Erturgut Sanat Merkezi olarak, öğrencilerimizin zamanlarına ve ihtiyaçlarına ayak uydurma çabalarımızdan ötürü kendimizle gurur duymaktayız. Maalesef, bu yıl hepimiz ciddi zorluklarla karşılaştık, ancak bundan en iyi şekilde yararlanmaya kararlıyız! İnsanların evde sıkılırken ortaya çıkardığı oldukça yaratıcı aktiviteler şahit oluyoruz! E tabi sanal ve çevrimiçi olarak:)

Zamanı nitelikli değerlendirmenin bir enstrüman çalmayı veya şarkı söylemeyi öğrenmekten daha iyi bir yolu var mı? Dersinizi evde, gerçek zamanlı talimatlarla ve geri bildirim sağlayacak en sevdiğiniz öğretmenle canlı yayın yoluyla alabilirsiniz!

Çevrimiçi Müzik dersi

Online müzik dersleri sunarak, daha büyük bir sanat ailesi olma yolunda ilerlerken sizleri de bazı hususlarda bilgilendirelim istedik…

  • Çok yoğun programları olanlar
  • Sanatta engel tanımayan öğrenciler
  • Çok uzakta yaşayanlar. Kaliforniya’daki, Alaska’daki öğrencilere bile öğretebiliriz!
  • Okulumuza arabayla gelemeyenler iş / okul programlarına göre esnetilmiş programla öğrenmek isteyenler

Evet! Hepinize bu ailede yer var!

Ve son olarak, ama kesinlikle en önemlisi, şimdilik hayatımızı değiştiren COVID-19’un yayılmasını azaltmak için üzerimize düşeni yapacağız. Çocukların tutarlı bir programa sahip olduklarında çok daha iyi oldukları bilinen bir gerçektir. Bu seçenek, hayatlarımızı olabildiğince güvenli ve normal tutmamızı sağlayacaktır. Erturgut Sanat ailesiyle sen de #Sanatlakal!

Tam Da Şimdi, Şuan Bulunduğum Yerden Çevrimiçi Dersler Planlayabilir Miyim?

EVET!

İlk olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Site üzerinden, telefondan veya Whatsapp yardımı ile bilgi alıyoruz.

Çevrimiçi Müzik Dersi

Gerekli bilgileri edindikten sonra sizinle ilk görüntülü deneme görüşmemizi yapıyoruz. Ve bu görüşmede tüm merak edilenler cevaplanıyor, yayın kontrolleri yapılıyor. İzlenecek ders programı, kullanılacak yöntem ve teknikler alanında profesyonel konservatuar eğitimli öğretmenlerimiz tarafından sizlere aktarılıyor. Verimli bir görüşmenin ardından ders yayın hayatınız başlıyor.

Dikkat! Bu süreçte enstrüman satın almak istiyorsanız ama doğru enstrümana karar veremiyorsanız, alanında profesyonel eğitmenlerimiz sizlere bu konuda da destek olmaktadır.

Kurulum İçin Neye İhtiyacınız Olacak?

Sanal Ve Çevrimiçi Müzik Eğitimi

En önemlisi, güçlü ve istikrarlı bir wifi bağlantısına ihtiyacınız olacak. Ayrıca bir iPad’e veya kulaklıklı ve mikrofonlu bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Ayrıca, sizin ve enstrümanınızın kameranın görüş alanında olması ve ayrıca ekranınızı kolayca görebilmeniz için bir kurulum oluşturmanızı da gerektirecektir.

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

+ Telefon – Sabit: 0232 368 88 08    / Sabit telefonumuza 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

+ Telefon – Mobil: 0507 95 96 333   / Mobil telefonumuza  9.00 ile 23.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz, veya istediğiniz her saat sizi aramamız için mesaj bırakabilirsiniz.
+ Whatsapp: 0507 95 96 333
+ Mail: msn@erturgutsanatmerkezi.com

Sosyal Medya:

+ Twitter: www.twitter.com/ErturgutSanat
+ Instagram: 
www.instagram.com/ErturgutSanat
+Facebook: 
www.facebook.com/ErturgutSanat 

+Telegram Kanalı: https://t.me/kultursanathaberleri

Youtube: www.youtube.com/ErturgutSanat
Foursquare: Erturgut Sanat
Skype: erturgutsanat (online dersler için)
+ Grup: Erturgut Sanat
+ Android Uygulama: Erturgut Sanat

