yaz dönemi kursları izmirYaz dönemi kurs kayıtlarımız devam ediyor!

Yaz geldi, yaz dönemi kursları da geldi! Sıcaklar kapımızda değil, direk içeride üstümüzde, ne yapsak diye düşünmeyin! Klimalı sınıflarda, (adeta aile salonumuz üst katta der gibi) eğlenceli ortamıyla birebir özel dersler veya sınıf dersleriyle müzik kursları, resim kursları, fotoğrafçılık kursları, tiyatro kursları kayıtlarımız devam ediyor. Yazın ne yapsam, evde canım sıkılıyor demeyin, çıkın gelin.

erturgut sanat merkeziYaz dönemi sınıf derslerimizde süper bir kampanya var! Yaz dönemi boyunca sınıf dersleri aylık sadece 165 TL

Müzik – Resim – Fotoğraf – Tiyatro derslerinde geçerli olan bu kampanyadan siz de yararlanabilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz deneme derslerimize gelerek siz de sınıf dersleri için ön bilgi alabilirsiniz, ayrıntılar için; 0507 95 96 333

Bizde dersler dışında aktiviteler de bitmiyor. Aqua Park’ a gidiyoruz, bisiklete biniyoruz, geziye, pikniğe gidiyoruz, oyun oynuyoruz ( tabu vs ), playstation turnuvaları yapıyoruz, go karta gidiyoruz, tekne turu düzenliyoruz, lasertag e gidiyoruz, paintball a gidiyoruz, bizdeki aktiviteler hiç bitmiyor sadece bir çay, ya da bu sıcakta soğuk bir şeyler içmeye gelin ve eğlenceye dahil olun!

Ücretsiz deneme derslerimizle hangi sanatla uğraşmak istiyorsanız gelin beraber deneyimleyelim görelim. Sanat ve eğlence burada!