Kontrbass Dersleri İzmir

Kontrbass Kursu

Birebir özel kontrbass kursları. Her seviyede özel ders. Kontrbass kursumuzun aylık ücreti 285 TL’dir.

Kontrbass Kursu

Yaylı çalgılar arasında en kalın sese sahip olan kontrbas müzikte isminden de anlaşılacağı gibi bas seslerini çıkartır. Klasik müzik ve caz müzikte kullanılan kontrbas için yay çekme ve parmak egzersizleri de mevcuttur. Genelde caz müzikte parmak ile eşlik ederken kontrbas klasik müzikte yay ile kullanılır. Birçok efekt ve sesin kullanılabildiği kontrbas için doğru pozisyon, yay çekme ve parmak egzersizleri kadar nota okumak ta çok önemlidir. Derslerin verimli ve başarılı olması durumunda bu egzersizlerden sonra kolay parçalar da çalınmaya başlanır.

Rapsodi sanat merkezi sanata yeni bir boyut kazandırmak için sizlere hizmet veriyor bulunun yanında da sizlere eğlenceli yüzü ve hoş samimi ortamı ile sizleri karşılıyor. Kaliteli bir eğitim almak için uzman kadrosu ile rapsodi sanat sizleri bekliyor…

Özellikle çocuklarda müzik sanat eğitimi önemlidir. Bu konuda Pedagojik eğitim almış öğretmenlerimiz çocuklarınızla yakından ilgilenerek onların yeteneklerini ortaya çıkmasında yardımcı olacaklardır.

Derslerimiz ayda 4 saat haftada ise 1 saat bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Bunun yanı sıra ders saatleri dışın da sınırsız etüt imkanı sağlıyor, dilediğiniz zaman gelip ders yapabilir hocalarımızdan yardım alabilirsiniz. Ders saatlerini hoca ile ortak şekilde belirleyerek zaman konusunda hiçbir problem yaşamıyorsunuz. Kendinizi denemek test etmek için ise ücretsiz deneme derslerimiz bulunmaktadır, hemen gelip deneme derslerimize katılınız..