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İsteyen herkes doğru eğitimle bir müzik aleti çalabilir, resim çizebilir, tiyatro oyunu sahneleyebilir, güzel fotoğraflar çekebilir. Bunları yapabilmek için yetenekli doğmak zorunda değilsiniz, sanat merkezimize başvurduğunuzda bunları yapabilmek için zaten gerekli tüm eğitimi alacaksınız. Sizin gelişiminize en uygun programı hazırlayıp sizlere sunduğumuz için gerekli tüm bilgiyi edineceksiniz.

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır.
Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz. Ayrıca yazının devamını da okuyup ulaşım konusunda daha daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

nternet Üzerinden Derslerle İlgili S.S.S

İnternet üzerinden ders almak verimli olur mu?
Artık teknoloji çok gelişti, bundan 5 sene önce bu sistemi kurmuş olsaydık, ses ve görüntüdeki kalitesizlik sebebiyle internet üzerinden online dersler çok sağlıklı olmayacaktı, fakat günümüzde ses ve görüntü kalitesindeki iyileşmeler sayesinde online dersler gayet başarılı geçmektedir.

Öğretmen beni canlı olarak görmeden ders yaptığında verimli olur mu?
Öğretmen sizi görmese de kameraya gerektiği şekilde yaklaşmanızı, uzaklaşmanızı söyleyecek ve çalışmalar sırasında olabildiğince yüksek verim almak için gerekli yönlendirmeleri yapacaktır, yüzyüze derse göre sadece ufak bir verim kaybı yaşansa da, online dersler sonucunda da gayet başarı elde edilmektedir.

Online derslerle gerçekten öğrenebilir miyim?
Şöyle düşünün, insanlar youtube gibi çeşitli video sitelerinden izleyerek veya çeşitli video paketleri satın alarak bile müzik aleti çalmayı öğrenirken, siz doğrudan müdahaleyle hizmet alıyor olacaksınız, bu sebeple kesinlikle online derslerle istediğiniz branşta başarılı olabilirsiniz, Avrupa’da bir çok sanat okulu bile online eğitim sistemine geçiş yapmıştır, teknolojiyle sanatı birleştirip en kaliteli hizmeti sunuyoruz!

Online Ders Verilen Alanlar Nelerdir?

Online Gitar Dersi
Online Keman Dersi 
Online Bateri Dersi
Online Şan Dersi
Online Klarnet Dersi
Online Yan Flüt Dersi 
Online Bağlama Dersi
Online Fotoğraf Dersi
Online Resim Dersi
Online Diksiyon Dersi
Online Yazarlık Dersi

Online Gitar Kursuna Katılmak İçin Hangi Programı Kullanmalıyım?

Erturgut Sanat Merkezi olarak, online derslerimizde Zoom programını kullanmaktayız. Hem bilgisayardan hem de mobil olarak kullanabileceğiniz Zoom programını tercih etmemizin sebebi ise hem bağlantıdaki stabil veri akışı hem de dersleri kayıt etme özelliğinin sizler için faydalı olmasıdır.

Online derse katılmanız için Zoom  programını ücretsiz olarak edinmeniz ve aktif bir internet ağına bağlı olmanız yeterlidir. Ders saatinizde sanat merkezimiz olarak sizlere bağlantı linki gönderilerek derse katılımızın sağlanmaktadır.

Zoom programını aktif olarak kullanamadığınız takdirde ise WhatsApp ve Skype gibi alternatif programlarla derslerimize devam edebilmekteyiz.

Online Gitar Kursuna Nasıl Kayıt Olurum?

Online kurslarımızın tamamına kayıt olmak için tek yapmanız gereken şey sanat merkezim ile iletişime geçerek ücretsiz deneme dersi talep etmek, hocamızla tanışmak, beklentilerinizi ve size sağlayabileceklerimizi dinleyerek ortak bir gün ve saat belirlemektir.

Bundan sonraki süreçte enstrumanınızı edinerek istediğiniz zaman “Online Gitar Kursu”na başlayabilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Ulaşırım?

Online derslerimize katılmak için bizlere msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden mail atabilir, 0507 957 63 33 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz.