Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirme, evlenme kararı aldınız, artık o özel kişiyle bir ömür birlikte olmanın zamanı geldi, tüm hazırlıklar tamam düğün salonu tamam, hazırlıklar tamam peki ya o geceye damga vuracak düğün dansı?

Diğer çiftler gibi sıradan bir düğün dansı mı yoksa misafirlerinizi heyecanlandıracak özel bir koreografi mi tercih edersiniz?

Öyle kasıntı hareketlerle değil, “ben dans dersi aldım, oradaki hareketleri yapmaya çalışıyorum” şeklinde değil, gerçekten rahatlıkla ve profesyonelce sergileyebileceğiniz size özel düğün dansı eğitimleri!
Düğün Dansı İzmir

Düğün hazırlıklarının olmazsa olmazlarından biridir ilk dans yani düğün dansı. Eğer alt yapınız yoksa düğününüzde gelen misafirlerinize daha iyi bir görsel şölen sergilemek adına dans dersleri almanız sizin için daha iyi olacaktır. Yoğun düğün hazırlıkları temposunda olabildiğince ertelenir dans dersleri fakat her erteleme aslında sonrasında sizin daha da stres yapmanıza neden olacaktır. Bu yüzden ne kadar erken vakit ayırabilirseniz o kadar iyi olur. Düğünden en az 1 buçuk ay önce eğitim alırsanız düğününüzde dilediğiniz gibi dans edebilirsiniz.


İlk dans, ilk heyecan, birlikte mutluluğa ilk adımlar!

Düğün Dansı İzmirUnutulmaz bir düğün dansıyla geceye damga vurmak istemez misiniz! Düğün dansı, harmandalı, zeybek konusunda uzman öğretmenlerimizle size en kısa sürede başarıyı vaadediyoruz. Eşiniz ve sizinle birlikte, size özel olarak hazırlayacağımız düğün dansı koreografisiyle en mutlu gecenizde bizim de payımız olsun istiyoruz.

Düğün dansıyla ilgili tüm detaylar için bize 0507 95 96 333 numaralı telefonumuz üzerinden ve whatsapptan ulaşabilirsiniz.

+ Özel Ders Sayısını Beraber Belirliyoruz
+ En Doğru Müzik Seçimini Yapıyoruz
+ Size Özel Koreografi Hazırlıyoruz
+ Eşinizle beraber sahneye giriş, başlangıç – final pozları, konuklarınızı selamlama ve sahneden inme çalışmaları
+ Pratik İçin Ücretsiz Olarak Salonumuzu Kullanabiliyorsunuz

Çiftlerin en özel gecesini daha da özel kılmak için çalışıyoruz, ilk dansı, düğün dansını unutulmaz hale getiriyoruz.

İzmir’de düğün dansı kursu fiyatları için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.


Düğün Dansı Planlaması Nasıl Yapılır?

Düğününüzde seçeceğiniz müziğe göre koreografi ayarlanması yapılacağı için önceden dans pistinin görülmesi büyük önem taşır. İyi bir planlama yapılması gerekmektedir.

Pistin giriş ve çıkışı, pistin yüzeyi bunların hepsi düğünden önce görülmeli varsa dans hocasıla görüşüp durum analizi yapılmalıdır.

DJ ile dans müziğinin ne zaman gireceğine ve ne zaman biteceğini düğün öncesinde teyit etmelisiniz. Dans için sadece pistin durumunu bilmek ve DJ ile müziğe bakma da yetmiyor.

Sizi videoya çekecek kameramanın açısı ilerde izlediğiniz de sizi mutlu edecek şekilde olmalıdır. Sadece belden üstünüze ya da yüzünüze odaklanırsa akıllarda kalacak olan yaptığınız eşsiz fikürler sadece hafızalarda kalır. Böyle bir sorun yaşanmaması adına videoya çeken kişinin geniş açıyla çekmesine özen gösterin.Bunların her biri ufak detaylar gibi görünsede aslında dansınızı taçlandırmak adına büyük önem taşımaktadır.


Düğün Dansı Çeşitleri Nelerdir?

Eşli olarak yapılan bu dansın tek tip bir çeşidi yoktur.  Bachata, rumba, tango ya da vals gibi dans türlerinden ilham alınarak size özel bir program hazırlanır. Sizin enerjinize göre de bu dans çeşitleri dışında da diğer dans figürlerinden esinlenerek size özgü figürler eklenir.


Düğün Dansı Şarkısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstisnasız her insan düğün gününün mükemmel geçmesini ister. Gelen konuklarına akıllardan çıkmayacak, hayranlık uyandıracak bir düğün sunmak ister. Bir düğünün de olmazsa olmazı çiflerin bu mutlu anlarını ölümsüzleştirdikleri düğün dansıdır. Düğün dansında çiftlerin sadece bedenleri değil ruhları da ritme ayak uydurur. Bu ritim herkesin müzik zevkine göre değişkenlik gösterir. Genelde figürleri zorlaştırmamak adına çok hareketli bir müzik seçilmez. Dinlediğiniz müzik türüne göre dans hocalarımızla birlikte seçim yapılabilir eğer aklınızda bir seçenek yoksa da hocalarımız kendi arşivlerinden öneride bulunabilirler.