirdışından, yurtdışından, her yerden, her saat ders almanız mümkündür.


Erturgut Sanat Kurs Fiyatları


Erturgut Sanat Merkezi’nde kurs fiyatları hiçbir zaman abartılmış şekilde değildir, sanatla, insanı birleştiren, hep hayal edip, gerçekleştirmek istediğiniz hobilerle sizi buluşturan, samimi insanları bir arada bulunduran merkezde  kurs fiyatları belirlenirken hem kişilerin bütçeleri hemde eğitmenlerin emekleri göz önünde bulundurularak karar verilir.

erturgut-sanat-kurs-fiyatlarıEğitim almak isteyen, hobi edinmek isteyen kişilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde belirlenen fiyatlar en uygun şekilde tutulmaktadır.

Eğitmenin bilgi birikimi ve emeğini boşa atmamak adına her iki tarafında durumu göz önünde bulundurularak en uygun fiyatlar belirlenmektedir. Öğrencilerin bütçesine de, ailelerin bütçesine de zarar vermeyecek yormayacak fiyatlar sunulmaktadır.

Kurslarımız da bireysel dersler, sınıf dersleri, haftalık 2 katı ders gibi farklı programlar bulunmaktadır. Her programın fiyatlandırması bir birinden farklıdır fakat hepsi uygun fiyatlıdır.

Bir hizmet alırken, bir şey satın alırken aklımıza en başta gelen şeylerden biri fiyatıdır. Hepimiz, kendimize en uygun kalitedeki şeyi, olabildiğince indirimli, olabildiğince uygun fiyata almak isteriz. Fakat aldığımız şeylerde en ucuzu tercih etmek, en ucuza kaçmak her zaman iyi sonuç vermez ve çoğu zaman kötü sonuçlanır, çünkü ucuz olan genellikle bir şeylerden kıstığı, bir şeylerden eksilttiği için ucuzdur, ve siz ucuza satın aldığınızı düşünürken aslında yanılıyorsunuzdur, kalitesiz bir şeyi zaten ucuza almanız doğaldır.


Bir İngiliz atasözü şöyle der; “Ucuz mal alacak kadar zengin değilim”.

Haklıdır da, şöyle düşünün, ucuz diye bir kursu tercih ettiğinizde, eğitmenleri de son derece kalitesiz olup, sizi kandırıp, size yanlış şeyler öğrettiğinde, o kurstan ayrılıp yeni bir kursa geçmeniz gerekecek ve yeni bir kursa geçtiğinizde ise yeni öğretmeniniz sizin yanlış öğrendiğiniz şeyleri düzeltmek için daha çok vakit harcayacak, böylelikle hem vakit hem de nakit kaybetmiş olacaksınız!

Erturgut Sanat Kurs Fiyatları

Bu yüzden en ucuz kursları tercih etmek doğru bir seçim olmayacaktır fakat bu da demek değildir ki en pahalı kurslar en iyi eğitimi veriyor, bazı kurslar da para göz davranışları sebebiyle hakettiklerinden çok daha fazla paralar isteyerek, kısa zamanda çok para kazanma sevdasıyla çok yüksek fiyatlar vererek kaliteli gibi görünmeye çalışmaktadırlar, bu sebeple ne en ucuza yönelmeli ne de en pahalı en iyi diye düşünmelisiniz.


Her Yerde Kursun Fiyatı Farklı Neye Göre Karar Vermeliyim?

Biz de sanatı seven, halden anlayan insanlar olarak, eğitmenlerimizi de mağdur etmeyecek, herkesin hakkını tam verecek şekilde, en uygun fiyatlandırmalarla kurs ücretlerimizi belirlemekteyiz. Size önerimiz kurs seçerken kesinlikle gidip kursu yerinde görmeniz ve kalitesini, samimiyetini kendiniz test etmenizdir.

Emin olabilirsiniz ki Erturgut Sanat eğitimlerinde en kaliteli eğitimi alırken, en uygun fiyatı da bulacaksınız, araştırma yaparsanız Erturgut Sanat’ın Türkiye’nin en iyi sanat merkezlerinden biri olduğunu görebilirsiniz ve bu kaliteli bir eğitimi bu fiyatlara bulunca siz de şaşırabilirsiniz.

Kalite ve fiyat göz önünde bulundurulduğunda yüksek kalitede eğitim alıp uygun fiyatlı olarak bu eğitimden yararlanmak isteyenlerin tercihidir Erturgut Sanat Merkezi.

Erturgut Sanat Kurs Fiyatları | İzmir’de Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim


Kurs fiyatlarımızla ilgili, almak istediğiniz kursu belirterek, bizimle telefon yoluyla, whatsapp yoluyla veya mail yoluyla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Kurs fiyatlarımız her yıl belirlendiği için öğrenmek istediğiniz dönemki kurs fiyatı bilgisini telefonla da alabilir ve ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz. Ayrıca kurs fiyatlarımızdaki dönemlik kampanyadan yararlanabilmek için telefonla arayıp isminizi yazdırabilir böylelikle istediğiniz zaman kampanyalı fiyattan kursa başlayabilirsiniz, kampanyamız belirli bir katılımcı sayısıyla sınırlandırılmıştır.

Kurs Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Erturgut Sanat Merkezi kurs fiyatlarını öğrenmek için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuza whatsapptan ulaşabilir, arayabilir veya SMS gönderebilirsiniz. Kurs fiyatlarımız dönemlik değiştiği için sitemizde yer vermek yerine telefonda gereken tüm bilgileri iletmekteyiz.