Erturgut Sanat, hobi amaçlı ve okula hazırlık eğitimler alan öğrencilerin yanı sıra, hobilerini profesyonel bir işe dönüştürüp para kazanmak isteyenler için “Organizasyon Prgoramı” sunuyor.

is-imkaniOrganizasyon Programı nedir?
Organizasyon programı müzik organizasyonlarında yer alıp para kazanmak isteyen öğrencileri kapsıyor. Aldıkları eğitimi kazanca dönüştürmek isteyen öğrenciler profesyonel müzisyenlerle birlikte organizasyonlarda müzik aletleriyle yer alarak hem performans sergiliyor hem kendilerini geliştiriyor hem de organizasyondan kazanç sağlıyorlar.

Organizasyon Programı nasıl işliyor?
Organizasyon programı kapsamında ders almaya gelen öğrenci öncelikle bireysel enstruman eğitimi alırken özellikle repertuar çalışmalarıyla eğitimine devam ediyor. Eğitimin ilerleyen kısımlarında orkestraya dahil olup birlikte çalma çalışmaları yapıyor. İlk aşamalarda basit organizasyonlarda yer alıp deneyim kazandıktan sonra daha büyük organizasyonda sahne alma fırsatı doğuyor.

Organizasyon Programdan ne kadar kazanabilirim?
Organizasyon programından kazanılacak gelir, programa dahil olan öğrencinin müzikalitesi ve çalışma disipliniyle doğru orantılıdır.

Organizasyon Programına katıldıktan sonra vazgeçebilir miyim?
İstediğiniz zaman organizasyon programından vazgeçebilirsiniz ve istediğiniz zaman organizasyon programına tekrar dahil olabilirsiniz.

Organizasyonlarla ilgili daha detaylı bilgiye www.erturgutorganizasyon.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları telefon veya mail yoluyla da sorabilirsiniz.