Yan flütün estetik duruşu ve sesinden etkileniyorsun, çalmayı çok istiyorsun fakat yeterli zamanın mı yok? Gitmen gereken kurs evine çok uzak olduğu için bir türlü yan flüt öğrenemiyor musun?

Artık bütün bu engelleri ortadan kaldırmanın zamanı geldi. Erturgut Sanat Merkezinin başlatmış olduğu bu uygulama ile, evinizin konforunda, rahatınızı hiç bozmadan yan flüt öğrenebileceksiniz. Tek yapmanız gereken kayıt olmak ve yan flütünüz ile bilgisayarınızın karşısına geçip eğitiminizi almak.

İnternet üzerinden online yan flüt dersimize kayıt olduğunuz andan itibaren, yan flüt çalmaya başlayacak ve zamanınızı daha iyi kontrol edebileceksiniz çünkü öğrenmek için tek yapmanız gereken şey bilgisayarınızı açmak olacak.

İnternet üzerinden canlı online flüt eğitimi nasıl işliyor?

Online yan flüt dersi için öncelikle telefondan veya Whatsapp üzerinden bilgi alışverişinde bulunuyoruz.

-Gerekli bilgileri edindikten sonra sizinle, bir görüntülü deneme görüşmesi yapıyoruz.
-Eğer ilk defa yan flüt çalacak iseniz, size doğru yan flütü satın almanız için gerekli bilgilendirmeleri yapıpyoruz.
-Sizin için doğru yan flütü aldıktan sonra online yan flüt dersi için, dersimizden en az 3 gün öncesine kadar ders gün ve saatini konuşuyor birlikte belirliyoruz.
-Yan flüt dersimiz için konuştuğumuz günden ve saatten en az 3 gün öncesinde de ödemeyi gerçekleştiriyoruz.

Eğer aklınızda ‘’Yan flütü ne kadar süre içerisinde öğrenebilirim?’’ ve ‘’Yan flüt çalması zor bir enstrüman mıdır?’’ gibi sorular var ise, Yan flütler ile alakalı makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

Aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacağından şüpheniz olmasın;

https://erturgutsanatmerkezi.com/izmir-muzik-kursu/yan-flut-dersi-izmir.html

Online yan flüt dersinde neler yapılıyor?

– Kişinin yan flütteki seviyesinin ölçümü
-Ölçülen seviyenin her gün ilerletilmesi ve profesyonel bir şekilde eğitilmesi
-Kişinin dinlemeyi sevdiği şarkılar üzerinden dersler verilerek, derslerin daha eğlenceli hale getirilmesi
-Yan flüt çalarken yaptığı yanlışların tespit edilip çözümlenmesi
-Yan flüt çalmadan önce ve çaldıktan sonrası için yapılacak egzersizler ve ısınma hareketlerinin öğretilmesi ve uygulatılması
-Öğrenme sürecinin sürekliliği ve hızının artması için  her dersten sonra, bir sonraki ders kontrol edilmek üzere ödevler, alıştırmalar ve bazı teknikler verilmesi

Çok daha fazlasını Çok daha fazlasını kısa sürede öğrenmek istiyorsanız çözüm burada; İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri!

 Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun, evinizin konforu ve huzuru içerisinde yan flüt öğrenmeniz artık mümkün. Haydi! Şimdi kayıt olup yan flütü öğrenmeye başlasana!  Ayrıca online yan flüt derslerine aylık kayıt yaptırmak zorunda değilsiniz, tek ders tek ders satın almanız da mümkün!