Bireysel ve grup performanslarının gerçekleşeceği konserde, sahneye çıkmak ister misiniz!

Talebiniz doğrultusunda, ister sanat merkezimizde oluşturacağımız 4-5 kişilik müzik gruplarına dahil olup, isterseniz de bireysel olarak, sahnede keyifli bir performans sergileyebilirsiniz.

Konser Bilgileri

Konser yer ve tarihi henüz belli değildir, konserin yeri katılımcı sayısına göre belirlenecektir, katılımcı sayısının fazlalığına göre yeterli büyüklükte bir sahne kiralanacaktır, konserin tarihi ise Haziran ayının başı veya Mayıs ayının sonu olarak düşünülmektedir.

“Ya Beceremezsem” Demeyin

Konser öncesinde bir sürü prova alınacak, çalışmalar yapılacak, herkes yeterli seviyeye getirilecektir, ayrıca zaten herkesin seviyesine göre şarkılar belirleneceği için eğlenceli ve keyifli performanslar sergilenecektir. Sahneye çıktığınızda aldığınız eğitimin karşılığını alkışlarla alıp, performansınızı herkese sergileyeceksiniz, heyecanınız büyük bir gurura dönüşecek!

Biz Erturgut Sanat Merkezi olarak tüm öğrencilerimizin konserde sahne almasından ve performans sergilemesinden yanayız, eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, konserde yer alma konusunda isteğinizi öğretmeninize belirtebilirsiniz. Öğretmenlerimiz şarkı seçimini yapacak ve sizi konsere hazırlamak için ekstra çalışmaları derslerinizin yanında sürdürecektir.

Konser için istediğiniz kadar arkadaşınızı, ailenizden bireyleri, tanıdıklarınızı da davet edebilirsiniz. Gözlerinizi kapatıp, sahnede performans sergilediğinizi düşünün, evet çok heyecan verici ama bu heyecan sizi korkutmasın, çok eğlenceli bir konser bizi bekliyor!

Ayrıca sizden ufak bir de ricamız var, ricamızı kırmayıp 2 dakikanızı ayırırsanız çok mutlu oluruz.

Rica ettiğimiz konu için tıklayınız ——-> Rica Konusu