erturgut sanat merkezi

Müzik, insana saymakla bitmeyecek yararı olan bir şey. Stresi azaltır, bilinci arttırır, uyum sağlamayı öğretir, ruhun bozulan yerlerini tedavi eder onarır, daha iyi hissetmenizi sağlar, olumlu olmayı öğretir. Sinirli olduğunuzda sizi yatıştırır. Çaldığınız müzik aleti size arkadaş olur, siz onu unutsanız bile o sizi unutmaz. Özgüven kazandırır. Yaratıcılığınızı arttırır ve yapıcı düşünebilmenizi sağlar. Koordinasyonunuzu güçlendirir.

   Yemek yemek kadar gerekli bir şeydir müzik. Gerçek anlamda bir zorunlu ihtiyaç sayılabilir. Psikolojik olarak rahatlama ve algısında gelişim isteyen kişiler için tam bir terapidir. Bir çok şeyde bulamadıkları mutluluğu müzikte bulabilirler.

Ayrıca sosyalleşmeyi, yeni insanlarla tanışmayı, yeni ortamlara girmeyi de sağlar. Yeni arkadaşlar, yeni insanlar, yeni bir hobi… Yenilik hayatınıza renk de katar. Daha renkli bir yaşam için, sıradanlıktan sıkılanlar için müzik tam size göre!

Bir çok faydayı tek bir şeyde toplanması ve buna da kolaylıkla ulaşabilmeniz herkes için büyük bir fırsat. Bir şeyleri çalmayı düşünüyor kendinize terapi niteliğinde bir hobi arıyorsanız ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz. Dersini almak istediğiniz, çalmayı düşündüğünüz, almayı düşündüğünüz müzik aletini sanat merkezimizde öğretmenlerimizle deneyebilirsiniz hem de tamamen ücretsiz olarak.