Günümüz koşullarında herkes için en etkili, en hızlı ve en kolay iletişim aracı olan interneti artık enstrüman öğreniminiz ve gelişiminiz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz saatlerde ve koşullarda gitar dersi almanız online eğitim sayesinde mümkün, hem de canlı olarak.

İnternetten youtube gibi video izleme sitelerinden videoları izleyerek gitar öğrenmek bile bir çoğumuzun işine gelirken bir de bunun size özel olduğunu düşünsenize? Nerede olursanız olun, vaktiniz olmamasını artık bahane etmeniz gerek yok, gitar kursunun uzakta olmasını bahane etmenize gerek yok, çünkü onlie gitar dersleriyle nerede, ne zaman isterseniz internet üzerinden gitar dersi alabilirsiniz.

İnternetin getirdiği imkanlar ile artık dünyanın pek çok yerinde üniversiteler bile internet aracılığı ile “uzaktan müzik eğitimi” vermektedir.

Bu dersler, daha çok öğretmenin sınıfta öğrencileri ile yüz yüze yaptığı dersleri destekleyici olarak kullanılmaktadır. Fakat İnternet ile müzik alanında uzaktan eğitim,  müzikseverlerin yaşam boyu eğitimlerine de katkı sağlamaktadır.

Web-tabanlı online eğitim için online gitar dersi sistemimize a üye olmanız ve bir adet kameranızın olması yeterli olacaktır.

İnternetten Online Gitar Dersiyle Evinden Gitar Öğren

Online Gitar Derslerine Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Online Gitar Derslerine başvurmak için ders almak istediğiniz günden 3-4 gün öncesinden arayıp randevu almanız gerekmektedir. İnternet üzerinden gitar dersi için randevu aldıktan sonra banka hesaplarımıza ders ücretini havale yapmanız ve gitar kursumuza havale yapıldı bilgisini iletmeniz yeterli olacaktır.

Eğer online derslere başlamadan önce bir gitar sahibi değilseniz ilk ders teorik geçeceği için bu ders sırasında eğitmenimiz size hangi gitarı satın almanız gerektiği konusunda da gerekli bilgiyi verecektir.

Gitar dersleri sırasında yapılan çalışmalar öğrenciye yazılı halde mail olarak atılmaktadır.  Gitar dersleri canlı olduğu için öğrenciler ders esnasında soru sorabilmekte ve öğretmen bu soruları eş zamanlı olarak cevaplayabilmektedir.

Online Gitar Derslerinde Hangi Tür Gitar Eğitimleri Var?

– Klasik Gitar
– Akustik Gitar
– Elektro Gitar
– Bas Gitar

Online Gitar Dersleri Ayda Kaç Saat Oluyor?
Bu süreyi tamamen siz ve öğretmen belirliyorsunuz, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, istediğiniz kadar ders almanız mümkün.

Gitarım Olmadan da Online Gitar Derslerine Başlayabilir miyim?
Gitar satın almadan ilk online gitar dersinizi alabilirsiniz fakat sonraki derslerde bir gitar sahibi olmanız gerekmektedir, bu konuda da gitar eğitmenimiz size destek olmaktadır.

Ayrıca gitar derslerinin içeriğiyle ilgili daha detaylı bilgiyi sitemizin gitar kursu bölümünden de alabilirsiniz;
https://erturgutsanatmerkezi.com/izmir-muzik-kursu/gitar-kursu-izmir-karsiyaka.html

+ Gitarı en iyi öğrenebileceğim siteyi arıyorum?
+ İnternetten gitar öğrenebilir miyim?
+ Gitar öğreten videolar işimi görür mü?
+ Online gitar dersiyle gitar çalabilir miyim?
+ Gitar nasıl çalınır videolu anlatım?
+ Uzaktan gitar dersiyle gitar çalmak öğrenilir mi?

Hiç birini kafanıza takmanıza gerek yok, internet üzerinden online olarak size kolayca gitar çalmayı öğretiyoruz!