Daha güzel fotoğraflar çekmek için “Fotoğrafçılık Kursu İzmir”

Fotoğrafçılık Kursu

profesyonel fotoğrafçılık

Daha iyi fotoğraflar çekmek isteyenler için, öğrenme garantili, uygun fiyatlı fotoğrafçılık kursları. Üstelik kursa başlamak için önceden fotoğraf makinası sahibi olmanıza da gerek yok, kursumuzdaki fotoğraf makinalarını dilediğinizce kullanabilirsiniz! Nasıl daha güzel fotoğraflar çekerimin cevabını fotoğrafçılık kurslarımızda bulacaksınız. Ücretsiz deneme dersi için 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.


Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek düzenlenen fotoğrafçılık gezilerimize katılabilir, ücretsiz atölyelerimizden de faydalanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız; ESM Sosyal Medya Hesapları


İnsanın hayatına anlam katan, nerede nasıl duracağını ve sabretmeyi öğreten, hayata bakış açısını değiştiren, detayların içinden basitliği çıkartmayı öğreten, ilüzyon gibi, rüya gibi bir şeydir fotoğrafçılık.

Nasıl ki bir taşı kırmak kolay ama ondan harika bir heykel çıkartmak zorsa; nasıl ki boya yapmak kolay ama tablo üzerinde renklerle sanatsal bir tablo yaratmak zorsa, bir odaya bir koltuk yerleştirmek kolay fakat o odaya yerleştirdiğiniz eşyalarla huzurlu bir iç mekan yaratmak zorsa fotoğraf da öyle bir şeydir, eline her makinayı alanın fotoğraf çekmesi kolaydır fakat güzel fotoğraf söz konusu olunca işler değişir ve eğitim gerekir…


Fotoğraf dersinin işleyişi nasıl oluyor?

– Bir çok video ve görselle, kolay ve anlaşılır şekilde sunumlarla
– Her hafta farklı bir konu üzerine çekim ödevleriyle
– Pratik ve teorinin bir arada işlenmesiyle derslerimiz gerçekleşiyor.


Fotoğraf eğitimi sonunda neler olacak?

Fotoğraf eğitimi sonunda;
– Fotoğraf makinasını baştan sona eksiksiz olarak tanıyacak
– Bütün ayarları eksiksiz olarak tam istediğiniz gibi yapabilecek
– Makina üzerindeki tüm tuşların işlevlerini öğrenecek
– En güzel fotoğrafları çekmek için kompozisyon kurallarına hakim olacak


Fotoğrafçılık KursuAyrıca aklınıza takılan tüm sorular için Kursa Başlamadan Önce Bilinmesi Gereken 6 Şey yazımıza tıklamanızı ve okumanızı kesinlikle öneririz. https://erturgutsanatmerkezi.com/sik-sorulan-sorular/

fotoğraf-kursu


Fotoğrafçılık Atölyelerimiz

– Temel Fotoğrafçılık Kursu
– Portre Fotoğrafçılığı Kursu
– İleri Düzey Fotoğraf Kursu
– Pratik Fotoğraf Kursu
– Foto Röportaj Kursu
– Senaryo Kursu
– Sokak Fotoğrafçılıgı Kursu
– Makro ve Detay Fotoğrafçılı Kursu
– Fotoğraf Teknikleri Kursu
– Gece Çekimleri Kursu
– Belgesel Fotoğraf çılık Kursu
– Kısa Film Atölyesi
Çocuk Fotoğrafçılık Atölyesi

fotoğraf-kursu-izmir

Erturgut Sanat Fotoğraf Kursu İzmir


Fotoğrafçılık Kurslarımız Hakkında

Fotoğrafçılık derslerimiz,  ışıkla yazı yazmanın büyülü ve büyük dünyası hakkında  bilgi sahibi olmak ve bilinçlenmek isteyen, amatörce fotoğraf hobilerini daha profesyonelce ve bilinçli şekilde yapmak isteyenler, doğru şekilde daha iyi daha kaliteli fotoğraflar çekmek isteyenler için hazırlanmış bir eğitim seminerleridir.

Fotoğrafçılık Kursu İzmir

Fotoğrafçılık Eğitimi İzmir

Teknolojinin gelişmesi ve hayatımızda büyük yer edinmesi, dijital fotoğrafçılığın yaygınlaşması, fotoğrafın karanlık odadan uzaklaşıp daha kolay daha ulaşılır bir hale gelmesi fotoğrafçılığa olan ilgiyi arttırdı ve fotoğrafçılığı popüler bir hobi haline getirdi.

