Bateri çalmayı çok istiyorsun ama önüne çıkan sorunlardan dolayı bıktın mı?

Ders almak istediğin yer evine çok mu uzak? Ders saatleri sana uymuyor mu? Gün içinde çok yorulduğun için zamanını yollarda harcamak istemiyor musun? Peki, o zaman sana çok güzel bir haberim var. Diğer online enstrüman derslerimiz gibi artık online bateri derslerimizden yararlanabilirsin. Her yerini ezbere bildiğin, her şeyinin elinin altında olduğu ve huzur bulduğun evinden bateri öğrenmeye ne dersin?

Artık Erturgut Sanat Merkezinin birbirinden yetenekli bateri eğitmenlerimizden, sadece bir bilgisayar yardımıyla evinden çıkmadan bateri öğrenebilirsin. Artık önünde davul öğrenmek için hiçbir engel kalmıyor! Bagetlerini kap ve bilgisayarın karşısına geç!

İnternetten Online Bateri Dersleri

İnternet üzerinden canlı bateri eğitimi nasıl işliyor?

– İnternet üzerinden bateri dersi için öncelikle telefondan veya Whatsapp üzerinden bilgi almamız gerekiyor.
-Gerekli bilgileri aldıktan sonra sizinle ilk görüntülü deneme görüşmemizi gerçekleştiriyoruz.
– İlk defa bateri çalacaklar için öncelikle doğru davulu almalarına yardım ediyoruz.
– Doğru bateriyi satın aldıktan sonra online bateri dersi için, dersimizden en az 3 gün öncesine kadar ders gün ve saatini belirliyoruz.
-Bateri dersimiz için gün ve saatimizi belirledikten sonra en az 3 gün önceden ödeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Eğer aklınızda ‘’Bateri öğrenmek için bir yaş sınırı var mı’’, ‘’Ne kadar süre sonunda bateri çalmayı öğrenmiş olurum’’, ‘’Bateri çalmak için nota bilmek gereklimi’’ gibi sorular var ise, sitemizde bulunan bateri hakkında yazılmış bu detaylı içeriği de incelemenizi öneririz;

Bateriyle ilgili merak edilenler

 

Online bateri derslerinde neler yapılıyor?

 -Kişiye özel bateri seviye belirlemesi

-Belirlenen seviyeden, profesyonelliğe doğru kusursuz bir eğitim verilmesi

-Kişinin müzik zevkine uygun şarkıların ve tarzın seçilmesi

-Bateri çalarken yapılan yanlışların tespit edilmesi ve düzeltilmesi

-Bateri çalmadan önce ve çaldıktan sonrası için yapılması gereken ısınmaların öğretilmesi ve uygulanması

-Öğrenmenizin hiçbir zaman durmaması için alıştırmalar ve ödevler verilmesi

-Evde, yolda, okulda kısacası istediğiniz her yerde yapabileceğiniz çalışma tekniklerinin verilmesi gibi öğrenmenizin sürekliliğini sağlayacak ve sürekli müziğin içinde kalmanızı sağlayacak yöntemler sağlanıyor.

Çok daha fazlasını Çok daha fazlasını kısa sürede öğrenmek istiyorsanız çözüm burada; İnternet Üzerinden Canlı Online Bateri Dersleri!

 Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun, evinizden bateri öğrenmeniz artık mümkün. Hala neden duruyorsun, haydi kayıt olup bateriyi öğrenmeye şu an başlasana  Ayrıca online bateri derslerine aylık kayıt yaptırmak zorunda değilsiniz, tek ders tek ders satın almanız da mümkün!