gitar bakımı izmirGitar Bakımı

Gitarınızın uzun yıllar sizinle beraber olmasını istiyorsanız, gitarınızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Ayrıca gitar çalarken, müzik aletinizden zevk almak ve daha iyi bir ses için tel değişiminizi de gitarınızın kullanım sıklığına bağlı olarak yapmalısınız. Gitar bakımında yer alan şeyler;

Gitar Tel Değişimi
Gitar Sap Ayarı
Gitar Entonasyon Ayarı
Gitarın Kozmetik Bakımı / Gitarınızın cilalanması, temizlenmesi, sapının yağlanması vb.
Gitarın Elektronik Bakımı / Gitarınızdan gereksiz cızırtılar geliyorsa giderilmesi, varsa elektronik aksamdaki arızanın giderilmesi
Gitarın Fret Temizliği

Yukarıda bahsedilen bakım maddeleri gitarınıza tek tek özenle uygulanmaktadır. Gitarın kırılan sapının, kırılan aksamının onarılması, gitarla ilgili tüm tamirat çalışmaları hizmeti de verilmekte ve kişiye özel gitar yapım çalışmaları da sunulmaktadır.  Ayrıca talep ederseniz gitar modifikasyonu da yapılmaktadır.

Gitar Modifikasyonu

1. Klasik gitara preamp takılarak elektro klasiğe dönüştürülmesi
2. Akustik gitara preamp takılarak elektro akustiğe dönüştürülmesi
3. Gitarın sapına sedef görünümlü inlay sticker yapılması
4. Klasik yada akustik gitarınıza asku takabilmek için askı pini takılması
5. Gitarınızın kafa kısmına lazerle istediğiniz ismin yazılması
6. Gitarınıza özel tasarım stickler baskısı

Yapılan çalışmalar sırasında farklı kalitelerde her bütçeye uygun ürünler kullanılmaktadır.  Gitarınızı modifiye ettirmek istiyorsanız, bütçenize en uygun çözümlerle fiyat bilgisi almak için msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

Gitaristlerin ilgisini çekecek, faydalı ve ilginç ürünler

Gitaristlere özel imzanızı taşıyan tahta penalar ve gitarda notaların yerlerini kolayca öğrenmenizi sağlayacak gitar nota kartları ve gitar akor kartlarıyla ilgili fiyat bilgisi almak için de bize ulaşabilirsiniz.

Nedir bu ilginç ürünler diyenler için;  https://erturgutsanatmerkezi.com/ilginc-gitar-urunleri/