Erturgut Sanat Merkezi olarak fotoğrafçılığı profesyonel bir hobi haline getirmek isteyenlere, doğru teknik bilgilerle sezgileri kaynaştırıp daha etkileyici, estetik yönü güçlü fotoğraflar çekmek isteyenlere bu yolda profesyonel bir yardım sunuyor. Fotoğraf dersleri bilgisayarla yapılan sunumlarla desteklenmekte ve dersler için öğrencilere ders notları verilerek bilginin kalıcılığı sağlanmaktadır. Ayrıca fotoğraf eğitimlerinin gün ve saatleri kursa katılan kişilerle ortak belirlenmekte, çalışanlar için ve kısıtlı zamanları olan, herkese en uygun saatlere göre ayarlanmaktadır.


Fotoğrafçılık Kurs Programımız

Özel fotoğraf eğitimimizle sınıf derslerimizde en fazla 5 kişilik sınıflarda veya bireysel ders tercihinde tek kişi birebir özel ders olarak yapılan fotoğrafçılık derslerimiz sayesinde fotoğrafçılık eğitmenlerimiz sizinle daha çok ilgileniyor ve bu da fotoğrafçılıkla ilgili konuları daha çabuk daha kolay anlamanızı sağlıyor.

Derslerde fotoğrafın teorisini öğrenirken hemde fotoğrafı ve fotoğrafçılığı uygulamalı olarak öğrendiğiniz bilgileri makina üzerinde uygulayabilirsiniz. Uygulamalı fotoğraf çekim gezimizde öğrendiklerinizi iyice pekiştirebilir, fotoğraf makinanıza olan hakimiyetinizi arttırabilir, çektiğiniz fotoğrafları sınıfla ve eğitmenle paylaşıp tartışma fırsatı bulabilirsiniz.

Kurslarımızda öncelikle analog yada dijital makine ayrımı yapmaksızın fotoğraflarla ilgili temel teknikler verilerek fotoğraflamak istediğiniz konuyu doğru şekilde fotoğraflamanızı amaçlar.

Fotoğrafçılık derslerimizde geçmişten günümüze fotoğrafın tarihiyle başlanarak fotoğrafın ve fotoğrafçılığın mantığı anlatılmaktadır. Enstantene, diyafram, ISO gibi temel öğeler öğretilerek fotoğraf makinesi çeşitleri, objektif ve yardımcı ekipmanlar ışık bilgisi, temel kompozisyon ve çekim teknikleri gibi konularla seminere devam edilmektedir.  Fotoğraf eğitiminin teorik kısmının son bulmasının ardından öğrencilerle beraber belirlenen bir yere fotoğraf gezisi düzenlenerek öğrenilen teknik ve teorik bilgileri makine üzerinde uygulamaları sağlanır.

Alanında deneyimle eğitmenlerimizden alacağınız fotoğraf kursu sayesinde daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz.


Fotoğrafçılık Dersleri Gün ve Saatleri

Fotoğrafçılık programlarımız için bize telefon yoluyla arayarak, whatsapp yoluyla mesaj atarak veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

izmir-fotoğraf-kursuFotoğrafçılık Eğitimimizde ( Fotoğrafçılık Kursu ) Özel ders olarak işlenen temel fotoğrafçılık eğitimimiz sizin gereksinimizleriniz doğrultusunda birebir olarak işlenmektedir. Tek kişilik özel ders olarak verilen derslerimiz sayesinde öğretmenin öğrenci ile iletişimi daha sağlıklı olmakta ve dersler daha verimli geçmektedir, ayrıca talebiniz doğrultusunda sınıf fotoğrafçılık dersleri de işlenmektedir. Sınıf derslerine katılabilmek için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Özel fotoğraf eğitimimimizle ( özel fotoğrafçılık kursu ) eğitmenlerimiz sizinle daha çok ilgileniyor ve bu da konuları daha çabuk daha kolay anlamanızı sağlıyor. Derslerde fotoğrafın teorisini öğrenirken hemde uygulamalı olarak öğrendiğiniz bilgileri makina üzerinde uygulayabilirsiniz derslerimizde tam anlamıyla fotoğrafçılığın ne olduğunu nasıl yapıldığını tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz. Ayrıca  uygulamalı çekim gezimizde öğrendiklerinizi iyice pekiştirebilirsiniz.

