erturgut-sanat-merkezi-izmir-karşıyaka
Erturgut Sanat Merkezi’nde çok çeşitli kurslara katılabilirsiniz, sadece müzik değil, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık, diksiyon kurslarına ve çeşitli aralıklarla düzenlenen atölyelere de katılabilirsiniz.
erturgut-sanat-merkezi (1)Müzik Kursu / Enstruman Dersleri
Müzik kursu arayanlar için Erturgut Sanat’ta neredeyse tüm müzik aletlerinin dersi mevcut gitardan klarnete, çellodan bateriye, kanundan flüte kadar bir çok müzik aletinin dersini vermekteyiz, eğer sitemizde aradığınız müzik aletinin dersini bulamadıysanız mail atıp dersinin olup olmadığını sorabilirsiniz. Ayrıca müzik kurslarına katılmak için yaş sınırı da yok, bireysel ve sınıf şeklinde müzik derslerimize katılıp yıl sonu konserlerimizde sahne de alabilirsiniz, ben yapamam demeyin, eğitimini aldıktan sonra her şey çok kolay!
Müzik Kursu İzmir Ayrıntılı Bilgi

 

erturgut-sanat-merkezi (2)Fotoğraf Kursu / Temel ve İleri Fotoğrafçılık
En popüler hobilerden bir tanesi fotoğraf çekmek. Fotoğraf çekmeyi hobi olarak da olsa profesyonelce yapmak, kullandığı fotoğraf makinasının özelliklerini iyice öğrenip kullanmak veya daha makina almayıp en doğru makinayı satın almak isteyenler için temel fotoğrafçılık, ileri fotoğrafçılık kurslarımız ve fotoğraf gezilerimiz var. Fotoğraf kursunun sonunda herkesin güzel ve etkileyici fotoğraflar çekebileceğini garanti ediyoruz! Ayrıca fotoğraf kursuna başlamak için fotoğraf makinanızın olması da zorunlu değil.
Fotoğraf Kursu İzmir Ayrıntılı Bilgi

 

erturgut-sanat-merkezi (3)Resim Kursu / Karakalem, Yağlı Boya, Sulu Boya
Resim çizmeyi öğrenmek isteyenler için resim çizmek denildiğinde bir çok tür mevcut, karakalem, yağlı boya, sulu boya… Biz de bu türlerin hepsi ve çok daha fazlası mevcut. Sınıf resim dersleri ve bireysel resim dersleriyle istediğiniz tarzda çizim yapmayı öğrenebilirsiniz. Resim çizmek yetenek işi ama benim yeteneğim yok diyenler resim kursuna geldiklerinde kendi çizdiklerine şaşırıyorlar çünkü doğru tekniği bildikten sonra resim çizmek de kolay bir iş haline geliyor.
Resim Kursu İzmir Ayrıntılı Bilgi

 

erturgut-sanat-merkezi (4)Tiyatro Kursu / Drama, Oyunculuk, Doğaçlama
Yetişkinler için ve çocuklar için olmak üzere tiyato derslerimiz, yaratıcı drama derslerimiz mevcut ayrıca isterseniz grup isterseniz bireysel olarak ders almanız mümkün. Eğer isterseniz kendi arkadaş grubunuzu toplayıp kendi grubunuza özel dersler almanız da mümkün, temel oyunculuk derslerinin yanı sıra günümüzde çok popüler olan televizyonlarda izlediğimiz doğaçlama tiyatronun da eğitimini Erturgut Sanat’ta alabilirsiniz.
Tiyatro Kursu İzmir Ayrıntılı Bilgi

 

erturgut-sanat-merkezi (5)Yazarlık Kursu / Dramatik Yazarlık ve Hobi Amaçlı Yazarlık

Aklımdakileri kağıda dökmek istiyorum ama nasıl yapacağım tam olarak bilmiyorum diyenler için yazarlık kurslarımız da var, yazarlık kursuna katılmak için illa ki kitap çıkartıyor olmanıza gerek yok, her seviyeye özel yazarlık kurslarımız var! Eğer daha kendinize özel, bireysel bir şeyler arıyor, iç dünyanızı dışarı aktarmak istiyorsanız yazarlık eğitimleri sizin için bulunmaz bir fırsat, istekli olduktan sonra tek yapmanız gereken en sevdiğiniz, dostunuz olacak bir kalemi yol arkadaşı olarak seçip sanat merkezimize gelmek!
Yazarlık Kursu İzmir Ayrıntılı Bilgi

 

erturgut-sanat-merkezi (6)Diksiyon Kursu / Güzel ve Etkili Konuşma, Beden Dili
Güzel ve etkili konuşmak isteyenler için, hatalarını düzeltmek, kendini daha iyi aktarmak isteyenler için diksiyon kurslarımız ve beden dili kurslarımız mevcut.
Diksiyon Kursu İzmir Ayrıntılı Bilgi