müzik kursu hediye
Sevdiğiniz birine hediye alacaksınız ve siz ne hediye alsam diye düşünüyorsunuz. Dünyada yaygınlaşan akım “somut” değil “soyut”, cisim değil  “deneyim” hediye etmek, hem de sadece 35 TL!

Sevdiğinize aldığınız bir kazak, bir tshirt, bir ayakkabı veya bir aksesuar belki 2-3  sene sonra onunla birlikte olmayacak fakat sevdiğiniz kişiye hediye edeceğiniz sanat eğitimi ömür boyu aklında kalacak bir deneyim olacak.
Mesela 10 yıl sonra bile müzik aleti çalarken sizi hatırlayacak beni o yönlendirmişti diyecek.

Belki de hediye alacağınız kişinin yıllardır ertelediği, yapmak istediği fakat bir türlü vakit ayırmadığı bir şeyi hayata geçirmesi için ona ilk fırsatı vereceksiniz, ya da hiç farkında olmadığı bir yeteneğini keşfetmesine aracı olacaksınız. Üstelik hem hesaplı hem de unutulmaz bir hediye vermek çok kolay, sadece 1 ders alma seçeneğiniz bile mümkün!

Sevdiklerinize Verilebilecek En Güzel Hediye : Yeni Bir HobiArkadaşınıza müzik, resim, fotoğraf, yazarlık, yaratıcı drama, diksiyon ya da tiyatro konusunda 1 derslik bir hediye kartı hediye edebilirsiniz. Size şık bir hediye kartı hazırlıyoruz ve istediğiniz tarihte kullanmak üzere size iletiyoruz.

Sanatla uğraşmanın kesinlikle bir yaşı yok, ister 5 yaşındaki bir çocuğa ister 70 yaşındaki bir yetişkine hediye edebileceğiniz bu sanatsal deneyim belki de sevdiğiniz kişinin yıllarca aklında olan fakat sürekli ertelediği bir hobisini hayata geçirmesine yardımcı olacak!

Siz de unutulmayacak bir hediye vermek ve akılda kalmak istiyorsanız sanatsal bir deneyim olan bu hediye tam size göre.

Sevdiklerinize Verilebilecek En Güzel Hediye : Yeni Bir HobiAyrıntılı bilgi için 0507 95 96 333 numaralı telefondan arayıp, mesaj atıp veya whatsapp yoluyla bize ulaşabilirsiniz.