Alanında deneyimli ve bir çok önemli referansa sahip eğitmenlerimizden alacağınız fotoğraf kursu sayesinde ister hobi amaçlı ister profesyonel olsun daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz.


Tek Kişilik Özel Fotoğrafçılık Derslerinin Avantajları

– Tek kişilik özel fotoğrafçılık derslerinde öğrenmek istediğiniz konu üzerine yoğunlaşabilirsiniz
– Fotoğrafçılık öğretmeni sadece sizinle ilgilenir
– Aklınıza takılan her sorunun cevabını hemen alabilirsiniz
– Ders programı ve dersin ilerleyiş hızı size göre belirlenir
– Topluca yapılan fotoğrafçılık gezilerine katılabilirsiniz
– Fotoğrafçılık dersi gün ve saatleri size göre belirlenir
– Arkadaşlarınızla beraber kendinize özel sınıf oluşturabilirsiniz


Fotoğrafçılık Kursu Etkinlikleri

fotograf-kursu-izmirFotoğrafçılık kursu öğrencilerimiz, ister sınıf dersi öğrencileri ister bireysel öğrenciler olsun, düzenlenen fotoğrafçılık gezilerimize katılabilirler. Ayrıca sanat merkezimizde düzenlenen tüm aktivitelerde yer alarak aynı zamanda fotoğraf makinalarıyla çekim yapabilirler. Fotoğrafçılık öğrencilerimiz düzenlenen fotoğraf sergilerine de fotoğraflarıyla katılabilirler.


Temel Fotoğrafçılık Atölyesi Programımız

– Fotoğrafçılığa Giriş
Fotoğrafın Öyküsü
Fotoğraf Makinaları ve Türleri
Objektifler ve Türleri
Filtreler
Diğer Yardımcı Ekipmanları
Dijital Fotoğrafçılık

–  Enstantane ve Diyafram İlişkisi
Enstantane ve Diyafram Seçimi
Enstantane ve Diyafram Ayarları
Alan Derinliği

– Işık ve Renk
Işık Bilgisi
Işık Kaynakları
Işık Değerleri
Beyaz Dengesi – ISO Kavramı
Pozlama

– Kompozisyon ve Kadraj
Fotoğrafta Altın Oran
Ünlü Fotoğrafçıların Fotoğraflarının Tartışılması

– Workshop ( Fotoğraf Gezisi )

 İzmir’de Fotoğrafçılık Kursuyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular


Fotoğrafçılık Kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgi almak için sanat merkezimizi arayabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafçılıkla ilgili ipucu ve yararlı makaleler için “fotoğraf” kategorisine tıklayınız.


İzmir Fotoğrafçılık Kursu, İzmir Fotoğrafçılık Eğitimi Karşıyaka – İzmir Karşıyaka Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğrafçılık Kursu İzmir Karşıyaka – Fotoğrafçılık Dersi İzmir – İzmirde Fotoğrafçılık Eğitimi 

Fotoğraf çekmeyi profesyonel bir hobi haline getirmek isteyenler için aşağıdaki soruların cevaplarını veriyoruz.


En Çok Gezdiren Kurs, Fotoğraf Kursu İzmir
Fotoğraf eğitimleri oturduğumuz yerden olmaz, gezmek gerek!
Öğrencilerimizden gelen bazı soruları öncelikle yazımızın başında cevaplayarak başlayalım.


İzmir’de fotoğrafçılık kursu fiyatları ne kadar?
Fotoğraf kurslarında çeşitli kurlar ve çeşitli atölyeler bulunmaktadır, atölyelerin uzunluk ve içeriklerine göre fotoğraf kursu fiyatları değişmektedir. İzmir Fotoğraf kursu fiyatlarıyla ilgili net bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İzmir’de ücretsiz fotoğrafçılık kursu mevcut mudur?
Ücretsiz fotoğraf kursları bazı dönemler İzmir’deki Belediyeler tarafından açılmaktadır, sanat merkezimizde de bazı dönemler ücretsiz fotoğraf atölyeleri gerçekleşmektedir. İzmir’deki ücretsiz fotoğrafçılık kurslarıyla ilgili bilgiyi İzmir’le ilgili facebook sayfalarından da bulmanız mümkün olacaktır.

