Merhaba arkadaşlar sizden ufak bir  kaç destek isteyeceğiz.

Google Yıldız Verme ve Yorum

Öncelikle ricamız çok basit ve hızlıca olabilecek bir şey; google üzerinden bize yıldız vermeniz ve isterseniz kısa bir yorum atmanız. Bunun için yapmanız gerekenler aşağıdaki adımlar.

1. Yandaki linke tıklayıp google’dan Erturgut Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. —> Erturgut Sanat Google 

2. Yandaki linke tıklayınca google’da Erturgut Sanat Merkezi araması çıkacak ve buradan ekranın sağ tarafındaki “inceleme yazın” kısmına tıklıyoruz. Aşağıdaki görselden tıklayacağınız yere bakabilirsiniz.

erturgut-sanat-merkezi-google

3. 5 yıldız verip, yorum atıyoruz (:

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Etmeniz

Sanat merkezinde belli aralıklarla ( aslında ne zaman canımız sıkılsa, hadi bir şey yapalım hep beraber eğlenelim dediğimiz her vakit ) etkinlikler yapıyoruz, bu etkinliklerin kalabalık olduğunda daha eğlenceli olacağını düşünüyoruz. Sanat merkezi kocaaaaman bir sanat ailesi, o yüzden siz de etkinliklerden haberdar olmak isterseniz diye sayfalarımızı takip eder ve paylaşımlarımızı da ara ara beğenirseniz seviniriz, düzenli olarak paylaşım da yapıyoruz onları beğenmeniz özellikle bizi sevindirir. Sosyal medya hesaplarımız aşağıdaki gibi.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki sosyal medya hesaplarımıza tıklayıp bizi takip etmeniz, sizin de hesaplarınız olan platformlardan bizi takip etmeniz 5 dakikanızı bile almayacaktır.

Facebook Sayfası
Twitter Hesabı
Instagram Hesabı
Snapchat / kullanıcı adımız ErturgutSanat
Facebook Grubu
Foursquare
Google Plus Hesabı
Pinterest
Linkedin
Mail Bülteni
Youtube Kanalımız