erturgut sanat maç organizasyonu

Erturgut Sanat Etkinklikleri devam ediyor!

Bize rakip olmak istersen iletişim bilgimiz yazının en altında yer alıyor!

Her hafta Çarşamba günleri saat 22.00’de halı saha futbol maçı var hem de ödüllü kazanan takıma ne ödül verelim bilemedik, baklava mı, tatlı mı tuzlu mu?!
6’ya 6 gerçekleşecek olan halı saha maçları her Çarşamba düzenli olarak Erturgut Sanat Merkezi’nin çaprazındaki sahildeki halı sahalarda gerçekleşecek, kişi başı katılım ücreti ise 10 TL. Para maçtan önce toplanıyor ve maça gelecek / gelemeyecek olan kişilerin önceden belirtmesi gerekiyor.

erturgut sanat futbol posteriGün: Her Çarşamba
Saat: 22.00
Yer: Karşıyaka Sahildeki Halı Sahalar
Katılım Ücreti: 15 TL
Toplanma Saati: En geç 21.45’te Halı Saha

Maça her hafta toplamda 12 kişi gelebiliyor, onun dışında gelmek isteyen bir sonraki haftaya kalıyor, eğer düzenli olursa belki 6’şardan 4 takım çıkartıp haftalık maç sayısını arttırabiliriz.

Ayrıca Erturgut Sanat’ta Lasertag, Piknik, Masa Oyunları, Film geceleri gibi etkinkler de oluyor facebook sayfamızdan duyuruluyor fakat ben görmedim duymadım hepsinden haberdar olmak istiyorum aralarından ilgimi çeken olur diyorsanız mail bültenine üye olup önceden etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Mail bülteni için: Erturgut Sanat Etkinlik Bülteni Kayıt

Ayrıca ben futbol oynamam ama basketbol olsa süper olur ya da bisiklet turu yapsak? gibi şeyler diyorsanız o halde yine bize belirtebilirsiniz böylelikle istediğiniz etkinliği kısa sürede oluşturabiliriz. Ayrıca eskiden düzenlenen etkinkiler de burada; https://erturgutsanatmerkezi.com/etkinlikler.html


Sevgili futbol sever, biz size rakip olmak istiyoruz, siz çok iddaalı değilmişsiniz ama eğlencesine de olsa sizinle bir maç yapalım diyorsanız bize whatsapptan yazabilirsiniz, numaramız; 0507 133 95 10