Fotoğrafçılık kursu İzmir Karşıyaka diye çıkıyor fakat diğer ilçelerde kursunuz yok mu?
Fotoğrafçılık kursumuz İzmir Karşıyaka’da eğitimlerine ve çalışmalarına devam etmektedir fakat konumumuz çok merkezidir ve her yerden kolaylıkla uğraşabilecek şekildedir.  Fotoğraf kursu İzmir Bornova, Fotoğraf kursu İzmir Alsancak gibi aramalar yapıp fotoğraf kursu sitemize ulaştıysanız hiç üzülmeyin çünkü bize çok rahat ulaşabilirsiniz, yolda kaybedeceğiniz vakti derslerimizin kalitesinde kazanacaksınız!

fotoğraf-kursu

Fotoğraf Kursu İzmir yazımızda aşağıda belirtilen sorular ve daha fazlasının cevabını veriyoruz.

Fotoğraf kursu fiyatları ne kadar?

Güzel fotoğraf çekmeyi ne kadar zamanda öğrenebilirim?

Fotoğrafçılık dersleri ne kadar sürüyor?

Fotoğraf eğitimi almak için yaş sınırı var mı?

Ücretsiz fotoğraf kursu imkanınız veya online fotoğrafçılık kursu oluyor mu?

Hangi fotoğraf makinası daha iyidir, hangi fotoğraf makinasını satın almalıyım?

İzmir’de fotoğrafçılık kursları alabileceğim yerler? İzmir Karşıyaka’da nerede fotoğraf kursu alabilirim?


Fotoğrafçı sabırlı olmalıdır fakat yine de uzun yazı okumayı sevmeyen sabırsızlar için yazımızın özeti en merak edilen soruları aşağıda cevaplıyoruz.

+ Fotoğraf dersine başlamak için yaş sınırı yoktur, ister 10 yaşında bir çocuğun hobisi, ister 70 yaşında bir emeklinin boş vakit arkadaşı olarak fotoğraf hayatında olabilir.
+ İzmir Fotoğraf kursuna başlarken fotoğraf makinası sahibi olmak zorunda değilsiniz, fotoğraf kursumuzdaki makinaları kullanarak da çalışmaları tamamlayabilir daha sonra fotoğraf eğitmenimizin desteğiyle güzel bir fotoğraf makinası edinebilirsiniz.
+ Fotoğraf kurslarımız bireysel fotoğraf dersi ve sınıf fotoğraf dersi olarak devam etmektedir.
+ Fotoğraf dersleri bitse de fotoğraf gezileri devam etmektedir, hepsi öğrencileremize özel olarak bildirilmektedir.
+ Fotoğraf kursumuza ulaşım çok kolaydır, toplu taşıma araçlarıyla kursumuza kolaylıkla gelebilirsiniz. Atakent, Alsancak, Hatay, Aliağa, Bostanlı, Güzelyalı, Bornova, Buca, Konak, Karabağlar, Mavişehir, Narlıdere, Çiğli, Yeşilyurt, Urla’dan da kursumuza toplu ulaşım araçlarıyla rahatça ulaşabilirsiniz.
+ Ücretsiz fotoğraf deneme dersi için telefon, mail veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz. 0507 95 96 333 / msn@erturgutsanatmerkezi.com


fotoğraf-dersi-izmirFotoğraf çekmek günümüzde en sevilen ve en çok tercih edilen hobiler arasında yer almaktadır. Gerçeğin bir portresini oluşturmak, anı yakalamak ve ölümsüzleştirmek son derece cezp edicidir. Güzellikleri görmek ve onları fotoğraflamak, fotoğraf konusunda eğitimli bir kişi tarafından yapıldığında son derece başarılı eserlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Fotoğraf çekmeyi seviyor ya da fotoğraf çekmek istiyorsanız, Erturgut Sanat Merkezimizin Fotoğrafçılık kursunda fotoğrafa dair her şeyi öğrenebilir ve profesyonel bir eğitim alabilirsiniz.
Yeni bir fotoğraf makinesi almış, ancak nasıl kullanacağınız hakkında yeterli bilgiye sahip olamayabilirsiniz ya da fotoğraf çekmekten keyif alıyor ancak başarılı fotoğraflar çekmiyorsanız, fotoğraf kursumuzda kısa sürede fotoğrafçılık konusunda profesyonel olabilirsiniz. Her sanatın icra edilebilmesi için belli bir süre eğitim alınması gerekmektedir. Fotoğraf sanatı için de gerekli olan bilgiyi öğrenmek gerekir. Fotoğraf çekmeyi küçük büyük herkes kolaylıkla yapabilmektedir. İzmir Fotoğraf kursu için yaş sınırlaması yoktur. Sanatsal anlamda fotoğrafçılığa 10 yaşından itibaren başlanılabilir. Fiziksel bir engel olmadığı müddetçe, herkes fotoğrafçılık eğitimi alabilir.

