Ukulele eğitiminde başlangıç seviyesindeki egzersizleri geçtikten sonra akor çalışmaları büyük önem taşımaktadır. Erturgut Sanat olarak bugün Ukulele İle Çalınabilecek Kolay Şarkılar Ve Akorları‘nı konu alacağız.. Ancak unutmayın doğru akor basımı için başlangıç aşamasındaki egzersizleri eksiksiz tamamlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde akor basımınız ve özellikle akor geçişleriniz zorlaşacaktır. Örneğin ukulele tutarken doğru pozisyonda olmadan olması gerektiği gibi akor basmanız mümkün değildir.

Ukulelede Akorlar Çalışmaları

Eğer ukulele akorlarını bilmiyorsanız Buraya TıklayarakUkulele Akorları Nelerdir” yazımıza ulaşabilir ve akor basımı hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Listemizde yer verdiğimiz şarkı akorları özellikle başlangıç seviyesinde akor geçişlerini zevkle çalışmanızı sağlayacak akorlardan oluşmaktadır. Başlarda şarkıyı çalışırken yavaş metronomda çalmanızı öneririz zira aksi taktirde geçişlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Unutmayın yavaş bir şekilde öğrenerek çalmak en verimli öğrenme şeklidir..

Ukulele kursu hakkında ayrıntılı bilgi almak için Buraya Tıklayın..

Ukulele İle Çalınabilecek Kolay Şarkılar Ve Akorları

Ukulele Şarkı Ve Akorları
Ukulele Şarkı Ve Akorları
Ukulele Şarkı Ve Akorları
Ukulele Şarkı Ve Akorları
Ukulele Şarkı Ve Akorları
Ukulele Şarkı Ve Akorları
Ukulele Şarkı Ve Akorları

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!