Bir ürün aldınız ve bu ürünün 2 yıl garantisi var, 2 yıl içinde bir şey olursa götürüyorsunuz eğer garanti kapsamında bir sorunsa, tamir ediliyor ve sorun çözülüyor ama 2 yıl 1 gün geçtiyse artık garanti bitiyor ve ürünün sorunun gidermek için para ödemeniz gerekiyor.
Peki size garantisi hiç bitmeye bir şey önersek! Erturgut Sanat gibi!


Erturgut Sanat’ta ömür boyu eğlence garantisi var, diyelim ki sadece 1 ay kurs aldınız ve sonra çeşitli nedenlerle bıraktınız, ister 1 yıl ister 1 ay kurs almış olun istediğiniz zaman sanat merkezimize gelip eğlenceli, keyifli vakit geçirebilirsiniz, sanat merkezinin annesi Meral Teyze’yle ya da ponçiği Eda Abla’yla dertleşebilir, Murat Bey’den iş hayatıyla, reklamla ilgili konularda fikir alabilir, sanat merkezinin etkinlik grubuyla vakit geçirebilir, etkinliklere katılabilirsiniz.

Yaşam Boyu Eğlence Garantisi

Yani durum şöyle siz sıkıntınızı getiriyorsunuz biz de garanti kapsamında sıkıntınızı çözüyor, birlikte eğleniyoruz.
Bizden 10 yıl önce ders alıp hala ziyaretimize gelen bir sürü öğrencimiz varken sen niye aramıza katılmayasın burası büyük bir aile, amaç sanat yaparken insan kazanmak, insanların hayatına dokunmak, olumlu güzel etkiler yaratıp, mükemmel izler bırakmak! Bir aradaysak her şey güzel, unutma ki üzüntüler paylaştıkça azalır mutluluklar ise paylaşıkça çoğalır, biz bunun farkındayız ve seni de aramızda görmek istiyoruz! İstersen bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve ne ortamımızın ne kadar eğlenceli, ne kadar keyifli olduğunu kendi gözlerinle görebilirsin.


Erturgut Sanat Instagram: https://www.instagram.com/erturgutsanat/
Erturgut Sanat Facebook: https://tr-tr.facebook.com/erturgutsnt/


Biz de etkinlikler bitmiyor, ömür boyu eğlence garantisi hep devam ediyor, sen yeter ki keyifli vakit geçirmek iste, çekinme, gel birlikte çay içelim, kahve içelim, etkinliklerimizde sen de yer al, yeni insanlarla tanış, her insan yeni bir dünya, hayatına gerçekten renk katabilirsin, bir de istersen öğrencilerimiz bizim için ne yorumlar yapmış kendi gözlerinle gör, çekinme!

Öğrenci yorumları: https://erturgutsanatmerkezi.com/ogrenci-gorusleri/