Fotoğraf çekmeye amatör olarak başlayanlar, fotoğraf kursu ile kendini geliştirir ve profesyonel olarak fotoğrafçılık yapabilir.
Fotoğraf kursunda fotoğraf çekimi için gerekli olan teknik bilgiler başta olmak üzere, ışık ayarlama, görüntü odaklama, alan derinliği oluşturma, fotoğrafçılık tarihi ve yaratıcı fotoğraf çekimi öğrenilir. Kursumuza fotoğraf konusunda hiç bilgisi olmayan kişilerin katılabileceği gibi, fotoğraf alanında bilgi sahibi olup, profesyonel çekimler yapmak isteyenlerde katılabilir. Bilgi paylaştıkça çoğalır ve bilgiyi kullandıkça alanında uzmanlaşmak mümkün olur.

Fotoğrafçılık kursu için sanat merkezimize başvuran öğrencilerimizin öncelikle seviyelerine ve yaşlarına göre sınıflar oluşturuyoruz. Fotoğrafçılık kursunu gruplar halinde alabileceğiniz gibi özel olarak da talep edebilirsiniz. Fotoğrafçılık kursu eğitimini, sizin için uygun olan zaman zarfında derslere katılarak alabilirsiniz. Size uygun olan seviyeye göre müfredat belirliyoruz ve kişisel olarak hazırlanan eğitim programımız ile derslerimize başlıyoruz.

Fotoğraf makineniz yoksa kursumuzun fotoğraf makinelerini kullanarak çekim yapma şansınız vardır.
Fotoğraf makineniz varsa nasıl kullanmanız gerektiğini ayrıntılı şekilde öğretiyoruz. Eğer fotoğraf makinesi almayı düşünüyorsanız, sizin için uygun olan fotoğraf makinesi konusunda kursumuz sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Fotoğraf çekmek günümüzde son derece pratik ve kolay bir hal almıştır.
Cep telefonlarının kamerası ile çözünürlüğü yüksek olan fotoğraflar çekmek mümkün hale gelmiştir ve telefonu olan herkesin aynı zamanda bir fotoğraf makinesi de olmaktadır. Ancak sanatsal anlamda fotoğraflar çekebilmek için fotoğrafçılık eğitimi almak gerekmektedir. Fotoğraf eğitimi müfredatımız, hem temel fotoğraf eğitimini hem de ileri düzey pratik bilgileri kapsamaktadır.

Fotoğrafçılık kursumuzda ilk derslerimizde fotoğraf tarihini öğrenirsiniz. Geçmişten günümüze fotoğrafçılıkta kaydedilen ilerlemeyi görürsünüz. Fotoğrafa başlangıç için gerekli olan bilgileri öğrenirken, fotoğraf türleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. Fotoğraf makineleri ve objektif türlerini ilk derslerde öğrenirsiniz. Dijital fotoğraf makinelerinin çalışma prensiplerini ve dosya formatlarını sırasıyla öğrenir, işlevleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. Fotoğraf makinesinin objektifi, filtresi, diyaframı, ışık ölçümü, ISO ve perde ayarları hakkında teknik bilginiz olur. Fotoğraf çekmenin sadece odaklamaktan ve görüntü yakalamaktan ibaret olmadığını anlarsınız. Beyaz ayarını yapmak, alan derinliğini ayarlamak, netleştirme ve keskinlik ayarlamanın püf noktalarını öğrenirsiniz.

izmir-fotoğraf-kursuFotoğrafçılık hakkında teknik bilgileri ve fotoğraf makinesini detaylı şekilde kullanmayı öğrendikten sonra fotoğraflar çekerek, öğrendiklerinizi uygulamaya başlarsınız.
Her çekim türünü deneyerek farklı alanlarda çekimler yapma, eksiklerinizi düzeltme imkânı yakalarsınız. Portre, gece çekimi, ışıkla boyama, panoramik çekim yapmayı öğrenirsiniz. Fotoğraflarınızda sadelik, kontrast, denge, orantı ve altın oran oluşturmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fotoğraf çekimlerine başladığınızda kompozisyon ve kadrajın ne kadar önemli olduğunu uygulamalı olarak anlarsınız. Profesyonel bir fotoğraf çekimi için tüm bu bilgilere ihtiyaç duyarsınız. İzmir Fotoğraf kursu ile tüm bu bilgileri kısa sürede öğrenirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafların değerlendirmelerini yapar, eksiklerinizi görme ve telafi etme şansı yakalarsınız. Gördüğünüz fotoğrafların nasıl çekildiği hakkında fikir sahibi olursunuz.

