Erturgut Sanat aynı zamanda uzmanlaşmış ekibiyle “RenaissanceWorkz” olarak tasarım hizmetleri de vermektedir, bu hizmetlerin başında kafe ve restoranların yoğun ilgi gösterdiği menü tasarım hizmeti gelmektedir.

İzmir’de bir çok büyük markayla çalışan bir Erturgut Sanat kuruluşu olan “RenaissanceWorkz” grafik tasarım, web tasarım ve en önemlisi ürün tasarımı konusunda çalışmalarını sürekli olarak devam ettirmektedir.

menü-tasarımı-izmir

Çok ilginç menü tasarım örneklerini incelemek ve menü tasarımı ile ilgili bilgi almak için Menü Tasarımı İzmir sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Şimdi de biraz menü tasarımından bahsedelim.

Bir çok insanın çocukluğunda büyüttüğü bir kafe işletme hayali vardır. Fakat zamanla büyüyerek bazen farklı mesleklere yöneliş bazen de işletme işine soğuk bakma gerekçesiyle kafe hayallerinin yerini farklı uğraşlar alır. Fakat hayaline tutkuyla bağlı olanlar tüm zorlukların üstesinden gelerek hayallerini gerçekleştirirler. Fakat bu süreçte onları zor bir hazırlık aşaması beklemektedir. Mekânın tutulması, dizaynı, menü tasarımı gibi faktörler kafe açılımından hemen önceki en zor aşamalardır. Biz de kafe ve restoran menü tasarımı firması olarak yeni kafe ya da var olan cafenin şubesini açacak olan müşterilerimize menü tasarımlarında yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Menü tasarımı firması olarak gelen her müşterimiz için nasıl bir kafe açtığı ve menülerde neler olacağı ile ilgili ayrıntılı bilgiler alıyoruz. Bazen de mekânı yerinde gidip inceliyoruz. Daha sonra da kafenize özgün menü birden fazla menü tasarımı yaparak beğeninize sunuyoruz. Eğer tasarladıklarımız içinde tercih edebileceğiniz bir tasarı olmazsa tekrardan yeni ve özgün tasarımlarla karşınıza çıkıyoruz. Seçtiğiniz tasarımı en küçük bir şey bile gözden kaçırmadan profesyonelce çoğaltarak sizlere teslim ediyor ve ödemesini ürün tesliminden sonra alıyoruz.

Kafe menü tasarımının müşteri tercihinde önemini bilen bir firma olarak bu alanda yapacağımız her menü tasarımlarında özgünlük ve profesyonellik anlayışı içinde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine de önem vererek iş yaptığımız süreç içinde sürekli iletişim halinde bulunuyoruz. Sizleri de bekliyoruz.