Erturgut Sanat Merkezi olarak bugün sizlerle birlikle Online Müzik Kursu konusunu ayrıntılı olarak ele alacağız. Pandemi döneminde popülerleşen online eğitimler aslında dünyada uzun yıllarda uygulanan geniş kapsamlı bir eğitimdir. Şimdi A’dan Z’ye online müzik eğitimini ele alalım..

Online Müzik Kursları Nasıl İşleniyor?

Online dersler pandemi sürecinde genellikle Zoom uygulaması üzerinden yapıldı. Eğer zoom uygulamasına erişimiz yoksa Whatsaap, Skybe gibi uygulamalardan da derslerimizi yapabilirsiniz. Zira derslerimiz birebir özel olduğu için hocamızla birlikte dilediğiniz görüntülü platform üzerinden derslerimizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Müzik Kursu

Online derslerimize özel oluşturduğumuz internet altyapımız ile hiçbir donma yada ses gecikmesi yaşamadan örgün eğitim canlılığında online derslerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Online Eğitimle Enstrüman Çalmak Öğrenilir Mi?

Öğrenmenin pek çok çeşidi vardır ancak en etkili olanı hiç şüphe yok ki birebir olarak alınan eğitimdir. Online derslerimiz de birebir özel olarak işlenmektedir. Tüm müfredat size özel hazırlanmakta ve egzersizler bir sonraki aşamaya da hazırlamak üzere oluşturulmaktadır. Online derslerimiz birbirinden bağımsız değildir. İşlenen bir konu tam olarak kavranmadan diğer konulara geçilmemektedir. Online derslerimiz interaktif bir biçimde işlenmektedir.

Derslerimizde egzersizler gösterilip geçilmemekte, sizin doğru yapmanızı dikkate alınıp kişiye özel eğitimi online derslerimizde uyguluyoruz. Online dersleri Youtube’daki derslere karıştırmamanızı öneririz. Zira Youtube’daki enstrüman dersleri genele hitap edip ortalama bir seviyeyi baz alırken online derslerimiz tamamen sizi ve sizin seviyenizi baz alacak.

Online Müzik Eğitimi

Kısacası online derslerimizde özne tamamen siz olacaksınız ve ders gidişatı  size göre ayarlanacak.

Ücretsiz Online Deneme Dersi

Online derslerimizle ilgili kafanızdaki soru işaretlerini bizzat derslerimize katılarak gidebilirsiniz. Siz de dilediğiniz zaman ücretsiz online deneme derslerimize katılabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçip randevu almanız yeterli olacaktır. 

Online Dersler Ne Kadar İnteraktif Olabilir?

Tüm kadromuz eğitim bilimi formasyonuna sahip, deneyimli ve tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Salgından daha önce de mevcut olan online eğitimimizde pek çok öğrenci yetiştirdik ve yetiştirmeye devam ediyoruz. Online derslerimize başlamadan önce öğrencilerimizin aklındaki en büyük soru “Öğretmen tüm hatalarımı görüp düzeltebilecek mi?” sorusudur. 

Online Müzik Eğitimi

Bu sorunun cevabı 13 yılı aşkın bir süredir online eğitim tecrübemizde saklıdır. Soru işaretlerinizi ortadan kaldırmak için sizi ücretsiz online deneme derslerimize  davet ediyoruz. Eğer egzersiz yapmak için gereçleriniz mevcutsa online eğitimin yüzyüze eğitimden hiçbir farkı yoktur.

Uluslararası bilim kurullarına ve bilim adamlarına göre online eğitim daha engelsiz, daha öğrenci merkezli ve daha ekonomiktir.

10 MADDEDE ONLİNE EĞİTİMİN AVANTAJLARI

Sağlığınızı korur. Salgınlar, hastalıklar kendinizi geliştirmenize engel olamaz.

Evde kaliteli vakit geçirmenizi sağlar.

Ekonomik olarak daha avantajlıdır.

Ulaşım, beslenme gibi harcamaları ortadan kaldırır

Bölgesel ve coğrafi engelleri ortadan kaldırır.

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna dersler işlenebilir.

Yorgunluklar eğitiminize engel olamaz.

Çalışan kişilerin öğrenimlerine devam edebilmesini sağlar.

Zaman ve mekanı tamamen kendinize göre ayarlayıp derse konsatrenizi arttırabilirsiniz.

Müzikte engel yoktur. Fiziksel engelli bireylere eğitim olanağı sağlar

Online Müzik Kursu

Erturgut Sanat Merkezi Online Eğitim Programları Hangileridir?

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Merkezi 2007 yılının Aralık ayından, yani kurulduğu günden beri müzik alanında, çok geniş bir enstruman seçeneğiyle hizmet vermektedir. İzmir’de müzik kursu ve sanat kursları arayışınıza son vermek için Erturgut Sanat burada!