gitariste hediyelerGitarseverler, gitaristler, ya da gitarist arkadaşı olanlar için alınabilecek en ilginç ve işlevsel aynı zamanda da hesaplı ürünleri sizin için listeledik, aynı zamanda sipariş ettik denedik, bana da bunlardan lazım diyorsanız msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. Hadi bakalım ilginç gitar aksesuarlarına!

Gitar Notalığı / Gitar Nota Stickerları

 

gitar-notalığı
Gitar klavyesi üzerinde notaların yerlerini ezberlemekte zorlanıyorsanız, notaları bulmak zaman alıyor ve ah şu notaların yerlerini öğrenebilsem işler daha da kolaylaşacak, doğaçlama solo atarken, yeni akorlar basarken rahat edebileceğim diyorsanız, ister bas gitarınız için ister elektro ister klasik gitarınız için nota stickerlar

Anahtarlık Gitar Akord Cihazı

 

anahtarlık-akord-cihazı
Gitar akordsuz çalınmaz, zaten çalsanız da alacağınız sesler pek güzel olmaz bu yüzden gitarınızı akord etmeniz gerekmektedir, gerçi artık telefonlara indirilen kaliteli tuner / akord uygulamaları olsa da şık ve müzikle ilgili bir anahtarlık olarak, bu ufak akord cihazını yanınızda taşımak isteyebilirsiniz.

Gitar Kulaklık Amfisi

 

kulaklıkla-gitar-çalışmas-amfisi
Gitar çalarken, oğlum kıs şu gitarın sesini, cın cın cın gitar çalıyorsun dedirtmeyecek bir alet. Aleti gitara takıyorsunuz üzerinden gerekli ayarı yapıp distortion efektli şekilde gitar çalabiliyorsunuz. Tabi ki alete bir de kulaklık takmanız gerekiyor. Ben kulaklık takmıycam evde ses sistemim var ona bağlasam olur mu diyenler için de, evet öyle de oluyor!

Müzik Grubu Penaları

 

penalar
Metallica, Pink Floyd, Nirvana, Iron Maiden, AC / DC gruplarının penaları. Şık tasarımlı, çalmaya kıyamayacağınız, sevdiğiniz müzik gruplarının penaları. Çaldıkça kenarları aşınsa da bir paket çalmak için bir paket de saklamak için almalık 10’lu penalar.

Ayrıntılı halleri ise burada, incelemek için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

ac dc gitar pena metallica gitar penası pink floyd penası iron maiden pena nirvana pena

 

Penalıklı Cüzdan

 

penalıklı-cüzdan
Penalar sürekli kayboluyor, nereye koydum bulamıyorum diyenler için ideal, penalarını kaybetmeden saklayabileceği bir cüzdan, yukarıdaki Metallica, AC / DC, Nirvana vb. gibi değerli ve ilginç penaların sahipleri için güzel bir cüzdan.

Pena Tutacaklı Kapo

 

pena tutacaklı kapo
Ritm çalarken daha yumuşak pena, solo atarken daha sert pena, bazen daha küçük bazen daha büyük pena, bana sürekli farklı penalar lazım diyenler için pena tutacaklı kapo!

Gitar Perküsyon Aparatı

 

gitarla ritm çalmak

Gitarla ritm çalarken arkadan bir de sizle uyumlu bir perküsyon sesi gelmesi hoş olmaz mı, bizce olur fakat her zaman nerden bulacaksınız size ritm çalacak birini. Bu aksesuarı parmağınıza takıp ritm çalarken bir yandan da perküsyon sesi çıkarabilirsiniz. Hem faydalı hem de eğlenceli bir gitar aksesuarı.

Akor Diyagram Baskısı

 

akor-diyagram
Öğrencilerine gitar akorlarıyla ilgili ödev veren gitar öğretmenleri için, şarkı akoru yazarken diyagram çizmekten kutucukları çizmekten sıkılmış insanlar için pratik bir çözüm.

Gitar Penalık Anahtarlık

 

gitar-penalığı-anahtarlık
Penasını sürekli kaybedenler için bir çözüm daha. Sadece penasını sürekli kaybedenler için değil, yanında sürekli pena taşıyanlar için güzel bir aksesuar. Orada burada gitar çalacağınız zaman pena bulamayıp üzülmeye son!

Akustik / Klasik Gitarı Amfiye Bağlamak İçin Yaprak Jak

 

akustik-gitar-yaprak-jak
Bir ya da iki sahnelik elektro akustik ya da elektro klasik gitara ihtiyaç duydunuz, gitarınızı amfiye ya da ses sistemine girmeniz gerekiyor, şimdi 1 kere kullanmak için elektro klasik almayayım diyorsunuz tam sizlik bir çözüm!

Parmak Güçlendirme / Gitar Grip

 

parmak-güçlendirme-gitar-grip
İş yerinizde, okulda ya da evde gitarsız egzersiz yapmak istiyorsanız, parmaklarınızı güçlendirmek istiyorsanız “Grip” tam size göre, parmaklarınızı güçlendirmek için ideal bir araç!


Pena Tutacağı

 

pena-tutacağı
Pena kaybetmeye karşı onca aksesuardan sonra artık pena kaybetmek imkansız, ben illa penamı gitarın üzerinde taşıyacağım diyenler için bir pena çözümü daha!

Gitar Nota ve Akor Kartları

 

nota kartı
Gitarda hangi notanın nereye karşılık geldiğini ezberlemekte zorlananlar için gitar nota kartları ve gitarda hangi akorun nasıl basıldığını ezberleyemeyenler için de gitar akor kartları! Bu kartlar sayesinde hem daha hızlı şekilde nota öğrenebilir ve hem de kolayca akorların basılışlarını ezberleyebilirsiniz.


Kişiye Özel Pena Tasarımı

 

kişiye özel pena

Kişiye özel tasarımlı penalar, unutulmayacak, kalıcı hediye arayanlar için de güzel bir fikir, kişiye özel pena!


Gitar Sticker

gitar sticker
Gitarın dış görünüşünü, gitarı boyamadan, sevdiği grupların veya sevdiği tasarımda sticklerlarla değiştirmek isteyenler için pratik, eğlenceli ve şık bir çözüm

Gitar Bakımı

 

gitar bakımı izmir
Gitarınızın uzun yıllar sizinle beraber olmasını istiyorsanız, gitarınızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Ayrıca gitar çalarken, müzik aletinizden zevk almak ve daha iyi bir ses için tel değişiminizi de gitarınızın kullanım sıklığına bağlı olarak yapmalısınız. Gitarist arkadaşınıza işlevsel bir hediye olarak gitar bakımı hediye edebilirsiniz! Bu da bonus.