Anlatacaklarım çok, yazsam roman olur diyorsan ama yazmaya nereden başlayacağını bilemiyorsan, yazacakların içinde birikti ve taşıyorsa, biz nereden başlayacağını çok iyi biliyoruz.

Siz nereden başlayacağımı çok iyi biliyorsunuz fakat ben size ulaşamam, ben sizinle aynı şehirde bile yaşamıyorum ya da benim isteğim var fakat vaktim yok diyorsanız o da hiç sorun değil, internet üzerinden online yazarlık derslerimiz başlıyor.

Online yazarlık derslerimize katılarak siz de yazmanın kurallarını, akıcı yazma tekniklerini, etkileyici yazmanın yollarını ve aklınızdaki kağıda en iyi şekilde aktarıp kalıcı olmanın formülünü öğrenebilirsiniz. Ne demişler “ Söz uçar, yazı kalır”. Siz de kalıcı olmak, gelecek nesillere bir şeyler bırakmak, eserinizle beraber adınızı yaşatmak istiyorsanız bunun en güzel yolu yazmak, her şey doğru yazmaktan geçiyor ve online yazarlık eğitimlerimiz sırasında gerekli tüm bilgiyi alıp bunu yapabilmeniz mümkün!

İnternet üzerinden online yazarlık derslerimizle, istediğin her yerden derslerimize katılabilirsin, artık mesafeler sorun olmaktan çıkıyor!

İnternetten Uzaktan Online Yazarlık Kursu

İnternet Üzerinden Online Yazarlık Dersleri Nasıl Oluyor?

+ Online yazarlık dersleriyle ilgili genel bilgiyi almak için bize mail veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.
+ Online yazarlık kursuyla ilgili gerekli bilgiyi aldıktan sonra yazarlık öğretmenimizle bir deneme yayını gerçekleştiriyoruz.
+ Yazarlık dersi için deneme görüşmesi sonrası, asıl ders gün ve saatimizi bekliyoruz.
+ Ders gününden en az 2 gün önce banka hesaplarımıza havale gerçekleştiriyoruz.

Online yazarlık eğitimlerinin, sanat merkezimizde verilen yazarlık eğitimlerinden hiçbir farkı yoktur, tek fark teknolojiyle bütünleşmiş bir halde olmasıdır.  Yazarlık kursuyla ilgili detaya aşağıdaki adresimizden de ulaşabilirsiniz;

Yazarlık Kursu : https://erturgutsanatmerkezi.com/izmir-muzik-kursu/dramatik-yazarlik-egitimi-izmir.html

Aşağıdaki temel başlıklar ve çok daha fazlasını online yazarlık eğitimlerimizde bulabilirsiniz;

+ Yazının ögeleri
+ Bir yazar olarak görme deneyimi
+ Anlatma göster metodu
+ Olay örgüsü
+ Betimlemeler
+ Nesne çalışması
+ Kurmaca dışındaki yazı türleri
+ Fikir yazıları üzerine
+ Kendini tanımak
+ Ne yazacağını bilmek
+ Yazdığını düzenlemek
+ Odaklı iletişim çalışması