Resim çizmek, doğru bir çalışma sonucu herkesin becerebileceği bir şey, hatta “ben çöpten adam bile çizemem” diyenlerin bile becerebileceği bir şey! Senin de içinde resim çizmeye dair bir istek varsa kendi önüne koyduğun engelleri bugün aşabilirsin.

– Evimin yakınlarında resim kursu yok
– Resim dersi alacak vaktim yok
– Bulunduğum bölgedeki resim kursları yeterince kaliteli değil

Yukarıdaki gibi sebeplerin varsa ve resim çizmeyi erteliyorsan bu dersler tam sana göre! Erturgut Sanat internet üzerinden online resim dersleriyle tüm sorunlarını çözüyor ve sana sadece istekli olmak kalıyor.

Nereden istersen oradan katılabileceğin internet üzerinden online resim dersleriyle resim çizmek artık hayal değil, tek yapman gereken bize ulaşmak ve online resim derslerine başlamak.İnternetten Online Resim Dersi

İnternet Üzerinden Online Resim Dersleri Nasıl İşliyor?

Öncelikle bizimle iletişime geçip, online resim dersleri için mail veya whatsapp üzerinden bilgi almanız gerekiyor.
Online resim dersleri için gerekli bilgilendirmeyi sağlayıp anlaşmaya varıldıktan sonra videolu bir ön tanışma gerçekleştiriyoruz.
Videolu ön tanışmadan sonra, online resim dersi için birlikte gün ve saat belirliyoruz.
Online resim dersi için gün saat ayarlandıktan sonra derse başlamadan en az 2 gün önce ödememizi havale yoluyla gerçekleştirip online resim dersine kaydımızı tamamlamış oluyoruz.

Online Resim Derslerinde Hangi Alanlar Var

– Karakalem
– Yağlı Boya
– Sulu Boya
– Kuru Boya
– Karikatür
ve çok daha fazlası.

Resim derslerimizin içeriğiyle ilgili daha detaylı bilgi için resim kursu sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz, online resim dersleriyle, sanat merkezimizde verilen resim dersleri arasında hiçbir fark bulunmamaktadır, içerik tamamen aynıdır.

Resim Kursu: https://erturgutsanatmerkezi.com/izmir-muzik-kursu/grafik-tasarim-kursu-izmir.html

Siz de internet üzerinden online resim derslerimize katılmak isterseniz kontenjan dolmadan bir an önce bizi arayıp bilgi alabilir ve derslere hemen başlayabilirsiniz. Online resim dersleri için izlemeniz gereken tüm adımlar, satın almanız gereken resim dersi malzemeleri ve detaylı bilgi size iletilecektir.