Bizimle Çalışmak İster misiniz?

İş Başvurusu

İş ve yaşam dengesini kurmanın her gün zorlaştığı günümüzde bu dengeyi kurmaya, çalışmayı daha eğlenceli hale getirmeye yönelik mutlu ve eğlenceli bir ortam yaratan sanat merkezimiz, çalışan öğretmenlerimizin motivasyonlarını yüksek tutmak, potansiyellerini ortaya çıkarmak ve kurumumuza katma değer ve bağlılık yaratmak adına neşeli bir ortam sunmaktadır.


İş başvurusu yapabileceğiniz alanlar;

– Müzik Öğretmenliği
– Resim Öğretmenliği
– Tiyatro Öğretmenliği
– Yazarlık Öğretmenliği
– Diksiyon Öğretmenliği
– Fotoğraf Öğretmenliği
– Sinema Öğretmenliği
– Dans Öğretmenliği
– Yaratıcı Drama Öğretmenliği
– Halkla İlişkiler
– Pazarlama
– Sekreterlik


İş Başvurusu

Eğer sizde “Erturgut Sanat Merkezi” bünyesinde ders vermek istiyor, sizde bu geniş sanat ailesinin bünyesine dahil olmak istiyorsanız iletişim bilgilerinde yazan telefon numarasından bize ulaşarak başvuru yapabilir yetkililerle görüştükten sonra değerlendirilmesi için buraya tıklayarak formumuzu doldurup bize gönderebilirsiniz. İş başvurusu yaparken mail’de lütfen konu olarak özellikle başvurduğunuz alanı belirtiniz ( İş Başvurusu – Gitar Eğitmeni ) şeklinde.


Formu doldurup gönderirken mailin konu kısmına İş Başvurusu ve Başvurduğunuz Alanı yazmanız gerekmektedir. ( Örn: İş Başvurusu – Gitar ) Ayrıca formu doldururken ders vermek için uygun olduğunuz gün ve saatleri de belirtmeniz gerekmektedir.

Ayrıca mail atıp aramanın yanında da sanat merkezimize gelip yüz yüze görüşür, CV’nizi elden bırakırsanız birlikte bir kahve, bir çay içmiş, tanışmış oluruz (:

Telefon:
0232 368 88 08
0507 95 96 333

Mail Adresimiz:
msn@erturgutsanatmerkezi.com


muzik-kursu-is-basvurusu

Erturgut Sanat’ta herkes eşittir, kim olursa olsun, kimse kimseye emir veremez, ancak rica edebilir, ortamda gerginliğe yol açacak hiç bir hareket uygun görülmez.

fotograf-is-basvurusu
Erturgut Sanat’ta herkes hak ettiği ödemesini tam zamanında alır, hiç bir alacak asla kasada almaz, ödemenizi almanız konusunda zorluk çekmezsiniz. Kimse kimsenin hakkını yemez.

resim-kursu-is-basvurusu

Milli içeceklerimizden çay, sohbetin yanında iyi giden kahve, havalı latte, hastasına ıhlamur ve diğer tüm sıcak içecekler burada ücretsiz.

tiyatro-kursu-is-basvurusu

Sanat merkezinde kimseye istemediği bir iş yaptırılmaz, herkes profesyonelliği ve tercih doğrultusunda bir işle görevlendirilir böylelikle yapılan iş stresli bir hal almaz.

yazarlik-kursu-is-basvurusu

Erturgut Sanat’ta eğlenceli bir aile ortamı vardır, birbirimizle dertleşir, birbirimize destek olur, yerine göre abi kardeş, abla kardeş oluruz, iyi günde de kötü günde de birlikte keyifli vakit geçiririz.

diksiyon-kursu-is-basvurusu

Erturgut Sanat’a eğitmen olarak başladığınızda istediğiniz zaman kartvizitiniz bastırılır, size özel kurumsal mail adresi açılır, hatta isterseniz kendi aramızda bastırdığımız tshirtlerden de bastırılır!

dans-kursu-is-basvurusu

Ben erken uyanamam ya da ben çok geç saate kadar çalışamam diyenler için esnek çalışma saatleriyle kimseyi sıkmıyoruz, herkes çalışma saatlerini kendi belirler ve böylelikle kendi işlerine de rahatlıkla vakit ayırabilir.

erturgut-sanat-is-basvurusu
Erturgut Sanat’ta yıllardır çalışan bir çok öğretmen bulunmaktadır, bizimle birlikte uzun yıllar çalışabilirsiniz, geçici bir iş olarak değil kalıcı bir iş olarak da görebilirsiniz.

erturgut-sanat-milli-egitim-bakanligi
Erturgut Sanat, resmi olarak MEB’ e bağlı bir kurumdur, her şey kurallar çerçevesinde yapılır ve böylelikle yasal hiç bir sıkıntıyla karşılaşılmaz.

sinema-kursu-is-basvurusu

Eğitmenler daha fazla derse girerek çok daha fazla ödeme alabilirler. Sıradan bir kursta az sayıda öğrenciye eğitim verip az kazanç elde edecekken, Erturgut Sanat’ta çok kısa zamanda tam olarak istediği sayıda öğrenciye ulaşıp çok yüksek gelirler elde edebilirler.

yaratici-drama-kursu-is-basvurusu
Erturgut Sanat’ta gerek planlı gerek spontane gelişen bir çok etkinlik düzenlenmektedir. Siz de eğitmenler olarak bu etkinliklere katılıp eğlenebilir, stres atabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İzmir’de müzik öğretmeni iş ilanlarına bakıyorsanız, müzik öğretmeni arayan özel kurumları araştırıyorsanız, belki de part time müzik öğretmenliği yapmak istiyorsanız, müzik öğretmeniyim iş arıyorum diyorsanız veya İzmir’de resim öğretmeni iş ilanlarına bakıyorsanız Erturgut Sanat’taki iş imkanları tam size göre!