Fotoğrafçılık kursumuzda fotoğraf gezileri yapılarak, sokak fotoğrafçılığı, manzara fotoğrafçılığı ve portre çalışmaları yapılır.
Fotoğraf gezisi etkinliği, belirlenen gün ve saatte dilerseniz birebir, dilerseniz grup halinde gerçekleştirilir. Fotoğraf gezisi etkinliği boyunca fotoğrafçılık kursu eğitmenimiz size eşlik eder. Böylelikle fotoğraf çekmeyi teorikten pratiğe aktarmanız sağlanır.

Fotoğraf gezilerinin ardından çekilen fotoğrafların değerlendirilmesi yapılır ve fotoğraflar ayrıntılı olarak incelenir. Amatör olarak çektiğiniz fotoğraflarla, fotoğraf kursu eğitimiyle çektiğiniz fotoğraflar arasındaki farkı net olarak görürsünüz.

Fotoğraf çekerken anı yakalamak ve yaratıcılık son derece önemlidir.
Çok basit bir manzara resmi profesyonel fotoğrafçılık ile bir sanat eserine dönüşebilir. Fotoğraf çekmek en büyük hobiniz arasında yer alıyorsa, fotoğraf kursu ile amatör olarak fotoğraflar çekmek yerine sanat değeri taşıyan profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Fotoğrafçılığı meslek haline getirmek istiyor, gördüğünüz yerleri en güzel şekilde karelemek istiyor yahut anı olduğunu gibi ölümsüzleştirmek istiyorsanız, fotoğrafçılığın temel bilgisini öğrenmeniz gerekir. Erturgut Sanat Merkezimizi arayarak, fotoğraf kursu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir, Sanat merkezimize gelerek fotoğrafçılık kursu eğitmenlerimiz ile neler öğreneceğiniz konusunda konuşabilir, ders saati ayarlamanızı yapabilir, müfredatımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fotoğraf kursumuzu tamamladıktan sonra her türde ve her alanda mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.
Fotoğraf çekim türlerini ve tekniklerini öğrenmek ile kursumuzu tamamlar, hobinizi profesyonel olarak icra edebilirsiniz. Her fotoğraf türünü detaylı şekilde öğrenmek için uygulamalar yapmak gerekir. Her zaman ve mekânda fotoğraf denemeleri yaparak, fotoğrafçılık bilginizi geliştirebilirsiniz. Gündüz ve gece çekimleri ile fotoğrafçılık bilginizi pratiğe dökmeniz, net alan derinliği oluşturarak çekimler yapmayı kavramanız gerekir.

Fotoğraf kursumuzda sizin zamanınızın azlığına ya da uygun saatlerde ders almak istemenize bağlı olarak, haftalık ders saatlerini arttırmak ya da azaltmak mümkündür.
Fotoğrafçılık kursu sonunda donanımlı olarak fotoğraf çekmeyi öğrenirsiniz. Fotoğraf makinesini kullanmayı kavrar, fotoğraflar konusunda söz sahibi olursunuz. Çocuklarınızın küçük yaşta fotoğrafçılığa yönelmesini istiyorsanız ya da fotoğraf çekmekle ilgilenen bir çocuğunuz varsa, fotoğraf kursuna göndererek, kabiliyetinin artmasına yardımcı olabilirsiniz. Sanat merkezimize ulaşım son derece kolaydır. Bizimle iletişime geçerek sanata dair her konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal Fotoğrafçılık Atölyelerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için mail atınız;


Fotoğraf kursuna ulaşım nasıl oluyor?
Fotoğraf kursumuz İzmir Karşıyaka’dadır. Mavişehir, Bostanlı, Atakent, Çiğli, Alaybey gibi yerlerden yürüyerek gelebileceğiniz gibi, Hatay, Balçova, Narlıdere, Gaziemir, Buca, Bornova, Urla, Aliağa, Menemen, Yeşilyurt, Göztepe, Güzelyalı, Konak, Karabağlar gibi semtlerden de kolayca metroyla, otobüsle, vapurla ulaşabilirsiniz. Ayrıca kursumuza Aydın ve Manisa’dan da gelen bir çok öğrencimiz vardır.