“Buraya Sakın Basma” diyen yazıya tıkladığına göre, sen de bizdensin, meraklısın, cesursun, yapmak istediğin şey, aklına koyduğun şey bir an önce olsun istiyorsun, sabırsızsın.

Senin İçinde 1 Sanatçı Var!

Sanatçı olmak için gereken şartları taşıyor muyum diye sorarsan ilk testi şimdiden geçtin bile, sanatçı insan özgürdür, sınır tanımaz, başkasının haklarına engel olmadan sınırları aşar gider, “yapma” dinlemez, “yapamazsın” hiç dinlemez. Bu ufacık “Basma” butonuna basmış olman bile bu işi yapabileceğini gösteriyor.

Belki de bunca zaman farklı sebeplerle erteledin, belki de sana yapamazsın diyenler oldu ya da kendin çekindin, acaba yapabilir miyim diye düşünüyorsun, buraya kadar geldin ve “basma” dediğimiz butonu bulup bu yazıya kadar ulaştıysan artık gerçekten seni hiç bir şey tutamaz!


Ücretsiz deneme dersimiz, senin neler yapabileceğini görmen için var ve ücretsiz deneme dersi seni bekliyor, denemesi bedava, neden kendine engel olasın ki!

Bizim iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsin: Erturgut Sanat İletişim & Ulaşım

Senden ufak da bir ricamız var, bizi instagramdan, facebooktan, sosyal medya hesaplarından takip etmen! Böylelikle biz neler yapıyoruz daha rahat görebilirsin, daha yanımıza gelmeden bile hepimizi tanıyabilirsin, burası Türkiye’nin en büyük sanat merkezlerinden biri ve sen de yazılarımızın bile samimiyetinden farketmişsindir ki burada öyle kasıntı bir ortam yok, eğlenceli, rahat, samimi bir ortam var, hadi gel de kendin gör!

Ve unutma buraya bastıysan, senin içinde de bir sanatçı var, sen de potansiyel bir sanatçısın, lütfen içindeki bu sanatçıya bir şans ver!