Normalde hep yanınızda getirmeniz gerekenler söylenir, şunları şunları getirin, şunlarsız olmaz denir, ama bizim listemiz bunun dışında, şunlarla olmaz, şunları getirmeyin dediklerimizin listesi! Ayrıca size bir garanti belgesi veriyoruz, inanması güç ama gerçekten! İşte bakın belgede neler var; Erturgut Sanat Garanti Belgesi

erturgut-sanat-a-gelirken-getirmemeniz-gerekenler

Dert, Sıkıntı ve Tasa
Dert, sıkıntı ve tasa getirmenize gerek yok çünkü Erturgut’ta bolca kahkaha, mutluluk ve eğlence var! Dertlerinizi sıkıntılarınızı kapının dışında bırakın, içeri girdiğinizde rahatlayın, sıkıntılarınızdan uzaklaştığınızda, sıkıntılarınıza dışarıdan tekrar baktığınızda o kadar da canınızı sıkmanız gerekmediğini göreceksiniz. İlla ben çok sıkılıyorum, derdim var diyorsanız da gelin birlikte dert ortağı olalım paylaşalım!

Ön Yargı
Başaramama düşüncesini, ön yargılarınızı kapıda bırakın! İstekli olduktan sonra kesinlikle yapabilirsiniz, biz birbirimizi yapabileceğimiz konusunda cesaretlendiriyor, elimizden geldiğince birbirimize destek oluyoruz. Yapamam demeyi ve ön yargıları bir kenarı bırakın!

Ekipman getirmenize gerek yok!
Çalacağınız müzik aleti, ilgileneceğiniz hobi ne olursa olsun tüm ekipmanlar Ertugut Sanat’ta mevcut, gelirken yorulmanıza, yanınızda bir şeyler taşımanıza gerek yok.

Telaş
Hayat zaten çok hızlı akıyor ve sürekli bir yerlere yetişmeye çalışıyoruz, telaşınızı dışarıda bırakıp içeride rahat vakit geçirebilirsiniz. Burada zaten güzel vakit geçireceğiniz için zaman çabuk geçiyor ve siz telaş yapsanız da yapmasanız da hayat bir türlü akıp gidiyor, bu sebeple telaş yapmadan vakit geçirmek çok daha iyi olacak!

Çekingenlik
Yanınızda çekingenliğinizi de getirmenize gerek yok, bir ortama girerken çekinenlerden, hemen ısınamayanlardansanız bunu hemen bir kenarı bırakın çünkü buradaki ortam hem samimi hem de çekinecek hiç bir şey yok, herkes sizin gibi, herkes aileden (:

Planlar
Sanat merkezine geleceğiniz gün için plan yapmanıza da gerek yok, çünkü burada sürekli bir etkinlik var.

İsterseniz gelirken yanınızda arkadaşlarınızı getirebilirsiniz, içecek bir şeyler getirebilirsiniz, burdaki ortamda herkes bir şeyler getirir ve herkesle paylaşır (: