Bizim Bir Hayalimiz Var!

Aynı sektörde hizmet veren insanlar, her zaman olmamakla beraber, “çoğunlukla” bir birini çekemezler.

Fakat, sanat, çekememezliğin, birbirinin açığını aramanın, arkasından iş çevirmenin ve birilerinin kuyusunu kazmanın içinde bulunmaması gereken naif ve değerli bir şeydir. Kötü şeyler düşünen, kazanma hırsına yenik düşenler zamanla silinip giderken, içindeki ışığı kaybetmeyip, iyiliği takip edenler kazanacaktır diye düşünüyoruz.

sanat-merkezi-ortaklik-progrmaiRekabet her zaman işin kalitesini arttırır fakat çekememezlik değil. Bir alanda rekabet olması her zaman iyidir. Biz belli başlı sanat merkezleri olarak kendi aramızda güzel bir iletişim ağı kurduk ve birlikte ortak çalışmalar yürütmeye karar verdik.

Siz de bizimle birlikte yürümek isteyen, tatlı rekabetimizde beraber adımlar atarak, İzmir’de sanata verilen değeri arttırmaya yönelik çalışmalarımıza ortak olmak isteyen güzel insanlardansanız neden birlikte bir şeyler yapmıyoruz? İyi niyetli, güzel insanlar olarak, sanatın daha fazla kişiye ulaşması için birlikte projeler üretmeye ne dersiniz?

Erturgut Sanat olarak 2007 yılında sadece 10 metrekare bir odada başladığımız yolculuktan beri sanat adına çalışmalarımızı sürdürürken bu süreçte tanıştığımız, rakip olmanın yanı sıra, dost olduğumuz, tatlı rekabetimizi iş birliği ile sürdürdüğümüz bir çok sanat merkezi de oldu, sizin birlikte de çalışma yürütmek bizi mutlu edecektir. Gelecek olan her türlü proje teklifine açık şekilde bizimle iletişim kurmanızı heyecanla bekliyoruz.

msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresin üzerinden ya da 0507 95 96 333 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.