4 haftalık fotoğraf eğitimimiz sonunda hem gülümseten fotoğraflar çekiyor hem de dünyaya faydalı bir şeyler yapıyoruz!

erturgut-sanat-bagis

Yazı İçeriği

1. Gülümseten Fotoğraflar Projesi Nedir?
2. Fotoğraf Atölyesinin İçeriği Nedir
3. Fotoğraf Atölyesine Nasıl Katılabilirim
4. Nereye Bağış Yapılacak
5. Sertifika Hakkında Bilgi
6. Fotoğraf Atölyesi Tarihi
7. Atölye Fiyatları

Gülümseten Fotoğraflar Projesi

İnsan neslinin tükendiği şu günlerde, neslimizi korumak adına, “insanlığını kaybetmemiş bireyler” olarak hem fotoğraf çekiyor hem de bağışta bulunuyoruz.

Birlikte 4 haftalık bir fotoğraf atölyesi gerçekleştiriyor, temel fotoğrafçılık üzerine çalışmalar yapıyoruz, atölye çalışından sağlanan tüm geliri ise, tek bir kuruşuna bile dokunmadan her atölyede farklı bir yere bağışlıyoruz!

4 Haftalık eğitim programında hızlandırılmış şekilde temel fotoğrafçılık eğitimi gerçekleştiriyoruz, toplamda 8 ders sürecek olan eğitimde fotoğrafın temellerini öğreniyor, eğlenerek fotoğraflar çekiyor ve en önemlisi iyi bir şeylerin gerçekleşmesine aracı oluyoruz!

Fotoğraf Atölyesi İçeriği

4 Haftalık / 8 Derslik fotoğraf atölyesi içeriğinde hızlandırılmış temel fotoğrafçılık eğitimini barındırıyor. Aşağıda atölyenin özeti niteliğinde bir program yer almaktadır.

Fotoğrafın kısa tarihi
Makina çeşitleri
Makinaların çalışma prensibi
Fotoğraf makinalarının temel ayarları
Fotoğrafın temel kavramları: Diyafram – Enstantane – ISO
Pozlama – Beyaz Ayarı
Kompozisyon

Fotoğraf Atölyesine Nasıl Katılabilirim

Fotoğraf atölyesine katılmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp randevu almanız ve ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

fotograf-kareleri

Atölyenin Geliri Nereye Bağışlanacak?
Atölyeden elde edilecek gelirin bağışlanması tek bir kurum ya da kuruluşa olmayacak, elde edilecek gelir her atölyede farklı yerlere bağışlanacaktır, yapılacak olan bağış yerine tam anlamıyla ulaşması için öncelikli olarak para şeklinde değil daha çok malzeme şeklinde gerçekleştirilecek, malzeme şeklinde gerçekleştirilemeyen durumlarda para olarak iletilecektir. Örneğin durumu yetersiz olan bir çocuğun okul giderleri, hasta bir çocuğun hastane giderleri, sokak hayvanlarına mama, kimsesiz çocuklara yardım gibi çeşitli şekillerde gerçekleştirilecektir.

Sertifika Hakkında Bilgi?

Eğitime katılan bireylere gerçekleştirdikleri bağış ve kursa katılımları sebebiyle katılım sertifikası verilecektir.

Fotoğraf Atölyesi Ne Zaman Gerçekleştirilecek

İlk gerçekleştirilecek olan atölye 8 Ocak 2017 tarihinde Pazar günü gerçekleştirilecektir. 10.30’da başlayıp, 12.00′ de sonlanacaktır.

Fotoğraf Atölyesi Fiyatı

Fotoğraf atölyesinde 4 hafta / 8 ders sürecek eğitimin toplam ücreti kişi başı 95 TL şeklindedir, toplanan tüm gelir bağışlanacağı için fiyatta her hangi bir indirim söz konusu değildir.