Erturgut Sanat ailesi olarak herkese iyi bayramlar dileriz, umarım keyifli bir bayram geçirir, bol bol dinlenir, bol bol eğlenirsiniz!

Bayramda biz de elimizden geldiğince ufak bir hediye vermek istedik. Bayramda sevdiklerimizi ziyaret ediyor, çeşitli yerlere gidiyor ve bol bol fotoğraf çekiyoruz. Neden bu fotoğrafları daha iyi çekmeyelim, işte bayram hediyemiz;

18 Eylül’de gerçekleşecek olan Telefon Fotoğrafçılığı Atölyesi’ne ücretsiz katılım!

iyi-bayramlar
Artık neredeyse hepimizin elinde fotoğraf çekebilen cep telefonları var. Güzel anları, eğlenceli selfieleri, kaçırılmaması gereken kareleri elimizdeki cep telefonlarıyla fotoğraflıyoruz. Peki neden bunu daha iyi şekilde yapmayalım, sanki profesyonel bir fotoğraf makinası kullanıyormuş gibi sonuçlar almak aslında çok da zor değil. Öyle çok fazla ayarla işimiz de yok önemli olan güzel fotoğraf çekmek için kompozisyon kurallarına temel düzeyde hakim olmak!

Fotoğraf Atölyesi Nerede, Ne Zaman ve Nasıl Katılabilirim?
Tarih: 18 Eylül Pazar
Saat: 12.00
Süre: 2 x 45 / Bir Buçuk Saat
Yer: Erturgut Sanat Merkezi
Gerekli Ekipman: Fotoğraf Çekebilen Cep Telefonu

Bayram Hediyesi olan Cep Telefonu Fotoğraf Atölyemize ücretsiz katılım için tek yapmanız gereken bize gelmek istediğinizi bildirmek, 0507 95 96 333 numaralı telefonumuza ister whatsapp yoluyla ulaşabilir isterseniz sms atabilir isterseniz arayabilirsiniz.

telefon-fotografciligiTelefon Fotoğrafçılığı Nedir? 

Telefonlarımız sürekli yanımızda, her anı karelemek için sürekli telefonlarımızı kullanıyor, sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Telefon fotoğrafçılığı aslında hiç de küçük görülecek bir şey değil, biraz da telefon fotoğrafçılığına değinelim;

Değinmeden önce de aşağıdaki eğlenceli telefon fotoğrafçılığı videosunu izlemenizi öneririz!

telefonla-fotografcilik

Telefonla Nasıl Daha Güzel Fotoğraflar Çekilir?