Müzik Okullarına Hazırlık Kursu Programı

Konservatuara Hazırlık Dersi

Konservatuara Hazırlık DersiMüzik yapmak hayalinizse, müziği meslek edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz, bugüne kadar müzik okulu kazandırdığımız öğrencilerin arasına siz de girmek istiyorsanız henüz geç kalmadınız! Her sene bir çok öğrenciyi konservatuarlı yapan Erturgut Sanat ailesi sizi bekliyor!

Karşılıklı işbirliği gerektiren müzik okulları, müzik öğretmenliği, güzel sanatlar ve konservatuara hazırlık derslerinde deneyimli hocalarımız “yöntem ve metodu” kendilerine ilke edinmiş çok titiz bir eğitim anlayışı ile ders vermektedir.

Türkiye’deki müzik okullarına giriş sınavlarının koşulları sürekli değişip gelişmektedir. Bu yenilik ve gelişimleri yakından takip ederek devamlı yenilenen müfradatı ile öğrencilerimize en kaliteli bilgi hizmetini sunmaya çalışmaktayız.


Verilecek olan güzel sanatlar fakültesi müzik bölümüne hazırlık eğitiminin süresi ve koşulları, öğrencinin hangi okulu kazanmak istediği ve ne seviyede olacağı ile doğrudan ilgilidir.

Konservatuara Hazırlık Dersi

güzel sanatlara hazırlık kursu izmir

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu İzmir

Müzik Okullarına Hazırlık Derslerimizin keyifli olduğu kadar belirli bir disiplin ortamında gerçekleşmesi ve öğrencilerimizin başarısı için hocalarımız yoğun bir çaba göstermektedir.

 

Bu güne kadar yetenek sınavla alınan okullara bir çok öğrenci yerleştiren kurumumuz kaliteyi ve başarıyı kendine görev edinmiştir.

Tek ses işitme, iki ses işitme, üç ses işitme, dört ses işitme, melodi işitme, ritm işitme, müziksel okuma, müziksel yazma şeklinde olan ders programımızla öğrencilerimizi disiplinli fakat sıkmayacak bir şekilde g.s.f ve konservatuar sınavlarına hazırlamaktayız.

Konservatuara Hazırlık Kursu İzmir / Konservatuara Hazırlık Dersi İzmir / İzmir Konservatuara Hazırlık Dersi / İzmir Konservatuara Hazırlık Kursu Karşıyaka / Güzel Sanatlar Fakültesine Hazırlık Kursu İzmir

Konservatuara Hazırlık Dersi İzmir

Güzel Sanatlar Müzik Bölümüne Hazırlık Kursu İzmir – Konservatuara Hazırlık Kursu İzmir – Müzik Okullarına Hazırlık Kursu İzmir Karşıyaka