Erturgut Sanat ailesi olarak bugün sizler için Piyano Dersi Almadan Önce Yapmanız Gereken 5 Şeyi ele alacağız. Erturgut Sanat ailesi olarak piyano çalmanın her yaştan insana ayrı bir keyif vereceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda herkes için piyano eğitimini savunarak daha verimli ders yapmanın yollarını herkese sunuyoruz. Bu yazımızda söz konusu unsurları gelin birlikte ele alalım..

Piyano Kursu hakkında ayrıntılı bilgi için Buraya Tıklayın.. Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için bize ulaşıp randevu alabilirsiniz..

Piyano Dersi Almadan Önce Yapmanız Gereken 5 Şey

Mükemmel Öğretmeninizi Bulun

Piyano Dersi Almadan Önce Yapmanız Gereken 5 Şey

Doğru öğretmeni bulmak ilk büyük adımdır. İlk dersten itibaren size doğru teknikleri öğretecek ve iyi alışkanlıklar oluşturacak bir profesyonele ihtiyacınız var. Ve tabiki ki iletişim. İletişim öğrenimi destekleyen en önceli unsurdur.. Öğretmeniniz ayrıca her hafta görmekten korktuğunuz biri değil, kendinizi rahat ve rahat hissettiğiniz biri olmalıdır! Derslerinizden zevk almıyorsanız, devam etmek için motivasyon bulmak genellikle zordur.

Mükemmel öğretmeninizi bulmanın önemli bir yolu da Ücretsiz Deneme Derslerine katılmaktır. Ücretsiz Deneme Dersleri kafanızdaki tüm soru işaretlerini çok daha iyi bir şekilde giderebilirsiniz. Ücretsiz Deneme Derslerimize katılmak için sadece bize ulaşıp randevu almanız yeterli..

Uygun Bir Piyanoya Yatırım Yapın

Piyano Dersi Almadan Önce Yapmanız Gereken 5 Şey

Piyano tuşlarında gerçekten akıcı olmak istiyorsanız, her hafta size öğretilen becerileri uygulayabilmeniz için evde bir enstrümana sahip olmak çok önemlidir. Bildiğiniz üzere piyanonun diğer enstrümanlara göre tedarik edilmesi çok daha zordur. Gerek fiyatı, gerek ebatı piyanonun alımını zorlaştırıyor. Eğer imkanınız yoksa evde piyanonuz olmasa dahi piyano eğitimine başlayabilirsiniz. Sanat merkezimiz öğrencilerimize Sınırsız Etüt Yapma hakkı sunuyor. Sadece randevu almak koşuluyla dilediğiniz kadar merkezimizdeki piyanoları kullanabilirsiniz..

İlham Alın!

Piyano Dersi Almadan Önce Yapmanız Gereken 5 Şey

Kendinizi doğru zihin çerçevesine sokmak ve piyano tutkunuzu yeniden arttırmak için kaliteli piyano müzikleri dinleyin. İlham almanıza yardımcı olması için klasik bir konser veya müzikal bir gösteriyi akşamlarınıza adapte edebilirsiniz.

Olumlu Olun

Piyano Dersi Almadan Önce Yapmanız Gereken 5 Şey

Yeni bir beceri öğrenmek heyecan verici bir çabadır.. İlk büyük adımı atmak yani bir ders almak konusunda gergin hissedebilirken, başınızı dik tutup ileriye baktığınızda kendinizi pozitif hissedeceğinizden emin olun.. Her zaman ileriye dönük, pozitif düşünmek sizi motive edecektir..

Erturgut Sanat Merkezi her aşamada sizinle olacak. Piyano öğrenmeyi kolaylaştırmak için her derste seni her zaman teşvik edeceğiz! Sizi büyük bir başarıya dönüştürmek için buradayız!

Mükemmel Eğitimi Seçin

Piyano Dersi Almadan Önce Yapmanız Gereken 5 Şey

Bir derse başlamadan önce her şeyi ‘bilmeniz’ gerekmediğini unutmayın. Erturgut Sanat Merkezi‘nde seçkin eğitmenlerimiz size piyano çalmanın anahtarlarını verecek ve uygun uygulama, özveri ile müzikal hedeflerinize ulaşacaksınız!

İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister daha önce deneyime sahip olun, Erturgut Sanat Merkezindeki uzman eğitim kadrosu bu harika eğlencenin zevklerini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyor!

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

İzmirde yapılan sanat etkinliklerine, galerilere, konserlerine ve daha fazla kültür sanat haberlerine sitemizin blog sekmesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla enstrüman bilgilerine ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için bizi 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek için direkt sanat merkezimize de gelebilirsiniz. Özellikle önceden arayıp randevu alarak ücretsiz bir şekilde hocalarımıza danışabilirsiniz. Deneme dersinde hangi sanat alanına yatkın olduğunuzu keşfedip kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Erturgut Sanat Merkezine Nasıl Gelebilirim?

Sanat merkezimize İzmir’in her yerinden metroyla, otobüsle, vapurla ulaşım çok kolaydır. Karşıyaka dışından gelmek zor diye düşünmeyin sanat merkezimizin ulaşımı çok kolay, konumu da çok merkezidir.

İzmir’in neresinden isterseniz kolaylıkla gelebilirsiniz. Kaliteli bir eğitim istiyorsanız, mesafe bana uzak diye düşünmeden önce kesinlikle bir kez sanat merkezimizi ziyaret etmeli ve en azından bizimle bir kahve, bir çay içip sanat merkezimizde gerçekleşen eğitimler hakkında bilgi alıp, sıcak, samimi, eğlenceli sanat ortamımızı kendiniz görmelisiniz.

Karşıyaka Yelken Klübünün 300 metre, Bostanlı tarafına doğru  ilerisinde, halı sahaların çaprazında, Lion Kafe’nin yanında  zemin katta, Karşıyaka Yalı’ da sahilde yer almaktadır.

Aynı zamanda msn@erturgutsanatmerkezi.com mail adresimizden de bize ulaşıp hemen geri dönüş ile aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Mutlu, umutlu, sağlıklı, sanat ve sağlıkla dolu günler dileriz..

Adres / Erturgut Sanat Merkezi Nerede?

Cemal Gürsel Caddesi (Yalı Caddesi) No: 426 Bayerler Apartmanı – Zemin Kat Daire. 1 Karşıyaka / İzmir

İzmir sanat kursları arasından, müzik kursu arayışında olanlar için, enstrüman çalıp, enstrüman kursu alıp yeni bir hobi edinmek isteyenler için, Erturgut Sanat Merkezi bir çok enstrümanın dersi sunıyor! İzmir müzik kursu bakımından çok şanslı bir yer, bir çok seçenek var! Siz de müzik kursu almak istiyorsanız Erturgut Sanat’a davetlisiniz, siz istekli olun ve gerisini bize bırakın!

Erturgut Sanat Ailesini her zaman ziyaret edebilirsiniz.