Klarnet çalmaya yeni başlayanların akıllarını en çok kurcalayan sorulardan bir tanesi, hangi klarneti almalıyım sorusudur. Bu soruya çok net, çok kesin bir cevap vermek zordur, çünkü herkesin beklentisi, bütçesi farklıdır.

“En uygun klarnet” kavramı bir çok değişkene bağlı olmasına rağmen, bize gelen sorular “iyi tamam  ama hangi marka modeli alalım” şeklindedir.

Schobert Sol Klarnet ZCL-510: 300 – 320 Dolar

Yukarıdaki marka model klarnetin ortalama satış fiyatı 300 – 320 dolar aralığındadır, fakat bizden klarnet almak isterseniz fiyat konusunda yardımcı olmaktayız.

Biz de bu konuda ufak bir piyasa araştırması yapıp bu konuda dönem dönem marka model vermeye karar verdik, ilk önerimiz olan, şu anlık bu klarneti alabilirsiniz diyeceğimiz, uygun fiyatlı ebonit sol klarnet schobert sol klarnet.

Schobert sol klarnet iyi bir öğrenci klarneti olmanın yanı sıra doğru akord ve iyi entonasyonuyla da tercih edilebilecek bir klarnettir.

schobert-sol-klarnetAyrıca satışını da gerçekleştirmeye başladığımız klarnetten uygun fiyatlı satın almak isterseniz bize iletişim bilgilerimizdeki mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve yeni başlayanların işini rahatlıkla görebilecek bir klarnet niteliğinde olan Schobert marka sol klarneti size önerebiliriz.

Tam olarak marka model araştırması ve piyasadaki Schobert ZCL 510 şeklinde aratabilirsiniz.

Daha da kaliteli bir ton almak için ilerleyen zamanlarda daha iyi bir klarneti bek i alarak kaliteyi de arttırabilirsiniz.