Kurucu: Murat Erturgut

Sanat merkezimizi çekinmeden arayabilir ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz, ayrıca ücretsiz deneme dersleri için randevu alıp, çok daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim


+ Telefon – Sabit: 0232 368 88 08    / Sabit telefonumuza 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
+ Telefon – Mobil: 0507 95 96 333   / Mobil telefonumuza  9.00 ile 23.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz, veya istediğiniz her saat sizi aramamız için mesaj bırakabilirsiniz.
+ Whatsapp: 0507 95 96 333
+ Mail: msn@erturgutsanatmerkezi.com


Kampanyalarımız ve ücretsiz etkinlerimizle ilgili bilgi almak için bültenimize tıklayınız.
Bülten
: Erturgut Sanat Ücretsiz Etkinlikleri


Sosyal Medya:

+ Twitter: www.twitter.com/ErturgutSanat
+ Instagram:
www.instagram.com/ErturgutSanat
+ Facebook:
www.facebook.com/ErturgutSanat
Youtube: www.youtube.com/ErturgutSanat
Foursquare: Erturgut Sanat
Skype: erturgutsanat (online dersler için)
+ Grup: Erturgut Sanat
+ Android Uygulama: Erturgut Sanat


Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

Toplu taşımaya yakın
 + Yunuslar durağı Otobüs Durağı 10 m. uzaklıkta
 + Karşıyaka çarşı Metro Durağı 400 m. uzaklıkta
 + Yunuslar durağı Tramvay 50 m. uzaklıkta

 + Karşıyaka iskele Vapur İskelesi 400 m. uzaklıkta

İletişim

Erturgut Sanat Merkezi İletişim Bilgileri

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır.
Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz. Ayrıca yazının devamını da okuyup ulaşım konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Hatay, Menderes, Menemen, Narlıdere, Örnekköy, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire,Torbalı, Urla ve daha aklımıza gelmeyen saymayı unuttuğumuz bir çok yerden kolaylıkla sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli bir eğitim arıyorsanız mesafelerin hiç önemi yok, bir metro, bir izban ya da bir otobüs kadar uzaktayız!

Harita üzerinde ayrıntılı görünüm için tıklayın. —> Erturgut Sanat Merkezi


Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gidilir?

Sanat Merkezimiz Karşıyaka Sahilde Merkezi bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı kolaydır. Otobüs duraklarına 1-2 dakika yürüme mesafesinde, İskelelere ise 8-9 dakika yürüme mesafesindedir.


>> Otobüsle Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Otobüsle gelmek isteyenler  Bostanlı yönüne giden her hangi bir otobüse binerek, Karşıyaka Yelken Klübünden sonra gelen Yunuslar Durağında inerek, geldikleri yöne doğru geri 1 dakika yürüyerek Erturgut Sanat Merkezine ulaşırlar.

>> Metroyla Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Metroyla gelmek isteyenler Karşıyaka Çarşı durağında indikten sonra Çarşıdan sahile doğru yürümelidirler ve sonra yukarıda yazan yürüyerek tarifini takip etmelidirler.

>> Vapurla Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Vapurla gelmek isteyenler Bostanlı vapuruna veya Karşıyaka vapuruna binerek gelebilirler, Karşıyaka vapuruna binenler yukarıda yazan yürüyerek tarifini takip edebilirler. Bostanlı Vapuruyla gelecek olanlar için ise Bostanlı İskelede indikten sonra Karşıyaka yönüne doğru 3-4 dakika yürüyerek Yunuslar Heykelini geçtikten sonra 2-3 dakika yürüme mesafesi sonrasında Erturgut Sanat Merkezine ulaşabilirler.

>> Dolmuşla Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Dolmuşla gelmek isteyenler Karşıyaka Çarşı durağında indikten sonra Çarşıdan sahile doğru yürümelidirler ve sonra yukarıda yazan yürüyerek tarifini takip etmelidirler.

>> Tramvayla Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Tramvayla gelmek isteyenler Yunuslar durağında indikten sonra Karşıyaka yönüne doğru 1 dakika yürüyerek sanat merkezimize ulaşabilirler.

>> Yürüyerek Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşılır?

Çarşıdan veya Karşıyaka Vapur İskelesinden yürüyerek gelecek olanlar, çarşıdan çıktıktan sonra sağa veya çarşıya girmeden sola doğru yani Bostanlı yönüne doğru 9-10 dakika yürüyerek Karşıyaka Yelken Klübüne ulaşırlar, Karşıyaka Yelken Klübünden ise 200 metre devam ederek Ziraat Bankası’nı da geçtikten sonra Lion Kafe’nin hemen yanındaki Erturgut Sanat Merkezine ulaşırlar. Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Dedebaşı, Demirköprü, Donanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Latife Hanım, Mavişehir, Mustafa Kemal, Nergiz, Örnekköy, Sancaklı, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı, Yamanlar, Zübeyde Hanım gibi yerlerden de yürüyerek veya otobüsle çok kısa sürede sanat merkezimize ulaşabilirsiniz.


Sitemizdeki Google Maps veya Yandex Maps üzerinden de yerimize ulaşabilirsiniz;İletişim

Haritayı tam ekran görüntüle

Erturgut Sanat Merkezi
0507 95 96 333
msn@erturgutsanatmerkezi.com
[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]