Bize sormadan müzik aleti almayın!

Müzik Aleti Satışı
Müzik aleti konusunda bilgi almak, bütçenize uygun bir tercih yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bilgileri doldurup, bize msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz. Özellikle şunu belirtmeliyiz ki biz öncelikle eğitimciyiz, bir satışcı veya bir pazarlamacı değil, yani sizin için en iyi enstrumanları önerebilecek kişileriz, satış yapma kaygısıyla size elimizde olan müzik aletlerini satmaya çalışan kişiler değil, birer öğretmeniz, bu sebeple öğrenciler için en doğru müzik aleti önerilerini yapma konusunda bize güvenebilirsiniz hepimiz müzik okulu okumuş kişileriz!

Müzik aleti fiyatlarını merak ediyor, İzmir’de müzik aleti satış yerlerini araştırıyor, İzmir Karşıyaka’da, Girne’de, Mavişehir’de ya da Bostanlı’da müzik aleti mağazaları bakıyorsanız, sadece bu noktalardan değil İzmir’in her yerinden müzik aleti satış mağazamıza kolaylıkla ulaşıp en doğru müzik aletlerini satın alma konusunda bilgi alabilirsiniz.


Almak istediğiniz müzik aleti:
Varsa istediğiniz marka model:
Müzik aleti için ayırdığınız maksimum bütçe:


Müzik Aleti Satışıİzmir’de Uygun Fiyatlı Müzik Aleti Satışları

Uygun fiyatlı, doğru müzik aletini tercih etmek için… Müzik aleti konusunda nakit olarak satın alacağınız müzik aletlerinde uygun fiyatlarda müzik aleti satışı yapmaktayız. Ayrıca çeşitli taksit imkanlarımız da bulunmaktadır.

Müzik aleti alacaksanız sanat merkezimize mail atarak almak istediğiniz müzik aletini ve aklınızdaki bütçeyi aşağı-yukarı olarak belirtirseniz, satın alma sürecinde uzman eğitmenlerimizin yorumlarıyla sizlere destek olmaktayız.

Eğer sizi yanlış yönlendiren satıcılara kanmak istemiyor ve bilen birilerine özellikle eğitim kurumlarına danışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Satın almak istediğiniz müzik aletiyle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kendi bütçenize en uygun müzik aletini seçmek için İzmir’deki müzik mağazamıza mail yoluyla veya telefonla ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız müzik aletlerinin yanında aksesuarlar da bizim hediyemiz!


İletişim
0232 368 88 08 – 0507 95 96 333
msn@erturgutsanatmerkezi.com


Satışını Yaptığımız Ürünler

– Gitar ve Ekipmanları
– Stüdyo Ekipmanları
– Mobil Cihazlara Özel
– Profesyonel Ses Sistemleri
– Aksesuarlar
– Tuşlu Çalgılar
– Vurmalı Çalgılar
– Yaylı Çalgılar
– Üflemeli Çalgılar
– Türk Müziği Enstrümanları
– Ev Tipi Ses Sistemleri
– Diğer Enstrümanlar
– Dj Ürünleri
– Albümler
– Kitap & Dergi


Erturgut Sanat aşağıdaki markaların Türkiye Bayiliğini yapmaktadır. Bizden en uygun müzik aletlerini en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki markaların müzik aletlerinin satışı dışında, bir çok çeşitli markanın da müzik aletlerinin uygun fiyatlı satışlarını gerçekleştirmekteyiz.


Erturgut Sanat İzmir Karşıyaka’da en uygun fiyatlı müzik aleti satın alabileceğiniz güvenilir bir müzik evidir. İzmir Bornova müzik aletleri, İzmir Karşıyaka müzik aletleri ve İzmir Alsancak müzik aletleri gibi aramaların en doğru sonucunu bizde bulabilirsiniz.

Hesaplı ve kaliteli, sizin beklentilerinize cevap verebilecek bir enstrüman alma düşüncesi taşıyorsanız tam adresine geldiniz.
Nakit ödeme yapacağınız tüm müzik aletlerinde uygun ücret, sınırsız marka ve model seçeneği ve eğitmenlerin profesyonel teknik desteğini sağlamaktayız. Ayrıca alacağınız enstrümanın türüne göre farklı garanti süreleri de sunmaktayız.

Kurnaz ve sorunlu bir enstrümanı size tabiri caizse itelemeye çalışan sahte satıcılardan bunaldıysanız, Erturgut Sanat’ın profesyonel öğretmen kadrosundan öneriler alarak aklınızdaki müzik aleti profili oluşturabilir ve bu doğrultuda hareketlerinizi yönlendirebilirsiniz. Böylelikle hem daha ucuz hem de daha kaliteli bir enstrüman edinmiş olabilir ayrıca çalacağınız müzik aletini keyifle icra etmeye başlayabilirsiniz.

Kendinize uygun müzik aleti seçiminde bulunmak için yapmanız gereken tek şey msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atıp almak istediğiniz müzik aletiyle ilgili detayları aktarmanız, siz mail atma işlemini gerçekleştirdikten sonra eğitmenlerimiz size bıraktığınız iletişim numarası üzerinden dönüş sağlayacak ve size ayrıntılı bilgilendirme yapacaklardır.

Eğer ki seçmeyi düşündüğünüz müzik aletinin marka ve model uygunluğu fiyat açısından size hesaplı gelmeyecek olursa yine eğitmenlerimiz size en uygun marka model tavsiyesiyle sizlere yine bilgilendirme yapacaktır.

Atacağınız mailde marka, model ve sizin bulduğunuz fiyat aralığını belirtmeyi unutmayın.
Bu bilgiler ışığında kadromuz sizi daha doğru şekilde bilgilendirebilecek ve sizin hayalinizdeki müzik aletinizi bulmanıza daha kolay yardımcı olabilecektir. Erturgut Sanat Merkezi müzik aletleriyle ilgili bütün ihtiyaçlarınıza çözüm buluyor ve teknik anlamda profesyonel desteğini müzikseverlerden esirgemiyor.

Erturgut Sanat Merkezine mail, whatsapp, telefon, mesaj gibi aklınıza gelebilecek her yolla iletişim kurabilir ve ayrıntılı bilgilendirme alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız müzik aleti hangisi olursa olsun mutlaka çalımda ihtiyacınız olacak tüm aksesuarları da biz size ücretsiz olarak temin ediyoruz!