DJ Kursu İzmir

DJ Kursu

Teknolojiyle müziğin birleşiminden doğan, özellikle 2000li yıllarda iyice popüler halen Disk Jockey’liğin eğitimini almak isteyenler için bireysel özel DJ kurslarımız İzmir’de Erturgut Sanat Merkezi’nde devam ediyor.

İzmir’de DJ’lik kursları fiyatlarını merak ediyor, İzmir’de eğlenceli bir DJ okulu arıyorsanız, DJ’lik eğitimi alabileceğiniz adreslerden bir tanesi de Erturgut Sanat İzmir DJ Kursu! Ücretsiz deneme dersi için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzdan randevu alabilirsiniz!


Müzik akışını kontrol etmek ve bunu en iyi şekilde yapmak istiyorsanız, cihazların kurulumundan ayarlarına kadar, tonlamadan ritm, mix bilgisine kadar bir çok konuya hakim olup konusunda uzman bir DJ olmak istiyorsanız DJ kursumuz tam size göre!

Uygulamalarla birlikte gerçekleşen DJ Kursumuzda DJ olmayı ayrıntılarıyla öğrenip siz de bu renkli dünyaya profesyonel bir adım atabilirsiniz.

DJ Kursu almak için neler yapmalıyım diyorsan öncelikle istersen ücretsiz DJ deneme dersine gelebilir ve eğitmenlerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsin.

DJ KursuDJ kurslarımız bireysel ders olarak gerçekleştiği için de istediğin tarihte kurs almaya başlayabilirsin. DJ kursu sayesinde yeni bir hobi dışında yeni bir meslek de edinebilirsin. Daha fazla hayallerini erteleme, DJ kabini seni bekliyor!

Dünya standartlarında bir altyapıyla DJ’lik eğitimini hedefleyenler için kaçırılmayacak fırsat DJ Kursu İzmir’de devam ediyor, fazla söze gerek olmadan, DJ’lik kursu ve elektronik müzik kapıları sonuna kadar açılmış şekilde sizi bekliyor.


DJ KursuDj Kursu İzmir’e herkes katılabilir mi?
Disc Jokey olmaya meraklı herkes kurslarımıza katılım gösterebilir, kursumuza katılım için aranan tek şartımız hevestir. Bu özelliğe sahip herkes dj kursu İzmir’e katılım sağlayabilmektedir.


Dj kursu zor mu?
Dj kursu sanılanın aksine oldukça kolay ve keyiflidir. Kurslara başlayan bütün dj adayları genellikle sıfır bilgiyle gelmelerine rağmen herhangi bir zorluk çekmemektedirler. O yüzden sizde acaba dj olabilir miyim? Dj eğitimi çok zor diyorlar gibi yargılardan kurtulun ve dj’lerin büyülü dünyasına ilk adımı atın!


Disc Jokey olabilmek için yetenek gerekli mi?
Yetenek sadece dj’likte değil hayatımızın her alanında bize bir avantaj sunmaktadır. Ancak bu demek değildir ki yeteneğim yeterli seviyede değilse dj olamam. Gerekli çalışmaların yapılması ve derslerde öğretilen bilgilerin tekrarlanması bu konuda sizi çok ileri noktalara taşıyacaktır. Yani evet yetenek bizim için bir artı ama çalışmak çok daha önemli!


İzmir dj okulunda herhangi bir yaş sınırı var mı?
Temel disc jokey’lik eğitimlerine katılmak için belirlenmiş bir üst ve alt yaş sınırlaması yoktur. Dj’liğe merakı olan genç, çocuk demeden herkes eğitimlerimize katılım gösterebilmektedir. Ancak yine de çocuğunuz için böyle bir eğitim düşünüyorsanız ücretsiz tanışma derslerimize katılmanızı tavsiye ederiz.


Dj’lik eğitimi İzmir ne kadar sürüyor?
Ortalama eğitim süremiz 2 ay olmakla birlikte eğitimlerimiz yalnızca iki ayla sınırlı kalmıyor. İsteyenler temel öğrenim aşamalarını tamamladıktan sonra ileri düzey dj eğitimlerimize katılabilir ve kaldığı konulardan dj eğitimini devam ettirebilir.


İzmir dj kursu fiyatları ne kadar?
Dj eğitimlerimiz birebir ve sınıf dersi olarak 2 şekilde işlenebilmektedir. Bu fiyatlar da birbiriyle farklılık gösterir ve dönemsel fiyat değişiklikleri olabilir. Bu yüzden ayrıntılı ücretlendirme bilgisi için sanat merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


Eğitim Türü: DJ Kursu
Eğitim Yeri: İzmir Karşıyaka | Erturgut Sanat
Eğitim Şekli: Bireysel Özel Ders