Trompet Dersi Programı

Trompet Dersi
Trompet DersiTrompet Derslerimizde öğrencinini müzikten ve trompetten beklentileri doğrultusunda kişiye özel bir ders programı hazırlanmaktadır ve çalışmalar bu “trompet ders programı” doğrultusunda yürütülmektedir. Ayrıca “trompet kursu izmir” aramlarıyla sitemize ulaştıysanız, ücretsiz trompet deneme dersi için trompet kursumuzu arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Trompet kursuna başlamak için bir trompet sahibi olmanıza gerek yok, trompet kursumuzdaki trompetleri kullanarak ders alabilirsiniz.


Trompet Hakkında

Trompet ses rengi parlak bir müzik aletidir. Si bemol yapıya sahiptir. Dinlemek isteyenler için Beirut,ve Fanfarlo gibi müzik gruplarının sık sık kullandığı bir müzik aletidir. İsmi baterideki bir parça olan trampetle çok karıştırılmaktadır. Kendinden bıktırmayan, çok güzel bir müzik aletidir, çalan kişi için büyük bir aşktır. Evde çalışma yapanlar için susturucu yardımıyla sesi azaltılarak da çalışılabilir.


trompet-kursu-izmir

Trompetin Tarihçesi

Trompetin tarihi milattan önce ikibinli yıllara ve Mısır’a kadar dayanmaktadır. Trompet,  ve bir ağızlıktan meydana gelmiştir. Bakırdan yapılma üflemeli bir müzik aletidir trompet. Genellikle trompet si bemol bir yapıya sahiptir. Trompetin ağızlığı konik bir kaseyi andırır. İlkel şekli tüpleri olmayan basit trompettir. Pistonlu trompet ise 19. Yüzyıl başlarında bulunmuş ve basit trompetin yerine almıştır.


Trompet Hakkında Sık Sorulan Sorular

Trompet DersiTrompetim olmadan derse başlayabilir miyim?
Evet trompetiniz olmadan derse başlayabilirsiniz ve sanat merkezimizdeki trompetleri kullanarak çalışma yapabilirsiniz.

Evde trompet çalışmam zor oluyor sanat merkezinde etüd yapabilir miyim?
İstediğiniz zaman gelip, ses sıkıntısı olmadan sanat merkezimizde trompet çalışmalarınızı yapabilirsiniz.


Trompet Etkinlikleri

Trompet kursu izmir

Erturgut Sanat Trompet Kursu İzmir

Trompet öğrencilerimiz talep ederlerse gitar kursu, bateri kursu veya piyano kursu alan öğrencilerimizle beraber grup çalışmaları veya stüdyo çalışmaları yapabilirler ve aynı zamanda düzenlenen organizasyonlarımızda da yer alabilirler.

Trompet Kursuna Ulaşım Kolay mı?
Trompet kursumuza Karşıyaka, Bornova, Balçova, Hatay, Alsancak, Buca, Gaziemir, Karabağlar, Urla gibi yerlerden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Trompet Kursu İzmir / İzmir Trompet Kursu / İzmir Trompet Dersi / Trompet Dersi İzmir